Koha.net Favicon Koha.net

Koha.net Website Thumbnail
Checking...
Lajmet e fundit - KOHA.net
Low trust score
 | 
Add a review Change category Claim this site
Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. Çdo klik një ecje me kohën!


Domain summary

Domain label
koha
Domain extension
net
Domain registered:
2000-11-00
Domain updated:
2020-02-05
Global Traffic Rank
20,675
Statvoo Rating
E
Trust Score
Low Trust Score
Estimated worth
$735,840
Estimated daily income
$1,022
Estimated monthly income
$31,086

Rank summary

How is koha.net ranked relative to other sites:

Percentage of visits to koha.net from a search engine:


Frequently Asked Questions (FAQ)

Q: When was Koha.net registered?
A: Koha.net was registered 19 years, 11 months, 3 weeks, 5 days, 21 hours, 8 minutes, 36 seconds ago on Tuesday, October 31, 2000.
Q: When was the WHOIS for Koha.net last updated?
A: The WHOIS entry was last updated 8 months, 3 weeks, 21 hours, 8 minutes, 36 seconds ago on Wednesday, February 5, 2020.
Q: What are Koha.net's nameservers?
A: DNS for Koha.net is provided by the following nameservers:
 • elsa.ns.cloudflare.com
 • terin.ns.cloudflare.com
Q: Who is the registrar for the Koha.net domain?
A: The domain has been registered at NAME.COM, INC..
Q: What is the traffic rank for Koha.net?
A: Koha.net ranks 20,675 globally on Alexa. Koha.net has a Low Trust Score, and a Statvoo Rank of E.
Q: How many people visit Koha.net each day?
A: Koha.net receives approximately 85,127 visitors and 510,762 page impressions per day.
Q: What IP address does Koha.net resolve to?
A: Koha.net resolves to the IPv4 address 172.67.133.67.
Q: In what country are Koha.net servers located in?
A: Koha.net has servers located in the United States.
Q: What webserver software does Koha.net use?
A: Koha.net is powered by CloudFlare webserver.
Q: Who hosts Koha.net?
A: Koha.net is hosted by T-Mobile USA, Inc. in United States.
Q: How much is Koha.net worth?
A: Koha.net has an estimated worth of $735,840. An average daily income of approximately $1,022, which is roughly $31,086 per month.

Who hosts Koha.net?

Koha.net Hosting Provider Information

Hosted IP Address:172.67.133.67
Hosted Hostname:172.67.133.67
Service Provider:T-Mobile USA, Inc.
Hosted Country:United StatesUS
Location Latitude:37.751
Location Longitude:-97.822
Webserver Software:CloudFlare

Is "T-Mobile USA, Inc." in the Top 10 Hosting Companies?

Name
Percentage

HTTP Header Analysis for Koha.net

Http-Version: 1.1
Status-Code: 301
Status: 301 Moved Permanently
Date: Thu, 15 Oct 2020 04:28:09 GMT
Transfer-Encoding: chunked
Connection: keep-alive
Cache-Control: max-age=3600
Expires: Thu, 15 Oct 2020 05:28:09 GMT
Location: https://koha.net/
cf-request-id: 05cc1d00d40000ce73deb7c000000001
Report-To: {"endpoints":[{"url":"https:\/\/a.nel.cloudflare.com\/report?lkg-colo=21&lkg-time=1602736089"}],"group":"cf-nel","max_age":604800}
NEL: {"report_to":"cf-nel","max_age":604800}
Vary: Accept-Encoding
Server: cloudflare
CF-RAY: 5e26caae1879ce73-LHR

Koha.net Domain Nameserver Information

HostIP AddressCountry
elsa.ns.cloudflare.com 108.162.192.111
terin.ns.cloudflare.com 172.64.33.236


Need to find out who hosts Koha.net?


WhoIs information for Koha.net

 Domain Name: KOHA.NET
Registry Domain ID: 3790434_DOMAIN_NET-VRSN
Registrar WHOIS Server: whois.name.com
Registrar URL: http://www.name.com
Updated Date: 2020-02-05T15:02:33Z
Creation Date: 1997-11-28T05:00:00Z
Registrar Registration Expiration Date: 2021-11-27T05:00:00Z
Registrar: Name.com, Inc.
Registrar IANA ID: 625
Reseller:
Domain Status: clientTransferProhibited https://www.icann.org/epp#clientTransferProhibited
Registry Registrant ID: Not Available From Registry
Registrant Name: Jetmir M.
Registrant Organization: Grupi KOHA
Registrant Street: Sheshi Nënë Tereza pn
Registrant City: Prishtine
Registrant State/Province: Kosovo
Registrant Postal Code: 10000
Registrant Country: KV
Registrant Phone: +377.44590700
Registrant Email: Login to show email
Admin ID: Not Available From Registry
Admin Name: Jetmir M.
Admin Organization: Grupi KOHA
Admin Street: Sheshi Nënë Tereza pn
Admin City: Prishtine
Admin State/Province: Kosovo
Admin Postal Code: 10000
Admin Country: KV
Admin Phone: +377.44590700
Admin Email: Login to show email
Tech ID: Not Available From Registry
Tech Name: Jetmir M.
Tech Organization: Grupi KOHA
Tech Street: Sheshi Nënë Tereza pn
Tech City: Prishtine
Tech State/Province: Kosovo
Tech Postal Code: 10000
Tech Country: KV
Tech Phone: +377.44590700
Tech Email: Login to show email
Server: elsa.ns.cloudflare.com
Name Server: terin.ns.cloudflare.com
DNSSEC: unSigned
Registrar Abuse Contact Email: Login to show email
Abuse Contact Phone: +1.7203101849
URL of the ICANN WHOIS Data Problem Reporting System: http://wdprs.internic.net/
>>> Last update of WHOIS database: 2020-07-20T03:36:51Z

Koha.net Free SEO Report

Website Inpage Analysis for Koha.net

H1 Headings

5 :
 1. Emini kritikon qasjen e Hotit në dialog dhe “vijat e kuqe” të tij
 2. “Rinoqeronti” si thirrje për shoqërinë e hutuar
 3. Kololli u ndëshkua me karton të kuq pas ndeshjes me Greqinë
 4. “N’Shpi” emisioni i ri argëtues në KTV
 5. “Euro Kosova Art” si mozaik veprash e përvojash artistike

