Gazetatema.net

Checking...
Gazeta Tema – Gazeta me e lexuar shqiptare
Low trust score
 | 
Add a review Change category Claim this site

Gazetatema.net Free SEO Report

Website Inpage Analysis for Gazetatema.net

H1 Headings

0 :

H2 Headings

27 :
 1. Kryesore
 2. “Virusi është vendosur thellë në mushkëri”! Mjekja jep alarmin: Tamponi u del negativ, sepse vendoset në rrugët e frymëmarrjes
 3. Ndërhyrja e çuditshme dhe e pashpjegueshme e LSI-së, në konfliktin e Berishëve me Blushin
 4. Pandemia trondit tregun e shitjes dhe qirave të shtëpive në Tiranë
 5. Vendi i vetëm në botë që ka mundur koronavirusin: 100 ditë pa asnjë të infektuar
 6. FOTOT/ Faqja e njohur: 15 plazhet që duhen vizituar këtë vit në Shqipërinë e bukur
 7. Nga infertiliteti i burrave, heqja e mjekrës, e deri tek djersitja: Të gjitha lajmet e rreme për Covid-19
 8. ‘Gjyshi i Shkëlzenit bëri pallat kur Berisha ishte president’, akuza e Ilir Metës që ka mbetur pa përgjigje
 9. Procesverbali i “mbledhjes së intelektualëve”. Berisha: Jo pluralizmin partiak. Ramiz Alia: Po ti je dhe malësor or derëzi, bjeri mor copë…
 10. Dëshmia e djalit të ish-ministrit Beqir Balluku: Përse e eliminuan babain tim, raportet me Enverin dhe Mehmetin dhe kush e sulmoi
 11. Editorial
 12. ANTENA BRENDA FAMILJES
 13. Aktualitet
 14. Lifestyle
 15. POLITIKA
 16. BLOGU TEMA
 17. RAJONI
 18. SPORT
 19. SOCIALE
 20. KRONIKA
 21. EKONOMIA
 22. KULTURE
 23. HI-TECH
 24. BOTA
 25. TURIZEM
 26. SHENDETI
 27. DOSSIER

H3 Headings

103 :
 1.  
 2. Ylli Ndroqi është më pak fajtor se secili prej shokëve të tij politikanë, në këtë histori
 3. Karmina dyshon se Niko Lesi është tradhëtar
 4. Karmina e shqetësuar nga kundërpërgjigjia e Lulit për turizmin
 5. Bill Gates: Ja kur merr fund pandemia për botën e pasur (jo të varfërit)
 6. FOTOT: Kaos në Bejrut, truproja i politikanit kapet duke shtënë me armë ndaj protestuesve (dhe shembulli i 21 janarit në Shqipëri)
 7. Artan Hoxha: Ylli Ndroqi po trajtohet si drejtues i mafies siçiliane, merren me të shkuarën ndërkohë që ai tani është “qelibar”
 8. Ilir Daja prezantohet tek Partizani: Krenar që m’u besua ky projekt
 9. FOTOT: Pamjet ‘apokaliptike’, shpërthen vullkani në Indonezi
 10. Letra virale: Dëshpërimi i një vejushe në Teksas, Trump “mallkohet” ta zërë koronavirusi
 11. Rriten tensionet: Kina dërgon avionët në Tajvan pas vizitës së zyrtarit të lartë amerikan
 12. “Mos u bëni t****, jemi 2 gola para”! Ja çfarë i tha Messi në tunel lojtarëve në ndeshjen me Napolin
 13. Pirlo te Juve, flet Galliani: Fola me të në telefon, po qeshte si i çmendur…
 14. Covid-19, verifikohet kalim antitrupash nga nëna shtatzanë te fëmija
 15. Zgjedhjet, Astrit Patozi: Bashkim të forcave politike kundër boshtit të së keqes
 16. Protesta të dhunshme në Bjellorusi pas zgjedhjeve të kontestuara presidenciale. Vritet një protestues, kandidatja për presidente nuk njeh rezultatin!
 17. “Goal.com” speciale për Ngo: Zoti i asisteve, viktima e Van Dajk, fans i Balotelit. Refuzoi Tiranën prej Liverpulit
 18. Letra virale: Dëshpërimi i një vejushe në Teksas, Trump “mallkohet” ta zërë koronavirusi
 19. I riu vret fqinjin e vet (ndërsa e shoqja e filmonte), për t’u bërë i famshëm në TikTok
 20. FOTOT: Zhvishet modelja e famshme
 21. Babai hero: Shpëton djalin dhe shokun e tij, mbytet vetë në det
 22. FOTOT/ Faqja e njohur: 15 plazhet që duhen vizituar këtë vit në Shqipërinë e bukur
 23. Rrethimi i Sirakuzës: Si e ndali një matematikan, ushtrinë e frikshme romake
 24. ‘Kur do martohesh se ngele në derë’, moderatorja i kthen përgjigjen epike ndjekësit
 25. FOTOT: “Shtëpi të bëra nga plehrat”, turistët të apasionuar ndaj banesave të ndërtuara me shishe riciklimi, kanaçe dhe goma të vjetra
 26. FOTOT: Ky është artisti që mund të shndërrohet në çdo artist botëror, burrë apo grua qoftë falë… grimit
 27. Gjeneratat e reja më në fund po blejnë shtëpi, sigurisht përmes… Instagram-it
 28. FOTOT: E motra në luftë me kancerin, vëllai pret flokët që të mos ndihet e vetme
 29. FOTOT: Aktorja e njohur “ngre” temperaturat
 30. FOTOT: Rita Ora kombinon maskën me bikinit
 31. VIDEO/ Një aksident mes tragjikes dhe komikes: Fati i çuditshëm i një gruaje në motor
 32. Ndërhyrja e çuditshme dhe e pashpjegueshme e LSI-së, në konfliktin e Berishëve me Blushin
 33. Zgjedhjet, Astrit Patozi: Bashkim të forcave politike kundër boshtit të së keqes
 34. Petro Koçi: Të zbardhet vrasja e Azem Hajdarit, afera e Rrugës së Kombit, shitja e detit, 21 janari, Gërdeci, vrasja e 4 policëve në aksionin për kapjen e Dajtit!
 35. “Liria më thërret, vdekja nuk më tund”! Mesazhi i “koduar” i Metës: Litari i xhelatëve që i shterri frymën e fundit Havzi Nelës, s’do mundë kurrë të vrasë demokracinë
 36. Artan Hoxha: Ylli Ndroqi po trajtohet si drejtues i mafies siçiliane, merren me të shkuarën ndërkohë që ai tani është “qelibar”
 37. Krerët e korruptuar të politikës po kërcënohen nga SPAK, duan destabilizimin e Shqipërisë
 38. Dashnorët e Partive
 39. Basha s’po i thërret më zemrës, por interesit. Dy risqet e bastit të tij
 40. A thua të jenë vërtetë “2 mijë” emra?
 41. 5 muaj Covid- 19
 42. “Ben Bajo iku! Turp për këtë vend që melhemet i përdor për të shëruar dallkaukët që mbijnë për 24 orë, 140 copë përnjëherë”
 43. Lulzim Basha, ose versioni i një lideri si “fluger” politik!
 44. Çfarë do të bëja nëse do të kisha një ditë pushtet?
 45. Të mendosh si “demokrat”, dhe të jetosh si kapitalist
 46. Ruli e ka kuptuar (vonë, po më mirë vonë se kurrë)
 47. Loja “e kungulleshkave” për koalicionet parazgjedhore!
 48. Gangsterë apo ‘çështje të rëndësishme’? Kreu i shtetit sulmoi kritikët si agjentë të UDB. Njëri duhet të burgoset: O agjenti, o presidenti. SHBA u pozicionua në krah të drejtësisë e kundër mafias
 49. Urrejtja jonë e madhe në proporcion me drejtësinë e vogël
 50. Perspektiva evropiane, Schutz: Sundimi i ligjit vendimtar në progresin e Ballkanit
 51. Nuk i ndal as koronavirusi: Mijëra kosovarë mësyjnë Shqipërinë këtë fillim jave
 52. Nënkryetari i LDK s’përjashton përfshirjen e PDK në qeverisje, Haziri: Java e ardhshme vendimtare për qeverinë, priten zhvillime
 53. VIDEO: Valltari grek kërcen 22 valle shqiptare, nga Çamëria në Mat, Tetovë e Tropojë e deri në Kosovë
 54. Ilir Daja prezantohet tek Partizani: Krenar që m’u besua ky projekt
 55. “Mos u bëni t****, jemi 2 gola para”! Ja çfarë i tha Messi në tunel lojtarëve në ndeshjen me Napolin
 56. Pirlo te Juve, flet Galliani: Fola me të në telefon, po qeshte si i çmendur…
 57. “Goal.com” speciale për Ngo: Zoti i asisteve, viktima e Van Dajk, fans i Balotelit. Refuzoi Tiranën prej Liverpulit
 58. ZYRTARE: Ilir Daja trajneri i ri i Partizanit, prezantohet nesër
 59. Lacio po punon për shqiptarët, Muriqi dhe Kumbulla objektivat kryesorë
 60. VIDEO/ Përfundon tribuna qendrore, shikoni si duket stadiumi i Kukësit
 61. “E di si ti mund ekipet shqiptare”, trajneri i Dinamo Tbilisit “kërcënon” Tiranën: Me këta nuk duhet të ndalesh kurrë!
 62. “Brenda javës 3 afrime të tjera”, Refik Halili për Champions: Patëm fat, shorti i mirë
 63. Lokomotiva Zagreb prezanton Sherif Kallakun dhe krenohet
 64. Del Piero: Nuk e mendoja se do bëhej trajner, Pirlo mund të bëhet më i mirë se Zidan
 65. VIDEO/ “Atëherë isha agresor, tani thjesht kalimthi”! Ballist Morina kalon në Beograd me këngën e Kombëtares
 66. Juventus, zbulohen dy yjet e parë që ka kërkuar Pirlo
 67. INTERVISTA/ Vrioni: Kombëtarja motiv krenarie, debutimi me Juven një ëndërr e bërë realitet!
 68. FOTOT: Bashkia e Tiranës nis montimin e semaforëve të rinj LED përgjatë Unazës së Vogël dhe rrugës së Kavajës         
 69. Covid-19, verifikohet kalim antitrupash nga nëna shtatzanë te fëmija
 70. “Virusi është vendosur thellë në mushkëri”! Mjekja jep alarmin: Tamponi u del negativ, sepse vendoset në rrugët e frymëmarrjes
 71. Pandemia trondit tregun e shitjes dhe qirave të shtëpive në Tiranë
 72. FOTOT: Kaos në Bejrut, truproja i politikanit kapet duke shtënë me armë ndaj protestuesve (dhe shembulli i 21 janarit në Shqipëri)
 73. Presionet e krimit dhe të politikës, urdhri i Olsian Çelës: Prokurorët duhet të marrin masa për pavarësi në hetime
 74. Koha kur SHBA akuzonte Xhemal Gjunkshin se rripte komandot, e paguanin 7 mijë USD për të shkuar në Irak. Kabllogrami: Ushtarët marrin borxh
 75. Miku i tij u gjet i vrarë me plumb në kokë, reagon Stresi: Ma ke këput shpirtin sot kur mora lajmin
 76. Pandemia trondit tregun e shitjes dhe qirave të shtëpive në Tiranë
 77. Turistë që s’ikin, e turistë që s’vijnë: Çfarë po ndodh me sektorin në këtë sezon të jashtëzakonshëm
 78. SHIFRAT/ Gratë, “larg” burrave, që nga portofoli, deri te makina
 79. Risitë e Jumbo Albania në Vlorë e Fier dhe një lajm i mirë nga Greqia
 80. Ka ndërruar jetë një nga pionierët e Cirkut shqiptar, Kosta Papanikolla
 81. VIDEO: Valltari grek kërcen 22 valle shqiptare, nga Çamëria në Mat, Tetovë e Tropojë e deri në Kosovë
 82. “Me violinë në krah çau detin dhe përçoi tingujt shqiptarë”, Rama uron për ditëlindje violinistin Shkëlzen Doli
 83. FOTO/ Vëzhgimi në plazh: S’pret emigrantin nga Anglia që t’i paguajë pushimet në Jalë. Ka zgjedhur të mos jetë “skllave” ofertash, por shitëse lëvizëse librash
 84. Fillimi i rivalitetit me TikTok: Themeluesi i Facebook Mark Zuckerberg arrin shifrën e 100 miliardë dollarëve
 85. SpaceX lëshon dhjetëra satelitë të rinj për internetin
 86. Kinë: Një sistem artificial veçon pneumoninë Covid 60 herë më shpejt se radiologët
 87. Arsyet pse kjo është periudha më e keqe për të blerë një Iphone të ri
 88. Bill Gates: Ja kur merr fund pandemia për botën e pasur (jo të varfërit)
 89. FOTOT: Kaos në Bejrut, truproja i politikanit kapet duke shtënë me armë ndaj protestuesve (dhe shembulli i 21 janarit në Shqipëri)
 90. FOTOT: Pamjet ‘apokaliptike’, shpërthen vullkani në Indonezi
 91. Letra virale: Dëshpërimi i një vejushe në Teksas, Trump “mallkohet” ta zërë koronavirusi
 92. FOTOT/ Faqja e njohur: 15 plazhet që duhen vizituar këtë vit në Shqipërinë e bukur
 93. FOTOT: “Kanionet e Holtës”, bukuri përrallore
 94. “Shqipëria e bukur”, Rama publikon foton nga Saranda në mbrëmje
 95. Agjencitë turistike, udhëtime dhe pushime vetëm në Shqipëri: Pandemia na bëri patriotë
 96. STUDIMI/ Detaje të reja mbi asimptomatikët COVID: sa “të sëmurë” janë?
 97. Bilanci i 24 orëve të fundit: 124 raste pozitive dhe 4 viktima nga Covid-19, ja harta e shpërndarjes së virusit
 98. Pëllumb Pipero: Gripi do rëndojë pandeminë, problem neglizhenca e të rinjve
 99. Universiteti Imperial në Londër zgjeron testimin e vaksinës kundër COVID-19
 100. Procesverbali i “mbledhjes së intelektualëve”. Berisha: Jo pluralizmin partiak. Ramiz Alia: Po ti je dhe malësor or derëzi, bjeri mor copë…
 101. Dëshmia e djalit të ish-ministrit Beqir Balluku: Përse e eliminuan babain tim, raportet me Enverin dhe Mehmetin dhe kush e sulmoi
 102. Rrethimi i Sirakuzës: Si e ndali një matematikan, ushtrinë e frikshme romake
 103. “Gjyshi im, ish-deputet i Monarkisë, shpëtoi Enverin nga ballistët, por e vdiqën në tortura në 1947…”/ Historia tragjike e besnikut të Zogut, që fitoi si deputet edhe në ‘45-ën

