Qeveria Shqiptare Keshilli i Ministrave

Safety: Low trust score
Year Founded: 2021
Global Traffic Rank: 410,458
Estimated Worth: $10,440
Category: News and Media

Kryeministri Rama e falenderoi Presidentin Obama për mbështetjen e vazhdueshme qe ai vet dhe qeveria e Shteteve të Bashkuara kanë dhënë ndaj Shqipërisë, si dhe e siguroi atë se vendi ynë do të vazhdojë të qëndrojë në krah të SHBA-ve. Qeveria Shqiptare Keshilli i MinistraveDomain summary

Last updated
2021-06-15
Domain label
kryeministria
Domain extension
al
Global Traffic Rank
410,458
Statvoo Rating
G
Trust Score
Low Trust Score
Estimated worth
$10,440
Estimated daily income
$29
Estimated monthly income
$882

Frequently Asked Questions (FAQ)

Q: When was Kryeministria.al registered?
A: Kryeministria.al was registered 3 months, 3 days, 7 hours, 21 minutes, 14 seconds ago on Tuesday, June 15, 2021.
Q: When was the WHOIS for Kryeministria.al last updated?
A: The WHOIS entry was last updated 3 months, 3 days, 7 hours, 21 minutes, 14 seconds ago on Tuesday, June 15, 2021.
Q: Who is the registrar for the Kryeministria.al domain?
A: The domain has been registered at .
Q: What is the traffic rank for Kryeministria.al?
A: Kryeministria.al ranks 410,458 globally on Alexa. Kryeministria.al has a Low Trust Score, and a Statvoo Rank of G.
Q: How many people visit Kryeministria.al each day?
A: Kryeministria.al receives approximately 3,216 visitors and 9,648 page impressions per day.
Q: What IP address does Kryeministria.al resolve to?
A: Kryeministria.al resolves to the IPv4 address .
Q: In what country are Kryeministria.al servers located in?
A: Kryeministria.al has servers located in the .
Q: What webserver software does Kryeministria.al use?
A: Kryeministria.al is powered by CloudFlare webserver.
Q: Who hosts Kryeministria.al?
A: Kryeministria.al is hosted by Unknown in .
Q: How much is Kryeministria.al worth?
A: Kryeministria.al has an estimated worth of $10,440. An average daily income of approximately $29, which is roughly $882 per month.

Kryeministria.al Reviews

We don't have any reviews for this website yet.

You could be the first to write one!

Add your review

Kryeministria.al Free SEO Report

Website Related Search Terms

Website Inpage Analysis for Kryeministria.al

H1 Headings

11 :
 1. Konferencë e përbashkët e Kryeministrit Rama dhe Komisionerit për Zgjerimin dhe Fqinjësinë e Mirë Várhelyi
 2. Bullgari, konferencë për shtyp e Kryeministrit Rama dhe homologut bullgar Yanev
 3. Roth: Punojmë për një vendim pozitiv të Këshillit Europian
 4. Integrimi i BP, përparësi e politikës së jashtme austriake
 5. Borrell: Shqipëria, shembull në rajon
 6. 17 personalitete i bashkohen Akademisë së reformuar të Shkencave
 7. “Defender Europe 21”
 8. Mbrojtja e Territorit dhe zbatimi rigoroz i Kodit Penal për aktivitetet e paligjshme
 9. Shërbimi i Infermierisë, zemra e sistemit shëndetësor
 10. Integrimi europian, zgjedhja e vetme dhe fundore për Shqipërinë
 11. FOTO

H2 Headings

6 :
 1. Shqipëri – SHBA, nënshkruhet marrëveshja për koordinimin e teknologjisë 5G
 2. Konferencë e përbashkët e Kryeministrit Rama dhe Komisionerit për Zgjerimin dhe Fqinjësinë e Mirë Várhelyi
 3. Samiti i Liderëve të Ballkanit Perëndimor nis punimet në Tiranë
 4. Kryeministri Edi Rama në seancën  parlamentare për shkarkimin e Presidentit
 5. Bullgari, konferencë për shtyp e Kryeministrit Rama dhe homologut bullgar Yanev
 6. Vizita e Kryeministrit Edi Rama në Bullgari

H3 Headings

12 :
 1. Preambul
 2. Rritje  ekonomike e qëndrueshme dhe gjithëpërfshirëse
 3. Shërbimet Publike dhe Drejtësia e re
 4. Shqipëria Europiane
 5. Shërbimet Publike dhe Drejtësia e re
 6. Shqipëria Europiane
 7. Shërbimet Publike dhe Drejtësia e re
 8. Rritje  ekonomike e qëndrueshme dhe gjithëpërfshirëse
 9. Newsroom
 10. Qeveria
 11. Programi
 12. Multimedia

H4 Headings

3 :
 1. Sofje – Konferenca për shtyp me homologun bullgar
 2. NJË ALTERNATIVE PËR SHQIPËRINË EVROPIAN
 3. JA E VËRTETA E ARMËVE KIMIKE

H5 Headings

6 :
 1. VIDEO
 2. 8 Qershor 2021
 3. 9 Qershor 2021
 4. Institucione të tjera
 5. Edi Rama Blog
 6. Regjistrohu me E-mail për të rejat e fundit nga Kryeministria.