H2 Headings

104 :
 1. Emini kritikon qasjen e Hotit në dialog dhe “vijat e kuqe” të tij
 2. Edhe i biri i Trumpit ishte i infektuar me koronavirus
 3. Putini anulon vizitën në Beograd si “ndëshkim për afrimin e Serbisë me SHBA-në”
 4. Uran Ismaili dhe vajza e gruaja e tij pozitivë me COVID-19
 5. Policia synon të dyfishojë aktivitetet në terren shkaku i pandemisë
 6. Franca shpall gjendjen emergjente
 7. OEK: 52% e kompanive në Kosovë nuk presin ta rrisin punësimin
 8. “Fëmijët mund të mos rekomandohen fillimisht për marrjen e vaksinës kundër koronavirusit”
 9. Hetimi ndaj Rugovës, 5 hektarë në Cerrcë shfrytëzohen nga kompania e vëllezërve të tij
 10. Shkon në 63 numri i të arrestuarve në rastin “Karaçeva”
 11. Arrestohen në Pejë tre të dyshuar për vjedhje
 12. Dritan Rexhepi listohet në një nga emrat më të kërkuar nga INTERPOL-i
 13. “Euro Kosova Art” si mozaik veprash e përvojash artistike
 14. “Edith Durham” e dytë për shqiptarët që birësoi në Shkodër jetimin vuthjan të dëbuar nga serbët
 15. “Bukuroshja e Fjetur”, me urë e galeri të re, zgjeron atraksionet
 16. Mekuli – referenca e identitetit shqiptar në letërsinë e Kosovës
 17. “N’Shpi” emisioni i ri argëtues në KTV
 18. Arian Grande këtë muaj sjell albumin e ri
 19. “Fëmijët mund të mos rekomandohen fillimisht për marrjen e vaksinës kundër koronavirusit”
 20. YouTube do t’i fshijë videot që janë kundër vaksinave ndaj COVID-19
 21. Negociata me NPK-në
 22. Rekordet e Donald Trumpit
 23. Republika e fabulave
 24. Nuk duhet të ketë kompromis për çështje të krimeve të luftës
 25. Kololli u ndëshkua me karton të kuq pas ndeshjes me Greqinë
 26. Challandes i kënaqur me “luftën” që treguan lojtarët e Kosovës ndaj Greqisë
 27. Alioski ia siguron një pikë Maqedonisë Veriore ndaj Gjeorgjisë
 28. Kosova e pamposhtur në Athinë, barazon me Greqinë
 29. OEK: 52% e kompanive në Kosovë nuk presin ta rrisin punësimin
 30. Prokuroria po heton kontratën e Telekomit me “AdvanTech”
 31. Rreth 80 teste serologjike do të kryhen brenda ditës në Prizren
 32. Një muaj arrest shtëpiak për Haki Rugovën
 33. Challandes i kënaqur me “luftën” që treguan lojtarët e Kosovës ndaj Greqisë8 orë më parë
 34. Alioski ia siguron një pikë Maqedonisë Veriore ndaj Gjeorgjisë8 orë më parë
 35. Uran Ismaili dhe vajza e gruaja e tij pozitivë me COVID-198 orë më parë
 36. Kosova e pamposhtur në Athinë, barazon me Greqinë
 37. Musliu: Janë vetëm 3 prokurorë në Kosovë për hetimin e krimeve të luftës, duhet të ishin 50
 38. Putini anulon vizitën në Beograd si “ndëshkim për afrimin e Serbisë me SHBA-në”
 39. Edhe i biri i Trumpit ishte i infektuar me koronavirus
 40. Negociata me NPK-në
 41. Rekordet e Donald Trumpit
 42. Nuk duhet të ketë kompromis për çështje të krimeve të luftës
 43. 2 milionë $ për gratë që duan të rrisin bizneset e tyre
 44. Avdyli: Kur vjen puna te liberalizimi, diplomatët evropianë shtiren kinse janë në gjumë
 45. Në Kosovë është rritur besimi në përfaqësuesin e BE-së për negociatat me Serbinë
 46. Franca vendos orën policore
 47. OEK: 52% e kompanive në Kosovë nuk presin ta rrisin punësimin
 48. Prezantohet platforma turistike e Prishtinës
 49. “Bukuroshja e Fjetur” me urë e galeri të re
 50. Pikturimi në fshat
 51. Shoferi më i vjetër i “trafikut urban”
 52. Një jetë me shtiza e punime dore
 53. Kosova e pamposhtur në Athinë, barazon me Greqinë
 54. Shqipëria ndan pikët me Lituaninë
 55. Greqi – Kosovë, formacionet zyrtare
 56. Meridian Express solidarizohet me muajin e ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit
 57. Evertoni liron Tarashajn
 58. Challandes i kënaqur me “luftën” që treguan lojtarët e Kosovës ndaj Greqisë
 59. Alioski ia siguron një pikë Maqedonisë Veriore ndaj Gjeorgjisë
 60. Shqipëria ndan pikët me Lituaninë
 61. Greqi – Kosovë, formacionet zyrtare
 62. Evertoni liron Tarashajn
 63. Juve fiton në tavolinë përballjen ndaj Napolit
 64. Behrami shërohet nga COVID-19
 65. Formacionet zyrtare: Lituani – Shqipëri
 66. Vetëpërjashtimi nga fondet e BE-së
 67. Pllaka e grithur e gramafonit
 68. Kaleidoskopi politik kosovar
 69. Republika e fabulave
 70. “Zeitenwende”: një paralajmërim
 71. Dashi
 72. Demi
 73. Binjakët
 74. Gaforrja
 75. Luani
 76. Virgjëresha
 77. Peshorja
 78. Akrepi
 79. Shigjetari
 80. Bricjapi
 81. Ujori
 82. Peshqit
 83. Hetimi ndaj Rugovës, 5 hektarë në Cerrcë shfrytëzohen nga kompania e vëllezërve të tij
 84. Shkon në 63 numri i të arrestuarve në rastin “Karaçeva”
 85. Arrestohen në Pejë tre të dyshuar për vjedhje
 86. Dritan Rexhepi listohet në një nga emrat më të kërkuar nga INTERPOL-i
 87. Bild jep detaje për tragjedinë ku vdiqën dy vëllezërit nga Deçani
 88. Arrestohet pasi kaloi ilegalisht kufirin Shqipëri-Kosovë
 89. Gjendet një person i vdekur në Ferizaj
 90. Paraburgim një muaj të dyshuarit për armëmbajtje dhe kanosje në Ferizaj
 91. Një i dyshuar për krime lufte në Kosovë mbetet në paraburgim
 92. Treni në Gjermani godet për vdekje dy fëmijë nga Deçani
 93. Arian Grande këtë muaj sjell albumin e ri
 94. Anya Taylor-Joy e portretizon Furiosan në filmin e ardhshëm “Mad Max”
 95. Anulohet për shkak të COVID-19 Panairi i Automjeteve 2021 në Bruksel
 96. Audi zbulon versionin Q8 TFSI E Quattro hibrid
 97. “Fëmijët mund të mos rekomandohen fillimisht për marrjen e vaksinës kundër koronavirusit”
 98. Si ta bëni qëndrimin në shtëpi më interesant dhe të ndiheni të relaksuar?
 99. YouTube do t’i fshijë videot që janë kundër vaksinave ndaj COVID-19
 100. Realizohet printimi në 5D
 101. “Edith Durham” e dytë për shqiptarët që birësoi në Shkodër jetimin vuthjan të dëbuar nga serbët
 102. “Bukuroshja e Fjetur”, me urë e galeri të re, zgjeron atraksionet
 103. Mekuli – referenca e identitetit shqiptar në letërsinë e Kosovës
 104. Reflektimi mbi dehumanizmin e Evropës edhe me rrëfime kosovare