H4 Headings

0 :

H5 Headings

0 :

H6 Headings

0 :

Total IFRAMEs

5 :

Total Images

118 :

Google Adsense

:
pub-3260164195860928

Google Analytics

:
UA-19325907-2

Links - Internal

376:
 1. Letër botuesit »
  http://www.gazetatema.net/leter-botuesit/
 2. Qëndroni i lidhur
  http://gazetatema.net/web/
 3. RSS për artikuj
  http://www.gazetatema.net/feed/
 4. Kontakt
  http://www.gazetatema.net/kontakt/
 5. Ankesa per faqen online
  http://www.gazetatema.net/ankesa-per-faqen-online/
 6. Cookie Policy
  http://www.gazetatema.net/cookie-policy/
 7. No text
  http://gazetatema.net/
 8. No text
  http://gazetatema.net/eng
 9. Kreu
  http://www.gazetatema.net/
 10. Aktualitet
  http://www.gazetatema.net/category/aktualitet/
 11. Politika
  http://www.gazetatema.net/category/aktualitet/politika/
 12. Sociale
  http://www.gazetatema.net/category/aktualitet/sociale/
 13. Kronika
  http://www.gazetatema.net/category/aktualitet/kronika/
 14. Ekonomia
  http://www.gazetatema.net/category/aktualitet/ekonomia/
 15. Suplement
  http://www.gazetatema.net/category/aktualitet/suplement/
 16. Editorial
  http://www.gazetatema.net/category/editorial/
 17. Kryesore
  http://www.gazetatema.net/category/kryesore/
 18. Antena
  http://www.gazetatema.net/category/antena/
 19. Blogu TemA
  http://www.gazetatema.net/category/blogu-tema/
 20. Rajoni
  http://www.gazetatema.net/category/rajoni/
 21. Dossier
  http://www.gazetatema.net/category/dossier/
 22. Kulture
  http://www.gazetatema.net/category/kulture/
 23. Lifestyle
  http://www.gazetatema.net/category/lifestyle/
 24. Sport
  http://www.gazetatema.net/category/sport/
 25. English edition
  http://gazetatema.net/eng
 26. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/virusi-eshte-vendosur-thelle-ne-mushkeri-mjekja-jep-alarmin-tamponi-u-del-negativ-sepse-vendoset-ne-rruget-e-frymemarrjes/
 27. “Virusi është vendosur thellë në mushkëri”! Mjekja jep alarmin: Tamponi u del negativ, sepse vendoset në rrugët e frymëmarrjes
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/virusi-eshte-vendosur-thelle-ne-mushkeri-mjekja-jep-alarmin-tamponi-u-del-negativ-sepse-vendoset-ne-rruget-e-frymemarrjes/
 28. 10 Gusht, 2020 10:49
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/virusi-eshte-vendosur-thelle-ne-mushkeri-mjekja-jep-alarmin-tamponi-u-del-negativ-sepse-vendoset-ne-rruget-e-frymemarrjes/
 29. 0 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/virusi-eshte-vendosur-thelle-ne-mushkeri-mjekja-jep-alarmin-tamponi-u-del-negativ-sepse-vendoset-ne-rruget-e-frymemarrjes/#respond
 30. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/ndehyrja-e-cuditshme-dhe-e-pashpjegueshme-e-lsi-se-ne-konfliktin-e-berisheve-me-blushin/
 31. Ndërhyrja e çuditshme dhe e pashpjegueshme e LSI-së, në konfliktin e Berishëve me Blushin
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/ndehyrja-e-cuditshme-dhe-e-pashpjegueshme-e-lsi-se-ne-konfliktin-e-berisheve-me-blushin/
 32. 10 Gusht, 2020 10:46
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/ndehyrja-e-cuditshme-dhe-e-pashpjegueshme-e-lsi-se-ne-konfliktin-e-berisheve-me-blushin/
 33. 0 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/ndehyrja-e-cuditshme-dhe-e-pashpjegueshme-e-lsi-se-ne-konfliktin-e-berisheve-me-blushin/#respond
 34. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/pandemia-trondit-tregun-e-shitjes-dhe-qirave-te-shtepive-ne-tirane/
 35. Pandemia trondit tregun e shitjes dhe qirave të shtëpive në Tiranë
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/pandemia-trondit-tregun-e-shitjes-dhe-qirave-te-shtepive-ne-tirane/
 36. 10 Gusht, 2020 10:28
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/pandemia-trondit-tregun-e-shitjes-dhe-qirave-te-shtepive-ne-tirane/
 37. 1 Koment
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/pandemia-trondit-tregun-e-shitjes-dhe-qirave-te-shtepive-ne-tirane/#comments
 38. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/vendi-i-vetem-ne-bote-qe-ka-mundur-koronavirusin-100-dite-pa-asnje-te-infektuar/
 39. Vendi i vetëm në botë që ka mundur koronavirusin: 100 ditë pa asnjë të infektuar
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/vendi-i-vetem-ne-bote-qe-ka-mundur-koronavirusin-100-dite-pa-asnje-te-infektuar/
 40. 10 Gusht, 2020 09:37
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/vendi-i-vetem-ne-bote-qe-ka-mundur-koronavirusin-100-dite-pa-asnje-te-infektuar/
 41. 2 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/vendi-i-vetem-ne-bote-qe-ka-mundur-koronavirusin-100-dite-pa-asnje-te-infektuar/#comments
 42. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/fotot-faqja-e-njohur-15-plazhet-qe-duhen-vizituar-kete-vit-ne-shqiperine-e-bukur/
 43. FOTOT/ Faqja e njohur: 15 plazhet që duhen vizituar këtë vit në Shqipërinë e bukur
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/fotot-faqja-e-njohur-15-plazhet-qe-duhen-vizituar-kete-vit-ne-shqiperine-e-bukur/
 44. 10 Gusht, 2020 09:36
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/fotot-faqja-e-njohur-15-plazhet-qe-duhen-vizituar-kete-vit-ne-shqiperine-e-bukur/
 45. 1 Koment
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/fotot-faqja-e-njohur-15-plazhet-qe-duhen-vizituar-kete-vit-ne-shqiperine-e-bukur/#comments
 46. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/nga-infertiliteti-i-burrave-heqja-e-mjekres-e-deri-tek-djersitja-te-gjitha-lajmet-e-rreme-per-covid-19/
 47. Nga infertiliteti i burrave, heqja e mjekrës, e deri tek djersitja: Të gjitha lajmet e rreme për Covid-19
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/nga-infertiliteti-i-burrave-heqja-e-mjekres-e-deri-tek-djersitja-te-gjitha-lajmet-e-rreme-per-covid-19/
 48. 10 Gusht, 2020 09:23
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/nga-infertiliteti-i-burrave-heqja-e-mjekres-e-deri-tek-djersitja-te-gjitha-lajmet-e-rreme-per-covid-19/
 49. 4 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/nga-infertiliteti-i-burrave-heqja-e-mjekres-e-deri-tek-djersitja-te-gjitha-lajmet-e-rreme-per-covid-19/#comments
 50. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/gjyshi-i-shkelzenit-beri-pallat-kur-berisha-ishte-president-akuza-e-ilir-metes-qe-ka-mbetur-pa-pergjigje/
 51. ‘Gjyshi i Shkëlzenit bëri pallat kur Berisha ishte president’, akuza e Ilir Metës që ka mbetur pa përgjigje
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/gjyshi-i-shkelzenit-beri-pallat-kur-berisha-ishte-president-akuza-e-ilir-metes-qe-ka-mbetur-pa-pergjigje/
 52. 10 Gusht, 2020 09:08
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/gjyshi-i-shkelzenit-beri-pallat-kur-berisha-ishte-president-akuza-e-ilir-metes-qe-ka-mbetur-pa-pergjigje/
 53. 3 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/gjyshi-i-shkelzenit-beri-pallat-kur-berisha-ishte-president-akuza-e-ilir-metes-qe-ka-mbetur-pa-pergjigje/#comments
 54. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/procesverbali-i-mbledhjes-se-intelektualeve-berisha-jo-pluralizmin-partiak-ramiz-alia-po-ti-je-dhe-malesor-or-derezi-bjeri-mor-cope/
 55. Procesverbali i “mbledhjes së intelektualëve”. Berisha: Jo pluralizmin partiak. Ramiz Alia: Po ti je dhe malësor or derëzi, bjeri mor copë…
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/procesverbali-i-mbledhjes-se-intelektualeve-berisha-jo-pluralizmin-partiak-ramiz-alia-po-ti-je-dhe-malesor-or-derezi-bjeri-mor-cope/
 56. 10 Gusht, 2020 09:03
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/procesverbali-i-mbledhjes-se-intelektualeve-berisha-jo-pluralizmin-partiak-ramiz-alia-po-ti-je-dhe-malesor-or-derezi-bjeri-mor-cope/
 57. 2 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/procesverbali-i-mbledhjes-se-intelektualeve-berisha-jo-pluralizmin-partiak-ramiz-alia-po-ti-je-dhe-malesor-or-derezi-bjeri-mor-cope/#comments
 58. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/deshmia-e-djalit-te-ish-ministrit-beqir-balluku-perse-e-eliminuan-babain-tim-raportet-me-enverin-dhe-mehmetin-dhe-kush-e-sulmoi/
 59. Dëshmia e djalit të ish-ministrit Beqir Balluku: Përse e eliminuan babain tim, raportet me Enverin dhe Mehmetin dhe kush e sulmoi
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/deshmia-e-djalit-te-ish-ministrit-beqir-balluku-perse-e-eliminuan-babain-tim-raportet-me-enverin-dhe-mehmetin-dhe-kush-e-sulmoi/
 60. 10 Gusht, 2020 08:43
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/deshmia-e-djalit-te-ish-ministrit-beqir-balluku-perse-e-eliminuan-babain-tim-raportet-me-enverin-dhe-mehmetin-dhe-kush-e-sulmoi/
 61. 4 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/deshmia-e-djalit-te-ish-ministrit-beqir-balluku-perse-e-eliminuan-babain-tim-raportet-me-enverin-dhe-mehmetin-dhe-kush-e-sulmoi/#comments
 62. Editorial
  http://gazetatema.net/category/editorial/
 63. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/ylli-ndroqi-eshte-me-pak-fajtore-se-secili-prej-shokeve-te-tij-politikan-ne-kete-histori/
