Reputation:  Lieutenant
(Next privilege: 100 rep)

Stats:

Joined: 2021-06-07
Score: 75
Reviews: 5

Following (1):

Activity Log

2021-06-07
+15
Score increase - Review added - baskilikoliband.com

2021-06-07
Reviewed baskilikoliband.com:
"En Ucuz Baskılı Koli Bandı Fiyatları"

Baskılı koli bandı; özellikle seri üretim yapan fabrikaların kurumsallaşma adına attıkları adımların başında gelmektedir. Seri üretim yapan firmalar ürünlerini en kaliteli bir şekilde üreten firmalar, sevk esnasında kolilere koyduktan sonra koli bandı ile paketleyerek açılmasını ve zarar görmemesini sağlarlar. Bu paketleme esnasında sıradan koli bantlarına ödediğiniz ücretle, daha kaliteli, kurumsal logonuzu ve sizi yansıtan sloganlarla en güzel bir şekilde tasarlanmış baskılı koli bandını kullanabilirsiniz. Baskılı koli bandı kullandığınızda; ürününüz müşterilerinize kargo veya sizin araçlarınızla ulaşması neticesinde, müşterinizin gözündeki itibarınız bir katta artacak, kendisini kurumsal bir şirket güvencesi altında hissedecektir. Baskılı koli bandı kullanmanın artı bir avantajı ise; ürününüzü sadece pazarlamayı gerçekleştirdiğiniz müşterinize değil, bu esnada firmanızı tanımayan diğer potansiyel müşteri adaylarına da tanıtmış olursunuz.


2021-06-07
+15
Score increase - Review added - kraftcanta.net

2021-06-07
Reviewed kraftcanta.net:
"En Ucuz Kraft Çanta Fiyatları"

Kraft çanta; tekstil, ayakkabı, eczane, parfümeri, hediyelik eşya, gözlük gibi bir çok çeşit ürünleri içine kapsayan güzel , şık ve doğa dostu bir ambalaj ve harika bir reklam yöntemidir. Sattığınız ürünün kalitesi ne kadar önemli ise, bu ürünü müşteriye sunduğunuz ambalaj veya çantada bir o kadar önemlidir. Bu sebeple kraft çanta sektöründe lider firma İstek İthalat A,Ş; diğer ürünleri; baskılı poşet, karton çanta, baskılı koli bandı, karton etiket ve ambalajda olduğu gibi kraft çantada da teknolojiyi yakından takip ederek gerek tasarımda, gerekse ürün cinsi seçiminde olsun canlı müşteri destek hattımız aracılığıyla siz değerli müşterilerimizin yanında olarak seri üretimine devam etmektedir.


2021-06-07
+15
Score increase - Review added - kartoncantalar.net

2021-06-07
Reviewed kartoncantalar.net:
"Karton Çanta Fiyatları"

Karton çanta fiyatları; seçilen kağıdın özellikleri, baskılı yada baskısız olması, eğer baskılı olacaksa yapılacak baskının çeşidi, kullanılacak renk adedi, karton çantanın miktarına ve ödeme şekline göre değişim göstermektedir. En uygun karton çanta fiyatları için sitemizin alt bölümünde bulunan canlı destek bölümlerinden, diler seniz tek tıkla arayarak imalat müdürümüzle görüşüp ihtiyacınıza en uygun kalite model ve adette karton çanta tavsiyelerini alabilirsiniz.


2021-06-07
+15
Score increase - Review added - kartonetiketci.com

2021-06-07
Reviewed kartonetiketci.com:
"Karton etiketi imlatı, En ucuz Karton etiketi fiyatları"

Doğru bir tasarım ve doğru bir karton etiketi seçimi yapmak ürünün bulunduğu konumu ve kalitesini yansıtabilmek için üzerinde yoğun çalışılması gereken konuların başında gelir. Karton etiketi; tekstil ürünlerinde gömlek, bluz, t-shirt, atlet, ceket, palto, pardesü ve mont gibi giyim sektöründe ürünün hangi firma tarafından üretildiğini belirten firma etiketidir. Tekstil ürünü kalitesi modeli ve tasarımı ne kadar önemli ise, karton etiketinin tasarımı ve etiketin kalitesi de bir o kadar önemlidir. Tüm ürün çeşitlerimizi incelemek ve hakkında bilgi almak için, lütfen yukarıdaki slaytlara tıklayarak ilgili sayfalara gidin. Aklınıza takılan tüm soru ve sorunlar için canlı destek bölümlerinden faydalanabilirsiniz.


2021-06-07
+15
Score increase - Review added - istekithalat.com

2021-06-07
Reviewed istekithalat.com:
"Ambalaj Ürünlerinde 28 yıllık Tecrübe 22.000 den fazla referansla"

İstek İthalat A.Ş ambalaj imalatında ki gösterdiği başarıyı kısa süre içerisinde genişlettiği ürün yelpazesinde ambalaj sektörünün başında yer alan baskılı poşet, karton çanta, kraft çanta, promosyon tela çanta, hambez çanta, baskılı koli, ayrıca kargo poşeti, opp jelatin gibi ürünlerinde de daha ileriye taşımıştır. Bu ürünlere ek olarak; tekstil ürünlerinde gömlek malzemeleri, gömlek yaka çemberi, gömlek yaka kelebeği, gömlek ara kartonu, dokuma etiketi, karton etiket, yapışkan tela, Promosyon ürünleri, gömlek ve polyester düğme çeşitleriyle tüm ihtiyaçlarınıza tek kalemde en ucuz fiyatlarla sahip olabilme olanağı sağlamıştır.