H3 Headings

0 :

H4 Headings

0 :

H5 Headings

0 :

H6 Headings

0 :

Total IFRAMEs

3 :

Total Images

91 :

Google Adsense

:
Not Applicable

Google Analytics

:
UA-11397543-1

Links - Internal

172:
 1. .st0 {fill-rule: evenodd;clip-rule: evenodd;fill: #FF0000;}
  http://koha.net/
 2. No text
  http://koha.net/gjithologet/
 3. BALLINA
  http://koha.net/
 4. Lajme
  http://koha.net/lajme/
 5. Arbëri
  http://koha.net/arberi/
 6. Metro
  http://koha.net/metro/
 7. Kosovë
  http://koha.net/kosove/
 8. Botë
  http://koha.net/bote/
 9. Emini kritikon qasjen e Hotit në dialog dhe “vijat e kuqe” të tij
  http://koha.net/arberi/241398/emini-lajcaku-erdhi-ne-kosove-nga-frika-se-po-bllokohet-dialogu/
 10. Edhe i biri i Trumpit ishte i infektuar me koronavirus
  http://koha.net/bote/241396/edhe-i-biri-i-trumpit-ishte-i-infektuar-me-koronavirus/
 11. Putini anulon vizitën në Beograd si “ndëshkim për afrimin e Serbisë me SHBA-në”
  http://koha.net/arberi/241392/putini-anulon-viziten-ne-beograd-si-ndeshkim-per-afrimin-e-serbise-me-shba-ne/
 12. Uran Ismaili dhe vajza e gruaja e tij pozitivë me COVID-19
  http://koha.net/arberi/241397/uran-ismaili-dhe-vajza-e-gruaja-e-tij-pozitive-me-covid-19/
 13. #Koronavirus
  http://koha.net/tag/koronavirus/
 14. #Qeveria
  http://koha.net/tag/qeveria/
 15. #Zgjedhjet
  http://koha.net/tag/zgjedhjet/
 16. #Kosovë
  http://koha.net/tag/kosove/
 17. #Shqipëri
  http://koha.net/tag/shqiperi/
 18. #Kuvendi
  http://koha.net/tag/kuvendi/
 19. #Gjykata
  http://koha.net/tag/gjykata/
 20. #Policia
  http://koha.net/tag/policia/
 21. #Dialogu
  http://koha.net/tag/dialogu/
 22. Covid-19
  http://koha.net/tag/covid-19/
 23. Policia synon të dyfishojë aktivitetet në terren shkaku i pandemisë
  http://koha.net/arberi/241377/policia-synon-te-dyfishoje-aktivitetet-ne-terren-shkaku-i-pandemise/
 24. Franca shpall gjendjen emergjente
  http://koha.net/bote/241376/franca-shpall-gjendjen-emergjente/
 25. OEK: 52% e kompanive në Kosovë nuk presin ta rrisin punësimin
  http://koha.net/video/241373/oek-52-e-kompanive-ne-kosove-nuk-presin-ta-rrisin-punesimin/
 26. “Fëmijët mund të mos rekomandohen fillimisht për marrjen e vaksinës kundër koronavirusit”
  http://koha.net/lifestyle/241366/femijet-mund-te-mos-rekomandohen-fillimisht-per-marrjen-e-vaksines-kunder-koronavirusit/
 27. Kronikë
  http://koha.net/kronike/
 28. Kronikë e zezë
  http://koha.net/kronike-e-zeze/
 29. Hetimi ndaj Rugovës, 5 hektarë në Cerrcë shfrytëzohen nga kompania e vëllezërve të tij
  http://koha.net/kronike-e-zeze/241370/hetimi-ndaj-rugoves-5-hektare-ne-cerrce-shfrytezohen-nga-kompania-e-vellezerve-te-tij/
 30. Shkon në 63 numri i të arrestuarve në rastin “Karaçeva”
  http://koha.net/kronike-e-zeze/241353/shkon-ne-63-numri-i-te-arrestuarve-ne-rastin-karaceva/
 31. Arrestohen në Pejë tre të dyshuar për vjedhje
  http://koha.net/kronike-e-zeze/241346/arrestohen-ne-peje-tre-te-dyshuar-per-vjedhje/
 32. Dritan Rexhepi listohet në një nga emrat më të kërkuar nga INTERPOL-i
  http://koha.net/kronike-e-zeze/241307/dritan-rexhepi-listohet-ne-nje-nga-emrat-me-te-kerkuar-nga-interpol-i/
 33. #Policia e Kosoves
  http://koha.net/tag/policia-e-kosoves/
 34. #Arrestim
  http://koha.net/tag/arrestim/
 35. #Vrasje
  http://koha.net/tag/vrasje/
 36. #Therje
  http://koha.net/tag/therje/
 37. #Veper penale
  http://koha.net/tag/veper-penale/
 38. Kulturë
  http://koha.net/kulture/
 39. “Euro Kosova Art” si mozaik veprash e përvojash artistike
  http://koha.net/kulture/241263/euro-kosova-art-si-mozaik-veprash-e-pervojash-artistike/
 40. “Edith Durham” e dytë për shqiptarët që birësoi në Shkodër jetimin vuthjan të dëbuar nga serbët
  http://koha.net/kulture/241288/edith-durham-e-dyte-per-shqiptaret-qe-biresoi-ne-shkoder-jetimin-vuthjan-te-debuar-nga-serbet/
 41. “Bukuroshja e Fjetur”, me urë e galeri të re, zgjeron atraksionet
  http://koha.net/kulture/241262/bukuroshja-e-fjetur-me-ure-e-galeri-te-re-zgjeron-atraksionet/
 42. Mekuli – referenca e identitetit shqiptar në letërsinë e Kosovës
  http://koha.net/kulture/241261/mekuli-ndash-referenca-e-identitetit-shqiptar-ne-letersine-e-kosoves/
 43. #Film
  http://koha.net/tag/film/
 44. #Art
  http://koha.net/tag/art/
 45. #Muzike
  http://koha.net/tag/muzike/
 46. #Monument
  http://koha.net/tag/monument/
 47. Mes për mes
  http://koha.net/mes-per-mes/
 48. Top Koha Music
  http://koha.net/top-koha-music/
 49. Showbiz
  http://koha.net/showbiz/
 50. Lëmsh
  http://koha.net/lemsh/
 51. Auto
  http://koha.net/auto/
 52. Lifestyle
  http://koha.net/lifestyle/
 53. Tech
  http://koha.net/tech/
 54. Recetat e Lindës
  http://koha.net/recetat-e-lindes/
 55. “N’Shpi” emisioni i ri argëtues në KTV
  http://koha.net/showbiz/241378/nshpi-emisioni-i-ri-argetues-ne-ktv/
 56. Arian Grande këtë muaj sjell albumin e ri
  http://koha.net/showbiz/241372/arian-grande-kete-muaj-sjell-albumin-e-ri/
 57. YouTube do t’i fshijë videot që janë kundër vaksinave ndaj COVID-19
  http://koha.net/tech/241363/youtube-do-ti-fshije-videot-qe-jane-kunder-vaksinave-ndaj-covid-19/
 58. #Showbiz