 64. Ylli Ndroqi është më pak fajtor se secili prej shokëve të tij politikanë, në këtë histori
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/ylli-ndroqi-eshte-me-pak-fajtore-se-secili-prej-shokeve-te-tij-politikan-ne-kete-histori/
 65. 9 Gusht, 2020 21:13
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/ylli-ndroqi-eshte-me-pak-fajtore-se-secili-prej-shokeve-te-tij-politikan-ne-kete-histori/
 66. 25 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/ylli-ndroqi-eshte-me-pak-fajtore-se-secili-prej-shokeve-te-tij-politikan-ne-kete-histori/#comments
 67. ANTENA BRENDA FAMILJES
  http://gazetatema.net/category/antena/
 68. Karmina dyshon se Niko Lesi është tradhëtar
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/karmina-dyshon-se-niko-lesi-eshte-tradhetar/
 69. 9 Gusht, 2020 20:03
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/karmina-dyshon-se-niko-lesi-eshte-tradhetar/
 70. 0 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/karmina-dyshon-se-niko-lesi-eshte-tradhetar/#respond
 71. Karmina e shqetësuar nga kundërpërgjigjia e Lulit për turizmin
  http://www.gazetatema.net/2020/08/08/karmina-e-shqetesuar-nga-kunderpergjigjia-e-lulit-per-turizmin/
 72. 8 Gusht, 2020 19:38
  http://www.gazetatema.net/2020/08/08/karmina-e-shqetesuar-nga-kunderpergjigjia-e-lulit-per-turizmin/
 73. 0 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/08/karmina-e-shqetesuar-nga-kunderpergjigjia-e-lulit-per-turizmin/#respond
 74. Aktualitet
  http://gazetatema.net/category/aktualitet/
 75. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/bill-gates-ja-kur-merr-fund-pandemia-per-boten-e-pasur-jo-te-varferit/
 76. Bill Gates: Ja kur merr fund pandemia për botën e pasur (jo të varfërit)
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/bill-gates-ja-kur-merr-fund-pandemia-per-boten-e-pasur-jo-te-varferit/
 77. 10 Gusht, 2020 11:42
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/bill-gates-ja-kur-merr-fund-pandemia-per-boten-e-pasur-jo-te-varferit/
 78. 0 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/bill-gates-ja-kur-merr-fund-pandemia-per-boten-e-pasur-jo-te-varferit/#respond
 79. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/fotot-kaos-ne-bejrut-truproja-i-politikanit-kapet-duke-shtene-me-arme-ndaj-protestuesve-dhe-shembulli-i-21-janarit-ne-shqiperi/
 80. FOTOT: Kaos në Bejrut, truproja i politikanit kapet duke shtënë me armë ndaj protestuesve (dhe shembulli i 21 janarit në Shqipëri)
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/fotot-kaos-ne-bejrut-truproja-i-politikanit-kapet-duke-shtene-me-arme-ndaj-protestuesve-dhe-shembulli-i-21-janarit-ne-shqiperi/
 81. 10 Gusht, 2020 11:34
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/fotot-kaos-ne-bejrut-truproja-i-politikanit-kapet-duke-shtene-me-arme-ndaj-protestuesve-dhe-shembulli-i-21-janarit-ne-shqiperi/
 82. 0 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/fotot-kaos-ne-bejrut-truproja-i-politikanit-kapet-duke-shtene-me-arme-ndaj-protestuesve-dhe-shembulli-i-21-janarit-ne-shqiperi/#respond
 83. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/artan-hoxha-ylli-ndroqi-po-trajtohet-si-drejtues-i-mafies-siciliane-merren-me-te-shkuaren-nderkohe-qe-ai-tani-eshte-qelibar/
 84. Artan Hoxha: Ylli Ndroqi po trajtohet si drejtues i mafies siçiliane, merren me të shkuarën ndërkohë që ai tani është “qelibar”
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/artan-hoxha-ylli-ndroqi-po-trajtohet-si-drejtues-i-mafies-siciliane-merren-me-te-shkuaren-nderkohe-qe-ai-tani-eshte-qelibar/
 85. 10 Gusht, 2020 11:30
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/artan-hoxha-ylli-ndroqi-po-trajtohet-si-drejtues-i-mafies-siciliane-merren-me-te-shkuaren-nderkohe-qe-ai-tani-eshte-qelibar/
 86. 0 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/artan-hoxha-ylli-ndroqi-po-trajtohet-si-drejtues-i-mafies-siciliane-merren-me-te-shkuaren-nderkohe-qe-ai-tani-eshte-qelibar/#respond
 87. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/ilir-daja-prezantohet-tek-partizani-krenar-qe-mu-besua-ky-projekt/
 88. Ilir Daja prezantohet tek Partizani: Krenar që m’u besua ky projekt
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/ilir-daja-prezantohet-tek-partizani-krenar-qe-mu-besua-ky-projekt/
 89. 10 Gusht, 2020 11:27
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/ilir-daja-prezantohet-tek-partizani-krenar-qe-mu-besua-ky-projekt/
 90. 0 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/ilir-daja-prezantohet-tek-partizani-krenar-qe-mu-besua-ky-projekt/#respond
 91. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/fotot-pamjet-e-pabesueshme-shperthen-vullkani-ne-indonezi/
 92. FOTOT: Pamjet ‘apokaliptike’, shpërthen vullkani në Indonezi
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/fotot-pamjet-e-pabesueshme-shperthen-vullkani-ne-indonezi/
 93. 10 Gusht, 2020 11:27
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/fotot-pamjet-e-pabesueshme-shperthen-vullkani-ne-indonezi/
 94. 0 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/fotot-pamjet-e-pabesueshme-shperthen-vullkani-ne-indonezi/#respond
 95. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/letra-virale-deshperimi-i-nje-vejushe-ne-teksas-trump-mallkohet-ta-zere-koronavirusi/
 96. Letra virale: Dëshpërimi i një vejushe në Teksas, Trump “mallkohet” ta zërë koronavirusi
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/letra-virale-deshperimi-i-nje-vejushe-ne-teksas-trump-mallkohet-ta-zere-koronavirusi/
 97. 10 Gusht, 2020 11:22
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/letra-virale-deshperimi-i-nje-vejushe-ne-teksas-trump-mallkohet-ta-zere-koronavirusi/
 98. 0 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/letra-virale-deshperimi-i-nje-vejushe-ne-teksas-trump-mallkohet-ta-zere-koronavirusi/#respond
 99. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/rriten-tensionet-kina-dergon-avionet-ne-tajvan-pas-vizites-se-zyrtarit-te-larte-amerikan/
 100. Rriten tensionet: Kina dërgon avionët në Tajvan pas vizitës së zyrtarit të lartë amerikan
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/rriten-tensionet-kina-dergon-avionet-ne-tajvan-pas-vizites-se-zyrtarit-te-larte-amerikan/
 101. 10 Gusht, 2020 11:17
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/rriten-tensionet-kina-dergon-avionet-ne-tajvan-pas-vizites-se-zyrtarit-te-larte-amerikan/
 102. 0 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/rriten-tensionet-kina-dergon-avionet-ne-tajvan-pas-vizites-se-zyrtarit-te-larte-amerikan/#respond
 103. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/mos-u-beni-t-jemi-2-gola-para-ja-cfare-i-tha-messi-ne-tunel-lojtareve-ne-ndeshjen-me-napolin/
 104. “Mos u bëni t****, jemi 2 gola para”! Ja çfarë i tha Messi në tunel lojtarëve në ndeshjen me Napolin
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/mos-u-beni-t-jemi-2-gola-para-ja-cfare-i-tha-messi-ne-tunel-lojtareve-ne-ndeshjen-me-napolin/
 105. 10 Gusht, 2020 11:14
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/mos-u-beni-t-jemi-2-gola-para-ja-cfare-i-tha-messi-ne-tunel-lojtareve-ne-ndeshjen-me-napolin/
 106. 0 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/mos-u-beni-t-jemi-2-gola-para-ja-cfare-i-tha-messi-ne-tunel-lojtareve-ne-ndeshjen-me-napolin/#respond
 107. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/pirlo-te-juve-flet-galliani-fola-me-te-ne-telefon-po-qeshte-si-i-cmendur/
 108. Pirlo te Juve, flet Galliani: Fola me të në telefon, po qeshte si i çmendur…
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/pirlo-te-juve-flet-galliani-fola-me-te-ne-telefon-po-qeshte-si-i-cmendur/
 109. 10 Gusht, 2020 11:09
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/pirlo-te-juve-flet-galliani-fola-me-te-ne-telefon-po-qeshte-si-i-cmendur/
 110. 0 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/pirlo-te-juve-flet-galliani-fola-me-te-ne-telefon-po-qeshte-si-i-cmendur/#respond
 111. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/covid-19-verifikohet-kalim-antitrupash-nga-nena-shtatzane-te-femija/
 112. Covid-19, verifikohet kalim antitrupash nga nëna shtatzanë te fëmija
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/covid-19-verifikohet-kalim-antitrupash-nga-nena-shtatzane-te-femija/
 113. 10 Gusht, 2020 10:58
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/covid-19-verifikohet-kalim-antitrupash-nga-nena-shtatzane-te-femija/
 114. 0 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/covid-19-verifikohet-kalim-antitrupash-nga-nena-shtatzane-te-femija/#respond
 115. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/zgjedhjet-astrit-patozi-bashkim-te-forcave-politike-kunder-boshtit-te-se-keqes/
 116. Zgjedhjet, Astrit Patozi: Bashkim të forcave politike kundër boshtit të së keqes
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/zgjedhjet-astrit-patozi-bashkim-te-forcave-politike-kunder-boshtit-te-se-keqes/
 117. 10 Gusht, 2020 10:45