  http://koha.net/tag/showbiz/
 59. #Receta
  http://koha.net/tag/receta/
 60. #Lifestyle
  http://koha.net/tag/lifestyle/
 61. #Rita Ora
  http://koha.net/tag/rita-ora/
 62. #Dua Lipa
  http://koha.net/tag/dua-lipa/
 63. #Apple
  http://koha.net/tag/apple/
 64. #Samsung
  http://koha.net/tag/samsung/
 65. Vështrime
  http://koha.net/veshtrime/
 66. Negociata me NPK-në
  http://koha.net/veshtrime/241253/negociata-me-npk-ne/
 67. Rekordet e Donald Trumpit
  http://koha.net/veshtrime/241100/rekordet-e-donald-trumpit/
 68. Republika e fabulave
  http://koha.net/veshtrime/240954/republika-e-fabulave/
 69. Nuk duhet të ketë kompromis për çështje të krimeve të luftës
  http://koha.net/veshtrime/240953/nuk-duhet-te-kete-kompromis-per-ceshtje-te-krimeve-te-luftes/
 70. #Nacionale
  http://koha.net/tag/nacionale/
 71. #Ndërkombëtare
  http://koha.net/tag/nderkombetare/
 72. #Sociale
  http://koha.net/tag/sociale/
 73. #Kulturë
  http://koha.net/tag/kulture/
 74. #Zgjedhje
  http://koha.net/tag/zgjedhje/
 75. #Politikë
  http://koha.net/tag/politike/
 76. Sport
  http://koha.net/sport/
 77. Kololli u ndëshkua me karton të kuq pas ndeshjes me Greqinë
  http://koha.net/sport/241395/kololli-u-ndeshkua-me-karton-te-kuq-pas-ndeshjes-me-greqine/
 78. Challandes i kënaqur me “luftën” që treguan lojtarët e Kosovës ndaj Greqisë
  http://koha.net/sport/241394/challandes-i-kenaqur-me-luften-qe-treguan-lojtaret-e-kosoves-ndaj-greqise/
 79. Alioski ia siguron një pikë Maqedonisë Veriore ndaj Gjeorgjisë
  http://koha.net/sport/241393/alioski-ia-siguron-nje-pike-maqedonise-veriore-ndaj-gjeorgjise/
 80. Kosova e pamposhtur në Athinë, barazon me Greqinë
  http://koha.net/sport/241383/nis-ndeshja-greqi-ndash-kosove/
 81. #Lojëra Olimpike
  http://koha.net/tag/lojera-olimpike/
 82. #Euro 2020
  http://koha.net/tag/euro-2020/
 83. #Premier League
  http://koha.net/tag/premier-league/
 84. #Serie A
  http://koha.net/tag/serie-a/
 85. #La Liga
  http://koha.net/tag/la-liga/
 86. #Champions League
  http://koha.net/tag/champions-league/
 87. Horoskopi
  http://koha.net/horoskopi/
 88. Video
  http://koha.net/video/
 89. Prokuroria po heton kontratën e Telekomit me “AdvanTech”
  http://koha.net/video/241220/prokuroria-po-heton-kontraten-e-telekomit-me-advantech/
 90. Rreth 80 teste serologjike do të kryhen brenda ditës në Prizren
  http://koha.net/video/241081/rreth-80-teste-serologjike-do-te-kryhen-brenda-dites-ne-prizren/
 91. Një muaj arrest shtëpiak për Haki Rugovën
  http://koha.net/video/240913/nje-muaj-arrest-shtepiak-per-haki-rugoven/
 92. Arkivi
  http://koha.net/arkivi/
 93. Shpallje
  http://koha.net/shpallje/
 94. Regjistrohu
  https://online.koha.net/register
 95. dhe lexogazetën falas
  https://online.koha.net/register
 96. Challandes i kënaqur me “luftën” që treguan lojtarët e Kosovës ndaj Greqisë8 orë më parë
  http://koha.net/sport/241394/challandes-i-kenaqur-me-luften-qe-treguan-lojtaret-e-kosoves-ndaj-greqise/
 97. Alioski ia siguron një pikë Maqedonisë Veriore ndaj Gjeorgjisë8 orë më parë
  http://koha.net/sport/241393/alioski-ia-siguron-nje-pike-maqedonise-veriore-ndaj-gjeorgjise/
 98. Uran Ismaili dhe vajza e gruaja e tij pozitivë me COVID-198 orë më parë
  http://koha.net/arberi/241397/uran-ismaili-dhe-vajza-e-gruaja-e-tij-pozitive-me-covid-19/
 99. No text
  http://koha.net/ktv/
 100. HOROSKOPI
  http://koha.net/horoskopi/
 101. TOP KOHA MUSIC
  http://koha.net/top-koha-music/
 102. KTV programi
  http://koha.net/ktv-programi/
 103. Te Linda
  http://koha.net/te-linda/
 104. Arbëri Emini kritikon qasjen e Hotit në dialog dhe “vijat e kuqe” të tij Analistja Donika Emini ka kritikuar qasjen e Qeverisë Hoti në dialogun me Serbinë. Ajo në një intervistë në Interaktiv të KTV-së ka thënë se...
  http://koha.net/arberi/241398/emini-lajcaku-erdhi-ne-kosove-nga-frika-se-po-bllokohet-dialogu/
 105. Sport Kosova e pamposhtur në Athinë, barazon me Greqinë Përfaqësuesja e Kosovës në futboll ka arritur të marrë një...
  http://koha.net/sport/241383/nis-ndeshja-greqi-ndash-kosove/
 106. Arbëri Musliu: Janë vetëm 3 prokurorë në Kosovë për hetimin e krimeve të luftës, duhet të ishin 50 Betim Musliu nga IKD-ja në emisionin Desku në KTV ka thënë se nuk kemi veprime...
  http://koha.net/arberi/241381/shasha-ka-perafrim-te-qendrimeve-shba-be-per-dialogun/
 107. Arbëri Putini anulon vizitën në Beograd si “ndëshkim për afrimin e Serbisë me SHBA-në” Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, nuk do të vizitojë Beogradin në tetor,...
  http://koha.net/arberi/241392/putini-anulon-viziten-ne-beograd-si-ndeshkim-per-afrimin-e-serbise-me-shba-ne/
 108. Botë Edhe i biri i Trumpit ishte i infektuar me koronavirus I biri 14-vjeçar i presidentit amerikan Donald Trump, Barron, ka qenë i infektuar me...
  http://koha.net/bote/241396/edhe-i-biri-i-trumpit-ishte-i-infektuar-me-koronavirus/
 109. Negociata me NPK-në —Veton Surroi
  http://koha.net/veshtrime/241253/negociata-me-npk-ne/
 110. Rekordet e Donald Trumpit —Enver Robelli
  http://koha.net/veshtrime/241100/rekordet-e-donald-trumpit/