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/zgjedhjet-astrit-patozi-bashkim-te-forcave-politike-kunder-boshtit-te-se-keqes/
 118. 0 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/zgjedhjet-astrit-patozi-bashkim-te-forcave-politike-kunder-boshtit-te-se-keqes/#respond
 119. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/protesta-te-dhunshme-ne-bjellorusi-pas-zgjedhjeve-te-kontestuara-presidenciale-vritet-nje-protestues-kandidatja-per-presidente-nuk-njeh-rezultatin/
 120. Protesta të dhunshme në Bjellorusi pas zgjedhjeve të kontestuara presidenciale. Vritet një protestues, kandidatja për presidente nuk njeh rezultatin!
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/protesta-te-dhunshme-ne-bjellorusi-pas-zgjedhjeve-te-kontestuara-presidenciale-vritet-nje-protestues-kandidatja-per-presidente-nuk-njeh-rezultatin/
 121. 10 Gusht, 2020 10:42
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/protesta-te-dhunshme-ne-bjellorusi-pas-zgjedhjeve-te-kontestuara-presidenciale-vritet-nje-protestues-kandidatja-per-presidente-nuk-njeh-rezultatin/
 122. 0 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/protesta-te-dhunshme-ne-bjellorusi-pas-zgjedhjeve-te-kontestuara-presidenciale-vritet-nje-protestues-kandidatja-per-presidente-nuk-njeh-rezultatin/#respond
 123. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/goal-com-speciale-per-ngo-zoti-i-asisteve-viktima-e-van-dajk-fans-i-balotelit-refuzoi-tiranen-prej-liverpulit/
 124. “Goal.com” speciale për Ngo: Zoti i asisteve, viktima e Van Dajk, fans i Balotelit. Refuzoi Tiranën prej Liverpulit
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/goal-com-speciale-per-ngo-zoti-i-asisteve-viktima-e-van-dajk-fans-i-balotelit-refuzoi-tiranen-prej-liverpulit/
 125. 10 Gusht, 2020 10:40
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/goal-com-speciale-per-ngo-zoti-i-asisteve-viktima-e-van-dajk-fans-i-balotelit-refuzoi-tiranen-prej-liverpulit/
 126. 0 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/goal-com-speciale-per-ngo-zoti-i-asisteve-viktima-e-van-dajk-fans-i-balotelit-refuzoi-tiranen-prej-liverpulit/#respond
 127. Lifestyle
  http://gazetatema.net/category/lifestyle/
 128. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/i-riu-vret-fqinjin-e-vet-ndersa-e-shoqja-e-filmonte-per-tu-bere-i-famshem-ne-tiktok/
 129. I riu vret fqinjin e vet (ndërsa e shoqja e filmonte), për t’u bërë i famshëm në TikTok
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/i-riu-vret-fqinjin-e-vet-ndersa-e-shoqja-e-filmonte-per-tu-bere-i-famshem-ne-tiktok/
 130. 10 Gusht, 2020 10:19
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/i-riu-vret-fqinjin-e-vet-ndersa-e-shoqja-e-filmonte-per-tu-bere-i-famshem-ne-tiktok/
 131. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/fotot-zhvishet-modelja-e-famshme-tregon-asetet/
 132. FOTOT: Zhvishet modelja e famshme
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/fotot-zhvishet-modelja-e-famshme-tregon-asetet/
 133. 10 Gusht, 2020 10:13
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/fotot-zhvishet-modelja-e-famshme-tregon-asetet/
 134. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/babai-hero-shpeton-djalin-dhe-shokun-e-tij-mbytet-vete-ne-det/
 135. Babai hero: Shpëton djalin dhe shokun e tij, mbytet vetë në det
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/babai-hero-shpeton-djalin-dhe-shokun-e-tij-mbytet-vete-ne-det/
 136. 10 Gusht, 2020 10:04
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/babai-hero-shpeton-djalin-dhe-shokun-e-tij-mbytet-vete-ne-det/
 137. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/rrethimi-i-sirakuzes-si-e-ndali-nje-matematikan-ushtrine-e-frikshme-romake/
 138. Rrethimi i Sirakuzës: Si e ndali një matematikan, ushtrinë e frikshme romake
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/rrethimi-i-sirakuzes-si-e-ndali-nje-matematikan-ushtrine-e-frikshme-romake/
 139. 10 Gusht, 2020 08:20
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/rrethimi-i-sirakuzes-si-e-ndali-nje-matematikan-ushtrine-e-frikshme-romake/
 140. 2 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/rrethimi-i-sirakuzes-si-e-ndali-nje-matematikan-ushtrine-e-frikshme-romake/#comments
 141. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/kur-do-martohesh-se-ngele-ne-dere-moderatorja-i-kthen-pergjigjen-epike-ndjekesit/
 142. ‘Kur do martohesh se ngele në derë’, moderatorja i kthen përgjigjen epike ndjekësit
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/kur-do-martohesh-se-ngele-ne-dere-moderatorja-i-kthen-pergjigjen-epike-ndjekesit/
 143. 9 Gusht, 2020 22:21
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/kur-do-martohesh-se-ngele-ne-dere-moderatorja-i-kthen-pergjigjen-epike-ndjekesit/
 144. 8 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/kur-do-martohesh-se-ngele-ne-dere-moderatorja-i-kthen-pergjigjen-epike-ndjekesit/#comments
 145. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/fotot-shtepi-te-bera-nga-plehrat-turistet-te-apasionuar-ndaj-banesave-te-ndertuara-me-shishe-riciklimi-kanace-dhe-goma-te-vjetra/
 146. FOTOT: “Shtëpi të bëra nga plehrat”, turistët të apasionuar ndaj banesave të ndërtuara me shishe riciklimi, kanaçe dhe goma të vjetra
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/fotot-shtepi-te-bera-nga-plehrat-turistet-te-apasionuar-ndaj-banesave-te-ndertuara-me-shishe-riciklimi-kanace-dhe-goma-te-vjetra/
 147. 9 Gusht, 2020 21:30
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/fotot-shtepi-te-bera-nga-plehrat-turistet-te-apasionuar-ndaj-banesave-te-ndertuara-me-shishe-riciklimi-kanace-dhe-goma-te-vjetra/
 148. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/fotot-ky-eshte-artisti-qe-mund-te-shnderrohet-ne-cdo-artist-boteror-burre-apo-grua-qofte-fale-grimit/
 149. FOTOT: Ky është artisti që mund të shndërrohet në çdo artist botëror, burrë apo grua qoftë falë… grimit
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/fotot-ky-eshte-artisti-qe-mund-te-shnderrohet-ne-cdo-artist-boteror-burre-apo-grua-qofte-fale-grimit/
 150. 9 Gusht, 2020 21:15
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/fotot-ky-eshte-artisti-qe-mund-te-shnderrohet-ne-cdo-artist-boteror-burre-apo-grua-qofte-fale-grimit/
 151. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/gjeneratat-e-reja-me-ne-fund-po-blejne-shtepi-sigurisht-permes-instagram-it/
 152. Gjeneratat e reja më në fund po blejnë shtëpi, sigurisht përmes… Instagram-it
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/gjeneratat-e-reja-me-ne-fund-po-blejne-shtepi-sigurisht-permes-instagram-it/
 153. 9 Gusht, 2020 19:30
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/gjeneratat-e-reja-me-ne-fund-po-blejne-shtepi-sigurisht-permes-instagram-it/
 154. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/fotot-e-motra-ne-lufte-me-kancerin-vellai-pret-floket-qe-te-mos-ndihet-e-vetme/
 155. FOTOT: E motra në luftë me kancerin, vëllai pret flokët që të mos ndihet e vetme
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/fotot-e-motra-ne-lufte-me-kancerin-vellai-pret-floket-qe-te-mos-ndihet-e-vetme/
 156. 9 Gusht, 2020 18:59
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/fotot-e-motra-ne-lufte-me-kancerin-vellai-pret-floket-qe-te-mos-ndihet-e-vetme/
 157. 3 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/fotot-e-motra-ne-lufte-me-kancerin-vellai-pret-floket-qe-te-mos-ndihet-e-vetme/#comments
 158. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/fotot-aktorja-e-njohur-ngre-temperaturat/
 159. FOTOT: Aktorja e njohur “ngre” temperaturat
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/fotot-aktorja-e-njohur-ngre-temperaturat/
 160. 9 Gusht, 2020 18:09
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/fotot-aktorja-e-njohur-ngre-temperaturat/
 161. 4 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/fotot-aktorja-e-njohur-ngre-temperaturat/#comments
 162. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/fotot-rita-ora-kombinon-masken-me-bikinit/
 163. FOTOT: Rita Ora kombinon maskën me bikinit
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/fotot-rita-ora-kombinon-masken-me-bikinit/
 164. 9 Gusht, 2020 17:55
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/fotot-rita-ora-kombinon-masken-me-bikinit/
 165. 2 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/fotot-rita-ora-kombinon-masken-me-bikinit/#comments
 166. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/video-nje-aksident-mes-tragjikes-dhe-komikes-fati-i-cuditshem-i-nje-gruaje-ne-motor/
 167. VIDEO/ Një aksident mes tragjikes dhe komikes: Fati i çuditshëm i një gruaje në motor
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/video-nje-aksident-mes-tragjikes-dhe-komikes-fati-i-cuditshem-i-nje-gruaje-ne-motor/
 168. 9 Gusht, 2020 17:29
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/video-nje-aksident-mes-tragjikes-dhe-komikes-fati-i-cuditshem-i-nje-gruaje-ne-motor/
 169. POLITIKA
  http://www.gazetatema.net/category/aktualitet/politika/
 170. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/petro-koci-te-zbardhet-vrasja-e-azem-hajdarit-afera-e-rruges-se-kombit-shitja-e-detit-21-janari-gerdeci-vrasja-e-4-policeve-ne-aksionin-per-kapjen-e-dajtit-spak-te-degjoje-ulerimen-per-drejtesi/
 171. Petro Koçi: Të zbardhet vrasja e Azem Hajdarit, afera e Rrugës së Kombit, shitja e detit, 21 janari, Gërdeci, vrasja e 4 policëve në aksionin për kapjen e Dajtit!
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/petro-koci-te-zbardhet-vrasja-e-azem-hajdarit-afera-e-rruges-se-kombit-shitja-e-detit-21-janari-gerdeci-vrasja-e-4-policeve-ne-aksionin-per-kapjen-e-dajtit-spak-te-degjoje-ulerimen-per-drejtesi/
 172. 10 Gusht, 2020 10:21
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/petro-koci-te-zbardhet-vrasja-e-azem-hajdarit-afera-e-rruges-se-kombit-shitja-e-detit-21-janari-gerdeci-vrasja-e-4-policeve-ne-aksionin-per-kapjen-e-dajtit-spak-te-degjoje-ulerimen-per-drejtesi/
 173. 4 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/petro-koci-te-zbardhet-vrasja-e-azem-hajdarit-afera-e-rruges-se-kombit-shitja-e-detit-21-janari-gerdeci-vrasja-e-4-policeve-ne-aksionin-per-kapjen-e-dajtit-spak-te-degjoje-ulerimen-per-drejtesi/#comments
 174. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/liria-me-therret-vdekja-nuk-me-tund-mesazhi-i-koduar-i-metes-litari-i-xhelateve-qe-i-shterri-frymen-e-fundit-havzi-neles-sdo-munde-kurre-te-vrase-demokracine/
 175. “Liria më thërret, vdekja nuk më tund”! Mesazhi i “koduar” i Metës: Litari i xhelatëve që i shterri frymën e fundit Havzi Nelës, s’do mundë kurrë të vrasë demokracinë
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/liria-me-therret-vdekja-nuk-me-tund-mesazhi-i-koduar-i-metes-litari-i-xhelateve-qe-i-shterri-frymen-e-fundit-havzi-neles-sdo-munde-kurre-te-vrase-demokracine/
 176. 10 Gusht, 2020 10:11
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/liria-me-therret-vdekja-nuk-me-tund-mesazhi-i-koduar-i-metes-litari-i-xhelateve-qe-i-shterri-frymen-e-fundit-havzi-neles-sdo-munde-kurre-te-vrase-demokracine/
 177. 6 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/liria-me-therret-vdekja-nuk-me-tund-mesazhi-i-koduar-i-metes-litari-i-xhelateve-qe-i-shterri-frymen-e-fundit-havzi-neles-sdo-munde-kurre-te-vrase-demokracine/#comments
 178. BLOGU TEMA
  http://gazetatema.net/category/blogu-tema/
 179. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/kreret-e-korruptuar-te-politikes-po-kercenohen-nga-spak-duan-destabilizimin-e-shqiperise/
 180. Krerët e korruptuar të politikës po kërcënohen nga SPAK, duan destabilizimin e Shqipërisë
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/kreret-e-korruptuar-te-politikes-po-kercenohen-nga-spak-duan-destabilizimin-e-shqiperise/
 181. 9 Gusht, 2020 19:23
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/kreret-e-korruptuar-te-politikes-po-kercenohen-nga-spak-duan-destabilizimin-e-shqiperise/
 182. 19 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/kreret-e-korruptuar-te-politikes-po-kercenohen-nga-spak-duan-destabilizimin-e-shqiperise/#comments
 183. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/dashnoret-e-partive/
 184. Dashnorët e Partive
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/dashnoret-e-partive/
 185. 9 Gusht, 2020 15:06
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/dashnoret-e-partive/
 186. 16 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/dashnoret-e-partive/#comments
 187. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/basha-spo-i-therret-me-zemres-por-interesit-dy-risqet-e-bastit-te-tij/
 188. Basha s’po i thërret më zemrës, por interesit. Dy risqet e bastit të tij
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/basha-spo-i-therret-me-zemres-por-interesit-dy-risqet-e-bastit-te-tij/
 189. 9 Gusht, 2020 13:59
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/basha-spo-i-therret-me-zemres-por-interesit-dy-risqet-e-bastit-te-tij/
 190. 11 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/basha-spo-i-therret-me-zemres-por-interesit-dy-risqet-e-bastit-te-tij/#comments
 191. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/a-thua-te-jene-vertete-2-mije-emra/
 192. A thua të jenë vërtetë “2 mijë” emra?
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/a-thua-te-jene-vertete-2-mije-emra/
 193. 9 Gusht, 2020 13:48
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/a-thua-te-jene-vertete-2-mije-emra/
 194. 1 Koment
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/a-thua-te-jene-vertete-2-mije-emra/#comments
 195. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/5-muaj-covid-19/
 196. 5 muaj Covid- 19
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/5-muaj-covid-19/
 197. 9 Gusht, 2020 12:54
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/5-muaj-covid-19/
 198. 1 Koment
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/5-muaj-covid-19/#comments
 199. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/ben-bajo-iku-turp-per-kete-vend-qe-melhemet-i-perdor-per-te-sheruar-dallkauket-qe-mbijne-per-24-ore-140-cope-pernjehere/
 200. “Ben Bajo iku! Turp për këtë vend që melhemet i përdor për të shëruar dallkaukët që mbijnë për 24 orë, 140 copë përnjëherë”
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/ben-bajo-iku-turp-per-kete-vend-qe-melhemet-i-perdor-per-te-sheruar-dallkauket-qe-mbijne-per-24-ore-140-cope-pernjehere/
 201. 9 Gusht, 2020 11:40
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/ben-bajo-iku-turp-per-kete-vend-qe-melhemet-i-perdor-per-te-sheruar-dallkauket-qe-mbijne-per-24-ore-140-cope-pernjehere/
 202. 25 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/ben-bajo-iku-turp-per-kete-vend-qe-melhemet-i-perdor-per-te-sheruar-dallkauket-qe-mbijne-per-24-ore-140-cope-pernjehere/#comments
 203. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/08/lulzim-basha-ose-versioni-i-nje-lideri-si-fluger-politik/
 204. Lulzim Basha, ose versioni i një lideri si “fluger” politik!
  http://www.gazetatema.net/2020/08/08/lulzim-basha-ose-versioni-i-nje-lideri-si-fluger-politik/
 205. 8 Gusht, 2020 21:42
  http://www.gazetatema.net/2020/08/08/lulzim-basha-ose-versioni-i-nje-lideri-si-fluger-politik/
 206. 8 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/08/lulzim-basha-ose-versioni-i-nje-lideri-si-fluger-politik/#comments
 207. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/08/cfare-do-te-beja-nese-do-te-kisha-nje-dite-pushtet/
 208. Çfarë do të bëja nëse do të kisha një ditë pushtet?
  http://www.gazetatema.net/2020/08/08/cfare-do-te-beja-nese-do-te-kisha-nje-dite-pushtet/
 209. 8 Gusht, 2020 15:44
  http://www.gazetatema.net/2020/08/08/cfare-do-te-beja-nese-do-te-kisha-nje-dite-pushtet/
 210. 8 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/08/cfare-do-te-beja-nese-do-te-kisha-nje-dite-pushtet/#comments
 211. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/08/te-mendosh-si-demokrat-dhe-te-jetosh-si-kapitalist/
 212. Të mendosh si “demokrat”, dhe të jetosh si kapitalist
  http://www.gazetatema.net/2020/08/08/te-mendosh-si-demokrat-dhe-te-jetosh-si-kapitalist/
 213. 8 Gusht, 2020 14:25
  http://www.gazetatema.net/2020/08/08/te-mendosh-si-demokrat-dhe-te-jetosh-si-kapitalist/
 214. 17 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/08/te-mendosh-si-demokrat-dhe-te-jetosh-si-kapitalist/#comments
 215. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/07/ruli-e-ka-kuptuar-vone-po-me-mire-vone-se-kurre/
 216. Ruli e ka kuptuar (vonë, po më mirë vonë se kurrë)
  http://www.gazetatema.net/2020/08/07/ruli-e-ka-kuptuar-vone-po-me-mire-vone-se-kurre/
 217. 7 Gusht, 2020 21:34
  http://www.gazetatema.net/2020/08/07/ruli-e-ka-kuptuar-vone-po-me-mire-vone-se-kurre/
 218. 10 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/07/ruli-e-ka-kuptuar-vone-po-me-mire-vone-se-kurre/#comments
 219. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/07/loja-e-kungulleshkave-per-koalicionet-parazgjedhore/
 220. Loja “e kungulleshkave” për koalicionet parazgjedhore!
  http://www.gazetatema.net/2020/08/07/loja-e-kungulleshkave-per-koalicionet-parazgjedhore/
 221. 7 Gusht, 2020 21:21
  http://www.gazetatema.net/2020/08/07/loja-e-kungulleshkave-per-koalicionet-parazgjedhore/
 222. 7 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/07/loja-e-kungulleshkave-per-koalicionet-parazgjedhore/#comments
 223. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/07/gangstere-apo-ceshtje-te-rendesishme-kreu-i-shtetit-sulmoi-kritiket-si-agjente-te-udb-njeri-duhet-te-burgoset-o-agjenti-o-presidenti-shba-u-pozicionua-ne-krah-te-drejtesise-e-ku/
 224. Gangsterë apo ‘çështje të rëndësishme’? Kreu i shtetit sulmoi kritikët si agjentë të UDB. Njëri duhet të burgoset: O agjenti, o presidenti. SHBA u pozicionua në krah të drejtësisë e kundër mafias