 111. Nuk duhet të ketë kompromis për çështje të krimeve të luftës —Augustin Palokaj
  http://koha.net/veshtrime/240953/nuk-duhet-te-kete-kompromis-per-ceshtje-te-krimeve-te-luftes/
 112. Artikull i sponzorizuar 2 milionë $ për gratë që duan të rrisin bizneset e tyre Arbëri
  http://koha.net/arberi/240540/2-milione-per-grate-qe-duan-te-rrisin-bizneset-e-tyre/
 113. Avdyli: Kur vjen puna te liberalizimi, diplomatët evropianë shtiren kinse janë në gjumë Gjithologët
  http://koha.net/gjithologet/241391/avdyli-kur-vjen-puna-te-liberalizimi-diplomatet-evropiane-shtiren-kinse-jane-ne-gjume/
 114. Arbëri Në Kosovë është rritur besimi në përfaqësuesin e BE-së për negociatat me Serbinë Presidenti Hashim Thaçi më nuk qëndron pas një prognoze që kishte...
  http://koha.net/arberi/241369/ne-kosove-eshte-rritur-besimi-ne-perfaqesuesin-e-be-se-per-negociatat-me-serbine/
 115. Botë Franca vendos orën policore Franca ka vendosur orën policore gjatë natës në gati një të...
  http://koha.net/bote/241376/franca-shpall-gjendjen-emergjente/
 116. Video. OEK: 52% e kompanive në Kosovë nuk presin ta rrisin punësimin
  http://koha.net/video/241373/oek-52-e-kompanive-ne-kosove-nuk-presin-ta-rrisin-punesimin/
 117. Te Linda Ndjekeni emisionin
  http://koha.net/te-linda/
 118. Mrekullia Ndjekeni emisionin
  http://koha.net/mrekullia/
 119. “Rinoqeronti” si thirrje për shoqërinë e hutuar
  http://koha.net/express-ktv/241387/rinoqeronti-si-thirrje-per-shoqerine-e-hutuar/
 120. Prezantohet platforma turistike e Prishtinës
  http://koha.net/express-ktv/241386/prezantohet-platforma-turistike-e-prishtines/
 121. “Bukuroshja e Fjetur” me urë e galeri të re
  http://koha.net/express-ktv/241385/bukuroshja-e-fjetur-me-ure-e-galeri-te-re/
 122. Pikturimi në fshat
  http://koha.net/express-ktv/241384/pikturimi-ne-fshat/
 123. Shoferi më i vjetër i “trafikut urban”
  http://koha.net/sot-ktv/241281/shoferi-me-i-vjeter-i-trafikut-urban/
 124. Një jetë me shtiza e punime dore
  http://koha.net/sot-ktv/241165/nje-jete-me-shtiza-e-punime-dore/
 125. Karikatura e ditës
  http://koha.net/karikatura/241259/karikatura-e-dites/
 126. Shqipëria ndan pikët me Lituaninë
  http://koha.net/sport/241379/shqiperia-ndan-piket-me-lituanine/
 127. Greqi – Kosovë, formacionet zyrtare
  http://koha.net/sport/241368/formacioni-i-mundshem-i-kosoves-kunder-greqise/
 128. Artikull i sponzorizuar Meridian Express solidarizohet me muajin e ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit Tani është bërë traditë e Meridian Express ndërmarrja e veprimeve vetëdijësuese, lidhur me fushatën...
  http://koha.net/arberi/241278/meridian-express-solidarizohet-me-muajin-e-ndergjegjesimit-per-kancerin-e-gjirit/
 129. Evertoni liron Tarashajn Sulmuesi kosovar, Shani Tarashaj, është larguar përfundimisht nga klubi anglez, Everton, pak pasi një huazim dyvjeçar tek...
  http://koha.net/sport/241364/evertoni-liron-tarashajn/
 130. I fundit Kololli u ndëshkua me karton të kuq pas ndeshjes me Greqinë Futbollisti kosovar, Benjamin Kololli, që luajti si sulmues ndaj Greqisë të...
  http://koha.net/sport/241395/kololli-u-ndeshkua-me-karton-te-kuq-pas-ndeshjes-me-greqine/
 131. Evertoni liron Tarashajn
  http://koha.net/sport/241364/evertoni-liron-tarashajn/
 132. Juve fiton në tavolinë përballjen ndaj Napolit
  http://koha.net/sport/241362/juve-fiton-ne-tavoline-perballjen-ndaj-napolit/
 133. Behrami shërohet nga COVID-19
  http://koha.net/sport/241358/behrami-sherohet-nga-covid-19/
 134. Formacionet zyrtare: Lituani – Shqipëri
  http://koha.net/sport/241357/formacionet-zyrtare-lituani-ndash-shqiperi/
 135. Vështrime Vetëpërjashtimi nga fondet e BE-së — Elmaz Isufi
  http://koha.net/veshtrime/240840/veteperjashtimi-nga-fondet-e-be-se/
 136. Flaka Surroi Pllaka e grithur e gramafonit Futbollistët kosovarë nuk ia dolën...
  http://koha.net/veshtrime/240746/pllaka-e-grithur-e-gramafonit/
 137. Asdren Rrahmani Kaleidoskopi politik kosovar Sa herë u ka ndodhur të keni menduar...
  http://koha.net/veshtrime/240634/kaleidoskopi-politik-kosovar/
 138. Enver Robelli Republika e fabulave Edhe Sokrati ka thënë: e di që nuk...
  http://koha.net/veshtrime/240954/republika-e-fabulave/
 139. Veton Surroi “Zeitenwende”: një paralajmërim 1. Brenda disa ditëve...
  http://koha.net/veshtrime/240348/zeitenwende-nje-paralajmerim/
 140. Dashi Nëse jeni duke marrë vendime për çështje që përfshijnë edhe persona...
  http://koha.net/horoskopi/
 141. Demi S’keni qenë në humor të mirë së fundmi dhe mund t’ju ndihmojë...
  http://koha.net/horoskopi/#aries
 142. Binjakët Një mik do të përballet me një problem dhe jeni i vetmi person së cilit...
  http://koha.net/horoskopi/#taurus
 143. Gaforrja Jepjani mundësinë familjes suaj që të mendojë rreth përmirësimeve që po...
  http://koha.net/horoskopi/#gemini
 144. Luani Do të mund të merrni pjesë në një ngjarje apo aktivitet që gjithmonë ju...
  http://koha.net/horoskopi/#cancer
 145. Virgjëresha Ngatërresat dhe keqkuptimet lidhen me çështjet financiare. Nëse doni ta...
  http://koha.net/horoskopi/#leo
 146. Peshorja Nëse ju duket se dikush ka nevojë për mbështetje, atëherë ofrohuni për...
  http://koha.net/horoskopi/#virgo
 147. Akrepi Sjellja e një miku është e papërgjegjshme në kohën kur po bën disa...
  http://koha.net/horoskopi/#libra
 148. Shigjetari Një hobi i përbashkët me një persona të dashur do t’ju bëjë...
  http://koha.net/horoskopi/#scorpio
 149. Bricjapi Mund t’ju duket humbje kohe që ta pastroni shtëpinë apo vendin e punës,...
  http://koha.net/horoskopi/#sagittarius
 150. Ujori Jeni të shqetësuar se disa informata që janë përdorur për një hetim,...
  http://koha.net/horoskopi/#capricorn
 151. Peshqit Merruni me punët e rëndësishme sa më shpejt që mundeni. Keni plane të...
  http://koha.net/horoskopi/#sagittarius
 152. Dritan Rexhepi listohet në një nga emrat më të kërkuar nga INTERPOL-iDritan Rexhepi listohet në një nga emrat më të kërkuar nga INTERPOL edhe pse ai vuan dënimin në burgun e Kuitos...
  http://koha.net/kronike-e-zeze/241307/dritan-rexhepi-listohet-ne-nje-nga-emrat-me-te-kerkuar-nga-interpol-i/
 153. Bild jep detaje për tragjedinë ku vdiqën dy vëllezërit nga DeçaniAta kishin qenë vonë, donin të kalonin shinat e të kapnin trenin e tyre. Por dy vëllezërit nga Deçani, Hasan...
  http://koha.net/kronike-e-zeze/241293/bild-jep-detaje-per-tragjedine-ku-vdiqen-dy-vellezerit-nga-decani/
 154. Arrestohet pasi kaloi ilegalisht kufirin Shqipëri-KosovëNë pikën kufitare në Vërmicë, është arrestuar një person. Policia e Kosovës njofton përmes...
  http://koha.net/kronike-e-zeze/241290/arrestohet-pasi-kaloi-ilegalisht-kufirin-shqiperi-kosove/
 155. Gjendet një person i vdekur në Ferizaj Policia e Kosovës njofton se ka gjetur një person pa shenja jete në Ferizaj. “Raportohet se viktima mashkull kosovar...
  http://koha.net/kronike-e-zeze/241289/gjendet-nje-person-i-vdekur-ne-ferizaj/
 156. Paraburgim një muaj të dyshuarit për armëmbajtje dhe kanosje në Ferizaj Një muaj paraburgim i është caktuar të pandehurit E.R. nga Gjykata Themelore në Ferizaj, nën dyshimin për posedim...
  http://koha.net/kronike-e-zeze/241174/paraburgim-nje-muaj-te-dyshuarit-per-armembajtje-dhe-kanosje-ne-ferizaj/
 157. Një i dyshuar për krime lufte në Kosovë mbetet në paraburgim Gjykata e Apelit, e ka refuzuar si të pa bazuar ankesën e avokatit mbrojtës të pandehurit D.K., kundër caktimit të...
  http://koha.net/kronike-e-zeze/241171/nje-i-dyshuar-per-krime-lufte-ne-kosove-mbetet-ne-paraburgim/
 158. Treni në Gjermani godet për vdekje dy fëmijë nga Deçani Dy vëllezër nga Deçani kanë vdekur si pasojë e goditjes nga një tren në mëngjesin e së martës...
  http://koha.net/kronike-e-zeze/241166/treni-ne-gjermani-godet-per-vdekje-dy-femije-nga-decani/
 159. Showbiz “N’Shpi” emisioni i ri argëtues në KTV Bashkë me rifreskimin dhe llojllojshmërinë në program, Kohavisioni do të sjellë edhe emisionin televiziv argëtues...
  http://koha.net/showbiz/241378/nshpi-emisioni-i-ri-argetues-ne-ktv/
 160. Anya Taylor-Joy e portretizon Furiosan në filmin e ardhshëm “Mad Max”
  http://koha.net/showbiz/241335/anya-taylor-joy-e-portretizon-furiosan-ne-filmin-e-ardhshem-mad-max/
 161. Anulohet për shkak të COVID-19 Panairi i Automjeteve 2021 në Bruksel
  http://koha.net/auto/241314/anulohet-per-shkak-te-covid-19-panairi-i-automjeteve-2021-ne-bruksel/
 162. Audi zbulon versionin Q8 TFSI E Quattro hibrid
  http://koha.net/auto/241305/audi-zbulon-versionin-q8-tfsi-e-quattro-hibrid/
 163. Si ta bëni qëndrimin në shtëpi më interesant dhe të ndiheni të relaksuar?
  http://koha.net/lifestyle/241350/si-ta-beni-qendrimin-ne-shtepi-me-interesant-dhe-te-ndiheni-te-relaksuar/
 164. Realizohet printimi në 5D
  http://koha.net/tech/241315/realizohet-printimi-ne-5d/
 165. Kulturë “Euro Kosova Art” si mozaik veprash e përvojash artistike Jeff Roland nga Franca është pozicionuar nga mesi i sallës. Tavolinën e ka...
  http://koha.net/kulture/241263/euro-kosova-art-si-mozaik-veprash-e-pervojash-artistike/
 166. “Edith Durham” e dytë për shqiptarët që birësoi në Shkodër jetimin vuthjan të dëbuar nga serbët E nis këtë shkrim nga një barcoletë që qarkullonte në Shkodër,...
  http://koha.net/kulture/241288/edith-durham-e-dyte-per-shqiptaret-qe-biresoi-ne-shkoder-jetimin-vuthjan-te-debuar-nga-serbet/
 167. “Bukuroshja e Fjetur”, me urë e galeri të re, zgjeron atraksionet Rreth 11 kilometra larg qytetit të Pejës, aty ku buron Drini i Bardhë e ujëvara...
  http://koha.net/kulture/241262/bukuroshja-e-fjetur-me-ure-e-galeri-te-re-zgjeron-atraksionet/
 168. Mekuli – referenca e identitetit shqiptar në letërsinë e Kosovës Ishte vetëm 25-vjeçar, por me sytë e mendjes shihte se vetëm shkollimi i...
  http://koha.net/kulture/241261/mekuli-ndash-referenca-e-identitetit-shqiptar-ne-letersine-e-kosoves/
 169. Reflektimi mbi dehumanizmin e Evropës edhe me rrëfime kosovare “Not Fully Human, Not Human at All”, (Jo plotësisht njerëzore, aspak...
  http://koha.net/kulture/241258/reflektimi-mbi-dehumanizmin-e-evropes-edhe-me-rrefime-kosovare/
 170. Ballina
  http://koha.net/
 171. Mrekullia
  http://koha.net/mrekullia/
 172. [email protected]
  http://koha.net/cdn-cgi/l/email-protection#8ee7e0e8e1cee5e1e6efa0e0ebfa