  http://www.gazetatema.net/2020/08/07/gangstere-apo-ceshtje-te-rendesishme-kreu-i-shtetit-sulmoi-kritiket-si-agjente-te-udb-njeri-duhet-te-burgoset-o-agjenti-o-presidenti-shba-u-pozicionua-ne-krah-te-drejtesise-e-ku/
 225. 7 Gusht, 2020 20:15
  http://www.gazetatema.net/2020/08/07/gangstere-apo-ceshtje-te-rendesishme-kreu-i-shtetit-sulmoi-kritiket-si-agjente-te-udb-njeri-duhet-te-burgoset-o-agjenti-o-presidenti-shba-u-pozicionua-ne-krah-te-drejtesise-e-ku/
 226. 50 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/07/gangstere-apo-ceshtje-te-rendesishme-kreu-i-shtetit-sulmoi-kritiket-si-agjente-te-udb-njeri-duhet-te-burgoset-o-agjenti-o-presidenti-shba-u-pozicionua-ne-krah-te-drejtesise-e-ku/#comments
 227. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/07/urrejtja-jone-e-madhe-ne-proporcion-me-drejtesine-e-vogel/
 228. Urrejtja jonë e madhe në proporcion me drejtësinë e vogël
  http://www.gazetatema.net/2020/08/07/urrejtja-jone-e-madhe-ne-proporcion-me-drejtesine-e-vogel/
 229. 7 Gusht, 2020 19:51
  http://www.gazetatema.net/2020/08/07/urrejtja-jone-e-madhe-ne-proporcion-me-drejtesine-e-vogel/
 230. 1 Koment
  http://www.gazetatema.net/2020/08/07/urrejtja-jone-e-madhe-ne-proporcion-me-drejtesine-e-vogel/#comments
 231. RAJONI
  http://gazetatema.net/category/rajoni/
 232. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/perspektiva-evropiane-schutz-sundimi-i-ligjit-vendimtar-ne-progresin-e-ballkanit/
 233. Perspektiva evropiane, Schutz: Sundimi i ligjit vendimtar në progresin e Ballkanit
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/perspektiva-evropiane-schutz-sundimi-i-ligjit-vendimtar-ne-progresin-e-ballkanit/
 234. 10 Gusht, 2020 10:34
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/perspektiva-evropiane-schutz-sundimi-i-ligjit-vendimtar-ne-progresin-e-ballkanit/
 235. 0 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/perspektiva-evropiane-schutz-sundimi-i-ligjit-vendimtar-ne-progresin-e-ballkanit/#respond
 236. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/nuk-i-ndal-as-koronavirusi-mijera-kosovare-mesyjne-shqiperine-kete-fillim-jave/
 237. Nuk i ndal as koronavirusi: Mijëra kosovarë mësyjnë Shqipërinë këtë fillim jave
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/nuk-i-ndal-as-koronavirusi-mijera-kosovare-mesyjne-shqiperine-kete-fillim-jave/
 238. 10 Gusht, 2020 10:09
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/nuk-i-ndal-as-koronavirusi-mijera-kosovare-mesyjne-shqiperine-kete-fillim-jave/
 239. 0 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/nuk-i-ndal-as-koronavirusi-mijera-kosovare-mesyjne-shqiperine-kete-fillim-jave/#respond
 240. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/nenkryetari-i-ldk-sperjashton-perfshirjen-e-pdk-ne-qeverisje-haziri-java-e-ardhshme-vendimtare-per-qeverine-priten-zhvillime/
 241. Nënkryetari i LDK s’përjashton përfshirjen e PDK në qeverisje, Haziri: Java e ardhshme vendimtare për qeverinë, priten zhvillime
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/nenkryetari-i-ldk-sperjashton-perfshirjen-e-pdk-ne-qeverisje-haziri-java-e-ardhshme-vendimtare-per-qeverine-priten-zhvillime/
 242. 10 Gusht, 2020 09:44
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/nenkryetari-i-ldk-sperjashton-perfshirjen-e-pdk-ne-qeverisje-haziri-java-e-ardhshme-vendimtare-per-qeverine-priten-zhvillime/
 243. 0 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/nenkryetari-i-ldk-sperjashton-perfshirjen-e-pdk-ne-qeverisje-haziri-java-e-ardhshme-vendimtare-per-qeverine-priten-zhvillime/#respond
 244. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/video-valltari-grek-kercen-22-valle-shqiptare-nga-cameria-ne-mat-tetove-e-tropoje-e-deri-ne-kosove/
 245. VIDEO: Valltari grek kërcen 22 valle shqiptare, nga Çamëria në Mat, Tetovë e Tropojë e deri në Kosovë
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/video-valltari-grek-kercen-22-valle-shqiptare-nga-cameria-ne-mat-tetove-e-tropoje-e-deri-ne-kosove/
 246. 10 Gusht, 2020 08:10
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/video-valltari-grek-kercen-22-valle-shqiptare-nga-cameria-ne-mat-tetove-e-tropoje-e-deri-ne-kosove/
 247. 1 Koment
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/video-valltari-grek-kercen-22-valle-shqiptare-nga-cameria-ne-mat-tetove-e-tropoje-e-deri-ne-kosove/#comments
 248. SPORT
  http://gazetatema.net/category/sport/
 249. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/zyrtare-ilir-daja-trajneri-i-ri-i-partizani/
 250. ZYRTARE: Ilir Daja trajneri i ri i Partizanit, prezantohet nesër
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/zyrtare-ilir-daja-trajneri-i-ri-i-partizani/
 251. 9 Gusht, 2020 21:09
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/zyrtare-ilir-daja-trajneri-i-ri-i-partizani/
 252. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/lacio-po-punon-per-shqiptaret-muriqi-dhe-kumbulla-objektivat-kryesore/
 253. Lacio po punon për shqiptarët, Muriqi dhe Kumbulla objektivat kryesorë
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/lacio-po-punon-per-shqiptaret-muriqi-dhe-kumbulla-objektivat-kryesore/
 254. 9 Gusht, 2020 20:36
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/lacio-po-punon-per-shqiptaret-muriqi-dhe-kumbulla-objektivat-kryesore/
 255. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/video-perfundon-tribuna-qendrore-shikoni-si-duket-stadiumi-i-kukesit/
 256. VIDEO/ Përfundon tribuna qendrore, shikoni si duket stadiumi i Kukësit
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/video-perfundon-tribuna-qendrore-shikoni-si-duket-stadiumi-i-kukesit/
 257. 9 Gusht, 2020 19:27
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/video-perfundon-tribuna-qendrore-shikoni-si-duket-stadiumi-i-kukesit/
 258. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/e-di-si-ti-mund-ekipet-shqiptare-trajneri-i-dinamo-tbilisit-kercenon-tiranen-me-keta-nuk-duhet-te-ndalesh-kurre/
 259. “E di si ti mund ekipet shqiptare”, trajneri i Dinamo Tbilisit “kërcënon” Tiranën: Me këta nuk duhet të ndalesh kurrë!
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/e-di-si-ti-mund-ekipet-shqiptare-trajneri-i-dinamo-tbilisit-kercenon-tiranen-me-keta-nuk-duhet-te-ndalesh-kurre/
 260. 9 Gusht, 2020 18:30
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/e-di-si-ti-mund-ekipet-shqiptare-trajneri-i-dinamo-tbilisit-kercenon-tiranen-me-keta-nuk-duhet-te-ndalesh-kurre/
 261. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/brenda-javes-3-afrime-te-tjera-refik-halili-per-champions-patem-fat-shorti-i-mire/
 262. “Brenda javës 3 afrime të tjera”, Refik Halili për Champions: Patëm fat, shorti i mirë
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/brenda-javes-3-afrime-te-tjera-refik-halili-per-champions-patem-fat-shorti-i-mire/
 263. 9 Gusht, 2020 17:40
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/brenda-javes-3-afrime-te-tjera-refik-halili-per-champions-patem-fat-shorti-i-mire/
 264. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/lokomotiva-zagreb-prezanton-sherif-kallakun-dhe-krenohet/
 265. Lokomotiva Zagreb prezanton Sherif Kallakun dhe krenohet
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/lokomotiva-zagreb-prezanton-sherif-kallakun-dhe-krenohet/
 266. 9 Gusht, 2020 16:25
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/lokomotiva-zagreb-prezanton-sherif-kallakun-dhe-krenohet/
 267. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/del-piero-nuk-e-mendoja-se-do-behej-trajner-pirlo-mund-te-behet-me-i-mire-se-zidan/
 268. Del Piero: Nuk e mendoja se do bëhej trajner, Pirlo mund të bëhet më i mirë se Zidan
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/del-piero-nuk-e-mendoja-se-do-behej-trajner-pirlo-mund-te-behet-me-i-mire-se-zidan/
 269. 9 Gusht, 2020 15:34
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/del-piero-nuk-e-mendoja-se-do-behej-trajner-pirlo-mund-te-behet-me-i-mire-se-zidan/
 270. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/video-atehere-isha-agresor-tani-thjesht-kalimthi-ballist-morina-kalon-ne-beograd-me-kengen-e-kombetares/
 271. VIDEO/ “Atëherë isha agresor, tani thjesht kalimthi”! Ballist Morina kalon në Beograd me këngën e Kombëtares
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/video-atehere-isha-agresor-tani-thjesht-kalimthi-ballist-morina-kalon-ne-beograd-me-kengen-e-kombetares/
 272. 9 Gusht, 2020 14:41
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/video-atehere-isha-agresor-tani-thjesht-kalimthi-ballist-morina-kalon-ne-beograd-me-kengen-e-kombetares/
 273. 16 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/video-atehere-isha-agresor-tani-thjesht-kalimthi-ballist-morina-kalon-ne-beograd-me-kengen-e-kombetares/#comments
 274. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/juventus-zbulohen-dy-yjet-e-pare-qe-ka-kerkuar-pirlo/
 275. Juventus, zbulohen dy yjet e parë që ka kërkuar Pirlo
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/juventus-zbulohen-dy-yjet-e-pare-qe-ka-kerkuar-pirlo/