Links - Internal (nofollow)

0:

Links - Outbound

6:
 1. No text
  https://www.facebook.com/portalikohanet/
 2. No text
  https://twitter.com/portalikohanet
 3. No text
  https://www.youtube.com/kohavision
 4. 68 Cilësia e ajrit në Prishtinë
  https://aqicn.org/city/kosovo/pristina/us-consulate
 5. CILËSIA E AJRIT NË PRISHTINË 68 Mesatare
  https://aqicn.org/city/kosovo/pristina/us-consulate
 6. Aneksi i ish-Radio Prishtinës (kati i parë) Xhorxh Bush p.n., 10000 Prishtinë
  https://goo.gl/maps/NyhyFfqFXvvyK2te7

Links - Outbound (nofollow)

0:

Keyword Cloud for Koha.net

nga emratjanta rrisin punsiminkosovaia siguronka theumlneumlshowbizknaqur me luftnlojtart eqmaqedonis veriore ndajn kosov nuktreguan lojtartpoliciarekomandohen fillimisht pre fjeturhoroskopicovid19duhet tfmijt mundn njnukrekomandohenrexhepiknaqur meoek 52 eluftskosova e pamposhture pamposhtur nsenjq janbarazon me greqintjuemratnonefjetur meteumlpik maqedonis veriorearttshtn athin barazonoek 52rrisin punsimine galeri tndajjsondonaldvarn kosovwindowuspapi uspstubfunctionalioski iaformacionet52 ee pamposhtursouthif typeof windowuspapitreguanpikdyshuarme luftn qmund tsuccessalioski ia siguronundefinedif typeofkohanetkundr koronavirusitpr marrjenkrimeve te fjetur meoekualioskitrumpitfillimisht pr marrjengaleri theightpr shtjetheumlneumlkolollikompanive nktve kompanive npamposhtur n athinpersonbukuroshja e fjeturkosovs ndajmarrjen e vaksinsfjetur me urfjeturmaqedonis veriorengakosovart redisamakestubslidestoshowautoe kosovs ndajbarazon mefmijt mund teminigdprappliesbarazonwidthlojtart e kosovst mos rekomandohengjykataarbritrueinfektuarathin barazon mezyrtarelojtartt mosme greqinponfaqe4msgisstringunitedkompanive n kosovvdekurfollowm parkosov nukpr mesmos rekomandohen fillimishtemisioninnj pik maqedonistop koha musicpr marrjen egalerikroniknsekosovdyshuar pria siguron njparrekomandohen fillimishtmarrjenvshtrimetypeof windowuspapiveriore ndajsiguron njkoronavirusittechparaburgimkompanivekosova empasfrancaq treguan lojtartqasjen efunction varkrimeve t lufts3mund t moskrimevekosoveumlssipunsiminpresin taifargs2dykacmpframeluftn q treguanbotsportrepamposhturmese vaksins kundrvaksins kundreprgoogletagcmdpushfunctionkulturur e galerilifestylewinothercmpdotop5koha musickosovsrksvideokosov nuk presinsiguron nj piktypeofneumlwindowuspapie vaksinsedherrethmusicme uriaveriorefillimisht prgaleri t reelsesurroimuajwidth 100mes pr mespresin ta rrisinathin barazonapoterexhepi listohet52 e kompanivedo tmose kosovst tijme ur ee galerikohakoronavirusishtenuk presinkundrtaktripabiriduhetta rrisin1me luftnnjeumlnuk presin tames prpik maqedonisluftn qt luftsq treguanfmijtur evaksinsfillimishtrrisinmarrjen enj pikluftnqasjene kosoveumlsusptriespamposhtur nfontsizebukuroshjamos rekomandohenuspstubfunctionmaqedonisformacionet zyrtaredhemeshtjechallandes i knaqurprishtineumlshteumlpresinbukuroshja elistohetchallandesfollow kohanetfunctionknaqurtreguan lojtart eqeumltop kohan athineurogreqintijpolicia esiguronvaksins kundr koronavirusit0mund2infektuar meferizajathinurjenie kompanive