 276. 9 Gusht, 2020 13:47
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/juventus-zbulohen-dy-yjet-e-pare-qe-ka-kerkuar-pirlo/
 277. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/intervista-vrioni-kombetarja-motiv-krenarie-debutimi-me-juven-nje-enderr-e-bere-realitet/
 278. INTERVISTA/ Vrioni: Kombëtarja motiv krenarie, debutimi me Juven një ëndërr e bërë realitet!
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/intervista-vrioni-kombetarja-motiv-krenarie-debutimi-me-juven-nje-enderr-e-bere-realitet/
 279. 9 Gusht, 2020 12:46
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/intervista-vrioni-kombetarja-motiv-krenarie-debutimi-me-juven-nje-enderr-e-bere-realitet/
 280. SOCIALE
  http://gazetatema.net/category/aktualitet/sociale/
 281. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/fotot-bashkia-e-tiranes-nis-montimin-e-semaforeve-te-rinj-led-pergjate-unazes-se-vogel-dhe-rruges-se-kavajes/
 282. FOTOT: Bashkia e Tiranës nis montimin e semaforëve të rinj LED përgjatë Unazës së Vogël dhe rrugës së Kavajës         
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/fotot-bashkia-e-tiranes-nis-montimin-e-semaforeve-te-rinj-led-pergjate-unazes-se-vogel-dhe-rruges-se-kavajes/
 283. 10 Gusht, 2020 11:09
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/fotot-bashkia-e-tiranes-nis-montimin-e-semaforeve-te-rinj-led-pergjate-unazes-se-vogel-dhe-rruges-se-kavajes/
 284. 0 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/fotot-bashkia-e-tiranes-nis-montimin-e-semaforeve-te-rinj-led-pergjate-unazes-se-vogel-dhe-rruges-se-kavajes/#respond
 285. KRONIKA
  http://gazetatema.net/category/aktualitet/kronika/
 286. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/presionet-e-krimit-dhe-te-politikes-urdhri-i-olsian-celes-prokuroret-duhet-te-marrin-masa-per-pavaresi-ne-hetime/
 287. Presionet e krimit dhe të politikës, urdhri i Olsian Çelës: Prokurorët duhet të marrin masa për pavarësi në hetime
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/presionet-e-krimit-dhe-te-politikes-urdhri-i-olsian-celes-prokuroret-duhet-te-marrin-masa-per-pavaresi-ne-hetime/
 288. 10 Gusht, 2020 09:00
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/presionet-e-krimit-dhe-te-politikes-urdhri-i-olsian-celes-prokuroret-duhet-te-marrin-masa-per-pavaresi-ne-hetime/
 289. 0 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/presionet-e-krimit-dhe-te-politikes-urdhri-i-olsian-celes-prokuroret-duhet-te-marrin-masa-per-pavaresi-ne-hetime/#respond
 290. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/koha-kur-shba-akuzonte-xhemal-gjunkshin-se-rripte-komandot-e-paguanin-7-mije-usd-per-te-shkuar-ne-irak-kabllogrami-ushtaret-marrin-borxh/
 291. Koha kur SHBA akuzonte Xhemal Gjunkshin se rripte komandot, e paguanin 7 mijë USD për të shkuar në Irak. Kabllogrami: Ushtarët marrin borxh
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/koha-kur-shba-akuzonte-xhemal-gjunkshin-se-rripte-komandot-e-paguanin-7-mije-usd-per-te-shkuar-ne-irak-kabllogrami-ushtaret-marrin-borxh/
 292. 10 Gusht, 2020 08:30
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/koha-kur-shba-akuzonte-xhemal-gjunkshin-se-rripte-komandot-e-paguanin-7-mije-usd-per-te-shkuar-ne-irak-kabllogrami-ushtaret-marrin-borxh/
 293. 2 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/koha-kur-shba-akuzonte-xhemal-gjunkshin-se-rripte-komandot-e-paguanin-7-mije-usd-per-te-shkuar-ne-irak-kabllogrami-ushtaret-marrin-borxh/#comments
 294. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/miku-i-tij-u-gjet-i-vrare-me-plumb-ne-koke-reagon-stresi-ma-ke-keput-shpirtin-sot-kur-mora-lajmin/
 295. Miku i tij u gjet i vrarë me plumb në kokë, reagon Stresi: Ma ke këput shpirtin sot kur mora lajmin
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/miku-i-tij-u-gjet-i-vrare-me-plumb-ne-koke-reagon-stresi-ma-ke-keput-shpirtin-sot-kur-mora-lajmin/
 296. 9 Gusht, 2020 22:03
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/miku-i-tij-u-gjet-i-vrare-me-plumb-ne-koke-reagon-stresi-ma-ke-keput-shpirtin-sot-kur-mora-lajmin/
 297. 12 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/miku-i-tij-u-gjet-i-vrare-me-plumb-ne-koke-reagon-stresi-ma-ke-keput-shpirtin-sot-kur-mora-lajmin/#comments
 298. EKONOMIA
  http://gazetatema.net/category/aktualitet/ekonomia/
 299. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/turiste-qe-sikin-e-turiste-qe-svijne-cfare-po-ndodh-me-sektorin-ne-kete-sezon-te-jashtezakonshem/
 300. Turistë që s’ikin, e turistë që s’vijnë: Çfarë po ndodh me sektorin në këtë sezon të jashtëzakonshëm
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/turiste-qe-sikin-e-turiste-qe-svijne-cfare-po-ndodh-me-sektorin-ne-kete-sezon-te-jashtezakonshem/
 301. 9 Gusht, 2020 10:17
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/turiste-qe-sikin-e-turiste-qe-svijne-cfare-po-ndodh-me-sektorin-ne-kete-sezon-te-jashtezakonshem/
 302. 0 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/turiste-qe-sikin-e-turiste-qe-svijne-cfare-po-ndodh-me-sektorin-ne-kete-sezon-te-jashtezakonshem/#respond
 303. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/shifrat-grate-larg-burrave-qe-nga-portofoli-deri-te-makina/
 304. SHIFRAT/ Gratë, “larg” burrave, që nga portofoli, deri te makina
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/shifrat-grate-larg-burrave-qe-nga-portofoli-deri-te-makina/
 305. 9 Gusht, 2020 10:14
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/shifrat-grate-larg-burrave-qe-nga-portofoli-deri-te-makina/
 306. 2 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/shifrat-grate-larg-burrave-qe-nga-portofoli-deri-te-makina/#comments
 307. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/07/risite-e-jumbo-albania-ne-vlore-e-fier-dhe-nje-lajm-i-mire-nga-greqia/
 308. Risitë e Jumbo Albania në Vlorë e Fier dhe një lajm i mirë nga Greqia
  http://www.gazetatema.net/2020/08/07/risite-e-jumbo-albania-ne-vlore-e-fier-dhe-nje-lajm-i-mire-nga-greqia/
 309. 7 Gusht, 2020 11:09
  http://www.gazetatema.net/2020/08/07/risite-e-jumbo-albania-ne-vlore-e-fier-dhe-nje-lajm-i-mire-nga-greqia/
 310. 2 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/07/risite-e-jumbo-albania-ne-vlore-e-fier-dhe-nje-lajm-i-mire-nga-greqia/#comments
 311. KULTURE
  http://gazetatema.net/category/kulture/
 312. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/ka-nderruar-jete-nje-nga-pionieret-e-cirkut-shqiptar-kosta-papanikolla/
 313. Ka ndërruar jetë një nga pionierët e Cirkut shqiptar, Kosta Papanikolla
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/ka-nderruar-jete-nje-nga-pionieret-e-cirkut-shqiptar-kosta-papanikolla/
 314. 10 Gusht, 2020 08:35
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/ka-nderruar-jete-nje-nga-pionieret-e-cirkut-shqiptar-kosta-papanikolla/
 315. 0 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/10/ka-nderruar-jete-nje-nga-pionieret-e-cirkut-shqiptar-kosta-papanikolla/#respond
 316. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/me-violine-ne-krah-cau-detin-dhe-percoi-tingujt-shqiptare-rama-uron-per-ditelindje-violinistin-shkelzen-doli/
 317. “Me violinë në krah çau detin dhe përçoi tingujt shqiptarë”, Rama uron për ditëlindje violinistin Shkëlzen Doli
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/me-violine-ne-krah-cau-detin-dhe-percoi-tingujt-shqiptare-rama-uron-per-ditelindje-violinistin-shkelzen-doli/
 318. 9 Gusht, 2020 18:57
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/me-violine-ne-krah-cau-detin-dhe-percoi-tingujt-shqiptare-rama-uron-per-ditelindje-violinistin-shkelzen-doli/
 319. 1 Koment
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/me-violine-ne-krah-cau-detin-dhe-percoi-tingujt-shqiptare-rama-uron-per-ditelindje-violinistin-shkelzen-doli/#comments
 320. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/foto-vezhgimi-ne-plazh-spret-emigrantin-nga-anglia-qe-ti-paguaje-pushimet-ne-jale-ka-zgjedhur-te-mos-jete-skllave-ofertash-por-shitese-levizese-librash/
 321. FOTO/ Vëzhgimi në plazh: S’pret emigrantin nga Anglia që t’i paguajë pushimet në Jalë. Ka zgjedhur të mos jetë “skllave” ofertash, por shitëse lëvizëse librash
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/foto-vezhgimi-ne-plazh-spret-emigrantin-nga-anglia-qe-ti-paguaje-pushimet-ne-jale-ka-zgjedhur-te-mos-jete-skllave-ofertash-por-shitese-levizese-librash/
 322. 9 Gusht, 2020 12:40
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/foto-vezhgimi-ne-plazh-spret-emigrantin-nga-anglia-qe-ti-paguaje-pushimet-ne-jale-ka-zgjedhur-te-mos-jete-skllave-ofertash-por-shitese-levizese-librash/
 323. 21 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/foto-vezhgimi-ne-plazh-spret-emigrantin-nga-anglia-qe-ti-paguaje-pushimet-ne-jale-ka-zgjedhur-te-mos-jete-skllave-ofertash-por-shitese-levizese-librash/#comments
 324. HI-TECH
  http://gazetatema.net/category/hi-tech/