Longtail Keyword Density for Koha.net

KeywordsOccurences
oek 52 e3
alioski ia siguron3
krimeve t lufts3
challandes i knaqur3
knaqur me luftn3
me luftn q3
luftn q treguan3
q treguan lojtart3
treguan lojtart e3
lojtart e kosovs3
e kosovs ndaj3
ia siguron nj3
mes pr mes3
siguron nj pik3
nj pik maqedonis3
pik maqedonis veriore3
maqedonis veriore ndaj3
kosova e pamposhtur3
e pamposhtur n3
pamposhtur n athin3
n athin barazon3
athin barazon me3
barazon me greqin3
top koha music3
galeri t re3
52 e kompanive3
mos rekomandohen fillimisht3
e kompanive n3
kompanive n kosov3
n kosov nuk3
kosov nuk presin3
nuk presin ta3
presin ta rrisin3
ta rrisin punsimin3
fmijt mund t3
mund t mos3
t mos rekomandohen3
rekomandohen fillimisht pr3
e galeri t3
fillimisht pr marrjen3
pr marrjen e3
marrjen e vaksins3
e vaksins kundr3
vaksins kundr koronavirusit3
bukuroshja e fjetur3
e fjetur me3
fjetur me ur3
me ur e3
ur e galeri3
if typeof windowuspapi3
follow kohanet9
if typeof6
n kosov6
mund t5
e kosovs5
me greqin5
t tij4
do t4
qasjen e3
alioski ia3
kosovs ndaj3
lojtart e3
treguan lojtart3
q treguan3
knaqur me3
luftn q3
me luftn3
siguron nj3
t lufts3
krimeve t3
pr shtje3
ia siguron3
veriore ndaj3
nj pik3
m par3
typeof windowuspapi3
function var3
width 1003
formacionet zyrtare3
e kosoveumls3
ka theumlneuml3
barazon me3
pik maqedonis3
athin barazon3
n athin3
pamposhtur n3
e pamposhtur3
kosova e3
q jan3
maqedonis veriore3
duhet t3
mes pr3
koha music3
ta rrisin3
fillimisht pr3
rekomandohen fillimisht3
mos rekomandohen3
t mos3
fmijt mund3
rrisin punsimin3
presin ta3
marrjen e3
nuk presin3
kosov nuk3
kompanive n3
e kompanive3
52 e3
oek 523
infektuar me3
pr marrjen3
e vaksins3
top koha3
fjetur me3
pr mes3
t re3
galeri t3
e galeri3
ur e3
me ur3
e fjetur3
vaksins kundr3
bukuroshja e3
policia e3
nga emrat3
n nj3
rexhepi listohet3
dyshuar pr3
kundr koronavirusit3
windowuspapi uspstubfunction3
e104
t57
n54
me39
pr32
var28
googletagcmdpushfunction27
nga25
if21
nj18
q16
neuml16
dhe15
teuml15
function15
ndaj12
ka12
nuk11
njeuml11
kosov11
kohanet10
koha10
follow9
si9
do9
typeof8
m8
kosova8
else8
edhe7
mund7
covid-197
arbri7
se7
ta6
jan6
mes6
rks6
tij6
greqin5
width5
muaj5
showbiz5
eumlshteuml5
kosovs5
win5
vshtrime5
windowuspapi5
policia5
kronik5
infektuar5
kundr5
sport4
trumpit4
ferizaj4
dy4
person4
rrisin4
04
height4
ia4
kosovar4
ktv4
qeuml4
vdekur4
horoskopi4
united4
south4
par4
emisionin4
14
pa4
franca4
ri4
uspstubfunction4
top4
bot4
kultur4
auto4
true4
gdprapplies4
lifestyle4
undefined3
success3
formacionet3
json3
koronavirus3
kosoveumls3
args23
theumlneuml3
surroi3
font-size3
23
sht3
msgisstring3
ishte3
othercmp3
usptries3
paraburgim3
apo3
slidestoshow3
qasjen3
jeni3
nse3
disa3
zyrtare3
biri3
33
none3
makestub3
emini3
cmpframe3
faqe3
tju3
rexhepi3
gjykata3
marrjen3
duhet3
donald3
punsimin3
fmijt3
mos3
rekomandohen3
kt3
tech3
fillimisht3
music3
vaksins3
krimeve3
re3
galeri3
ur3
fjetur3
bukuroshja3
koronavirusit3
art3
euro3
43
emrat3
dyshuar3
shtje3
lufts3
oek3
veriore3
53
kompanive3
te3
listohet3
rreth3
po3
video3
barazon3
athin3
pamposhtur3
maqedonis3
kololli3
pik3
siguron3
alioski3
lojtart3
treguan3
luftn3
knaqur3
challandes3
presin3
pas3
u3
prishtin3

Koha.net Reviews

We don't have any reviews for this website yet.

You could be the first to write one!

Add your review

Need to find out if Koha.net is a scam?

Websites with Similar Names

Koha-community.org
Official Website of Koha Library Software
Koha-fr.org
Association KohaLa - Autour du SIGB Koha
Koha-ptfs.co.uk
Nothing found for ?page_Id=146
Koha-tv.com
色就色 综合偷拍区欧美 天天色综合 欧美图亚洲色另类...,夜夜香_夜来香
Koha.com
Kalamazoo Optimist Hockey Association
Koha.mk
KOHA - E përditshme informative - KOHA
Koha.net
Lajmet e fundit - KOHA.net
Koha.org
Koha.org Home - Koha.org
Koha4s.net
Web Hosting, Domain Names, VPS & SSL Certificates - VentraIP Australia
Kohaaloha.com
KohaAloha, NZ

Recently Updated Websites

W9238.com 2 seconds ago.Boutiquehealthy.com 3 seconds ago.Plr3.com 3 seconds ago.Aubagne-filmfest.fr 3 seconds ago.Js888878.com 4 seconds ago.Tabletoptents.com 5 seconds ago.Design-premiere.com 5 seconds ago.Dombovariistvan.hu 5 seconds ago.Umedia.kiev.ua 6 seconds ago.Henryking-xa.com 6 seconds ago.Reyhane.info 6 seconds ago.Victoriapt.com 7 seconds ago.Ecbuzz.com 7 seconds ago.Zeroenganche.com 8 seconds ago.Strasburgwine.com 8 seconds ago.Glossaryofdrugterms.com 8 seconds ago.Campbellmoving.com 8 seconds ago.Uccfs.org 9 seconds ago.Qb.mu 9 seconds ago.Maps-coffee.com 10 seconds ago.Taslidere.com 10 seconds ago.Makeitwithlove.com 11 seconds ago.123456789tv.com 11 seconds ago.Jamaicabudandbreakfast.info 12 seconds ago.Schistesbleus.com 12 seconds ago.Konditerija.com 12 seconds ago.Hepper.net 12 seconds ago.Benisonanneoreilly.com 14 seconds ago.Techego.com 14 seconds ago.B090.biz 14 seconds ago.