 325. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/08/fillimi-i-rivalitetit-me-tiktok-themeluesi-i-facebook-mark-zuckerberg-arrin-shifren-e-100-miliarde-dollareve/
 326. Fillimi i rivalitetit me TikTok: Themeluesi i Facebook Mark Zuckerberg arrin shifrën e 100 miliardë dollarëve
  http://www.gazetatema.net/2020/08/08/fillimi-i-rivalitetit-me-tiktok-themeluesi-i-facebook-mark-zuckerberg-arrin-shifren-e-100-miliarde-dollareve/
 327. 8 Gusht, 2020 20:30
  http://www.gazetatema.net/2020/08/08/fillimi-i-rivalitetit-me-tiktok-themeluesi-i-facebook-mark-zuckerberg-arrin-shifren-e-100-miliarde-dollareve/
 328. 0 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/08/fillimi-i-rivalitetit-me-tiktok-themeluesi-i-facebook-mark-zuckerberg-arrin-shifren-e-100-miliarde-dollareve/#respond
 329. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/08/spacex-leshon-dhjetera-satelite-te-rinj-per-internetin/
 330. SpaceX lëshon dhjetëra satelitë të rinj për internetin
  http://www.gazetatema.net/2020/08/08/spacex-leshon-dhjetera-satelite-te-rinj-per-internetin/
 331. 8 Gusht, 2020 09:08
  http://www.gazetatema.net/2020/08/08/spacex-leshon-dhjetera-satelite-te-rinj-per-internetin/
 332. 0 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/08/spacex-leshon-dhjetera-satelite-te-rinj-per-internetin/#respond
 333. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/06/kine-nje-sistem-artificial-vecon-pneumonine-covid-60-here-me-shpejt-se-radiologet/
 334. Kinë: Një sistem artificial veçon pneumoninë Covid 60 herë më shpejt se radiologët
  http://www.gazetatema.net/2020/08/06/kine-nje-sistem-artificial-vecon-pneumonine-covid-60-here-me-shpejt-se-radiologet/
 335. 6 Gusht, 2020 09:55
  http://www.gazetatema.net/2020/08/06/kine-nje-sistem-artificial-vecon-pneumonine-covid-60-here-me-shpejt-se-radiologet/
 336. 1 Koment
  http://www.gazetatema.net/2020/08/06/kine-nje-sistem-artificial-vecon-pneumonine-covid-60-here-me-shpejt-se-radiologet/#comments
 337. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/05/arsyet-pse-kjo-eshte-periudha-me-e-keqe-per-te-blere-nje-iphone-te-ri/
 338. Arsyet pse kjo është periudha më e keqe për të blerë një Iphone të ri
  http://www.gazetatema.net/2020/08/05/arsyet-pse-kjo-eshte-periudha-me-e-keqe-per-te-blere-nje-iphone-te-ri/
 339. 5 Gusht, 2020 19:19
  http://www.gazetatema.net/2020/08/05/arsyet-pse-kjo-eshte-periudha-me-e-keqe-per-te-blere-nje-iphone-te-ri/
 340. 0 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/05/arsyet-pse-kjo-eshte-periudha-me-e-keqe-per-te-blere-nje-iphone-te-ri/#respond
 341. BOTA
  http://gazetatema.net/category/bota/
 342. TURIZEM
  http://gazetatema.net/category/turizem/
 343. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/fotot-kanionet-e-holtes-bukuri-perrallore/
 344. FOTOT: “Kanionet e Holtës”, bukuri përrallore
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/fotot-kanionet-e-holtes-bukuri-perrallore/
 345. 9 Gusht, 2020 16:59
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/fotot-kanionet-e-holtes-bukuri-perrallore/
 346. 1 Koment
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/fotot-kanionet-e-holtes-bukuri-perrallore/#comments
 347. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/08/shqiperia-e-bukur-rama-publikon-foton-nga-saranda-ne-mbremje/
 348. “Shqipëria e bukur”, Rama publikon foton nga Saranda në mbrëmje
  http://www.gazetatema.net/2020/08/08/shqiperia-e-bukur-rama-publikon-foton-nga-saranda-ne-mbremje/
 349. 8 Gusht, 2020 21:10
  http://www.gazetatema.net/2020/08/08/shqiperia-e-bukur-rama-publikon-foton-nga-saranda-ne-mbremje/
 350. 2 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/08/shqiperia-e-bukur-rama-publikon-foton-nga-saranda-ne-mbremje/#comments
 351. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/07/agjencite-turistike-udhetime-dhe-pushime-vetem-ne-shqiperi-pandemia-na-beri-patriote/
 352. Agjencitë turistike, udhëtime dhe pushime vetëm në Shqipëri: Pandemia na bëri patriotë
  http://www.gazetatema.net/2020/08/07/agjencite-turistike-udhetime-dhe-pushime-vetem-ne-shqiperi-pandemia-na-beri-patriote/
 353. 7 Gusht, 2020 16:16
  http://www.gazetatema.net/2020/08/07/agjencite-turistike-udhetime-dhe-pushime-vetem-ne-shqiperi-pandemia-na-beri-patriote/
 354. 2 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/07/agjencite-turistike-udhetime-dhe-pushime-vetem-ne-shqiperi-pandemia-na-beri-patriote/#comments
 355. SHENDETI
  http://gazetatema.net/category/shendeti/
 356. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/08/studimi-detaje-te-reja-mbi-asimptomatiket-covid-sa-te-semure-jane/
 357. STUDIMI/ Detaje të reja mbi asimptomatikët COVID: sa “të sëmurë” janë?
  http://www.gazetatema.net/2020/08/08/studimi-detaje-te-reja-mbi-asimptomatiket-covid-sa-te-semure-jane/
 358. 8 Gusht, 2020 20:45
  http://www.gazetatema.net/2020/08/08/studimi-detaje-te-reja-mbi-asimptomatiket-covid-sa-te-semure-jane/
 359. 0 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/08/studimi-detaje-te-reja-mbi-asimptomatiket-covid-sa-te-semure-jane/#respond
 360. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/08/bilanci-i-24-oreve-te-fundit-124-raste-pozitive-dhe-4-viktima-nga-covid-19-ja-harta-e-shperndarjes-se-virusit/
 361. Bilanci i 24 orëve të fundit: 124 raste pozitive dhe 4 viktima nga Covid-19, ja harta e shpërndarjes së virusit
  http://www.gazetatema.net/2020/08/08/bilanci-i-24-oreve-te-fundit-124-raste-pozitive-dhe-4-viktima-nga-covid-19-ja-harta-e-shperndarjes-se-virusit/
 362. 8 Gusht, 2020 16:41
  http://www.gazetatema.net/2020/08/08/bilanci-i-24-oreve-te-fundit-124-raste-pozitive-dhe-4-viktima-nga-covid-19-ja-harta-e-shperndarjes-se-virusit/
 363. 0 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/08/bilanci-i-24-oreve-te-fundit-124-raste-pozitive-dhe-4-viktima-nga-covid-19-ja-harta-e-shperndarjes-se-virusit/#respond
 364. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/08/pellumb-pipero-gripi-do-rendoje-pandemine-problem-neglizhenca-e-te-rinjve/
 365. Pëllumb Pipero: Gripi do rëndojë pandeminë, problem neglizhenca e të rinjve
  http://www.gazetatema.net/2020/08/08/pellumb-pipero-gripi-do-rendoje-pandemine-problem-neglizhenca-e-te-rinjve/
 366. 8 Gusht, 2020 15:17
  http://www.gazetatema.net/2020/08/08/pellumb-pipero-gripi-do-rendoje-pandemine-problem-neglizhenca-e-te-rinjve/
 367. 2 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/08/pellumb-pipero-gripi-do-rendoje-pandemine-problem-neglizhenca-e-te-rinjve/#comments
 368. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/07/universiteti-imperial-ne-londer-zgjeron-testimin-e-vaksines-kunder-covid-19/
 369. Universiteti Imperial në Londër zgjeron testimin e vaksinës kundër COVID-19
  http://www.gazetatema.net/2020/08/07/universiteti-imperial-ne-londer-zgjeron-testimin-e-vaksines-kunder-covid-19/
 370. 7 Gusht, 2020 20:15
  http://www.gazetatema.net/2020/08/07/universiteti-imperial-ne-londer-zgjeron-testimin-e-vaksines-kunder-covid-19/
 371. 1 Koment
  http://www.gazetatema.net/2020/08/07/universiteti-imperial-ne-londer-zgjeron-testimin-e-vaksines-kunder-covid-19/#comments
 372. DOSSIER
  http://gazetatema.net/category/dossier/
 373. No text
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/gjyshi-im-ish-deputet-i-monarkise-shpetoi-enverin-nga-ballistet-por-e-vdiqen-ne-tortura-ne-1947-historia-tragjike-e-besnikut-te-zogut-qe-fitoi-si-deputet-edhe-ne/
 374. “Gjyshi im, ish-deputet i Monarkisë, shpëtoi Enverin nga ballistët, por e vdiqën në tortura në 1947…”/ Historia tragjike e besnikut të Zogut, që fitoi si deputet edhe në ‘45-ën
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/gjyshi-im-ish-deputet-i-monarkise-shpetoi-enverin-nga-ballistet-por-e-vdiqen-ne-tortura-ne-1947-historia-tragjike-e-besnikut-te-zogut-qe-fitoi-si-deputet-edhe-ne/
 375. 9 Gusht, 2020 13:28
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/gjyshi-im-ish-deputet-i-monarkise-shpetoi-enverin-nga-ballistet-por-e-vdiqen-ne-tortura-ne-1947-historia-tragjike-e-besnikut-te-zogut-qe-fitoi-si-deputet-edhe-ne/
 376. 19 Komente
  http://www.gazetatema.net/2020/08/09/gjyshi-im-ish-deputet-i-monarkise-shpetoi-enverin-nga-ballistet-por-e-vdiqen-ne-tortura-ne-1947-historia-tragjike-e-besnikut-te-zogut-qe-fitoi-si-deputet-edhe-ne/#comments

Links - Internal (nofollow)

0:

Links - Outbound

9:
 1. No text
  http://www.hako.al/
 2. Lidhuni në Facebook
  https://www.facebook.com/gazetatema
 3. No text
  https://blionestop.com/
 4. No text
  https://www.facebook.com/gazetatema
 5. No text
  https://twitter.com/GazetaTema
 6. Chetan
  http://chetangole.com/
 7. WP-Copyprotect
  http://chetangole.com/blog/wp-copyprotect/
 8. No text
  http://ads.digitalbee.al/www/delivery/ck.php?n=a9bd1d87&cb=INSERT_RANDOM_NUMBER_HERE
 9. No text
  http://ads.digitalbee.al/www/delivery/ck.php?n=ada75015&cb=INSERT_RANDOM_NUMBER_HERE

Links - Outbound (nofollow)

0:

Keyword Cloud for Gazetatema.net

varexpires

Longtail Keyword Density for Gazetatema.net

KeywordsOccurences
var5
expires3