H6 Headings

0 :

Total IFRAMEs

0 :

Total Images

71 :

Google Adsense

:
Not Applicable

Google Analytics

:
UA-44071431-1

Links - Internal

119:

Links - Internal (nofollow)

0:

Links - Outbound (nofollow)

0:

Keyword Cloud for Kryeministria.al

publike dhe drejtsiamaj 2021integrimipr zgjerimin dhegjithprfshirsee kryeministrit ramae reprbashktekonomike erama dhetirane kryeministrit edisocialekryeministrit ediyanevfqinjsin e mirngadrejtsia edhe fqinjsin ekryeministrit rama dheqdrejtsianprshqiprise kryeministritkonferenc pr shtypstefanqndrueshme dhedofjala ee qndrueshme dhekonferenc e prbashktrama nshtetitdhe homologutfunctiondhe drejtsia epager truepagershrbimet publikeshrbimet publike dhekonferenca prdrejtsia e rekonferenc eministrkonferencaeuropianprbashkt e kryeministrittprbashkt ebullgarihomologut bullgarramarama mekadhe gjithprfshirseprogramideklaratapr zgjeriminrritje ekonomikeqndrueshme8 qershorn tiranzgjerimindhe homologut bullgarpr shtypfqinjsin e2re shqipria europianefqinjsine mirballkanittakimitezgjerimin dhe fqinjsinshqipria europianeqershor 20218 qershor 2021shrbimeteuropianeperndimorpublikee presidentitdeklarata pr10 qershordhe fqinjsinballkanit perndimor10 qershor 2021rritjeedi ramapublike dheedi rama nre shqipriareturnkonferenc prt ballkanit perndimorfjalimeministrave4fotoshqipriashtypdhefjalavrhelyi0edishtyp e kryeministritstefan yanevzgjerimin dhekryeministrit rama1rama dhe homologute prbashkt ehomologutmajkryeministrit edi ramajashtmet ballkanitshtetit prkryeministriedi rama menbspsotrenjqershorfjala e kryeministritshtyp efalsekonferenca pr shtypkomisionerin prtrueekonomikee qndrueshmerritje ekonomike edhe drejtsiakomisionerinsgalerimmirbullgarkryeministritkryeministri edi ramaekonomike e qndrueshmepresidentite prbashktqndrueshme dhe gjithprfshirseemail3mepr shtyp edeklarata pr shtypkryeministri edikonference re shqipria

Longtail Keyword Density for Kryeministria.al

KeywordsOccurences
kryeministrit edi rama10
e kryeministrit edi10
kryeministri edi rama7
edi rama n6
pr shtyp e5
kryeministrit rama dhe5
konferenc e prbashkt5
pr zgjerimin dhe4
shtyp e kryeministrit4
rama dhe homologut4
dhe homologut bullgar4
dhe fqinjsin e4
zgjerimin dhe fqinjsin4
fqinjsin e mir4
e kryeministrit rama4
prbashkt e kryeministrit4
shrbimet publike dhe4
e prbashkt e4
konferenca pr shtyp3
8 qershor 20213
fjala e kryeministrit3
publike dhe drejtsia3
dhe drejtsia e3
deklarata pr shtyp3
konferenc pr shtyp3
t ballkanit perndimor3
10 qershor 20213
edi rama me3
rritje ekonomike e3
re shqipria europiane3
e re shqipria3
qndrueshme dhe gjithprfshirse3
e qndrueshme dhe3
ekonomike e qndrueshme3
drejtsia e re3
edi rama19
e kryeministrit14
kryeministrit edi10
qershor 20219
pr shtyp9
maj 20217
kryeministri edi7
rama dhe7
e prbashkt6
rama n6
shtetit pr5
prbashkt e5
shrbimet publike5
shtyp e5
konferenc e5
kryeministrit rama5
pager true4
n tiran4
dhe homologut4
homologut bullgar4
stefan yanev4
e mir4
fqinjsin e4
dhe fqinjsin4
pr zgjerimin4
e re4
zgjerimin dhe4
publike dhe4
qndrueshme dhe3
drejtsia e3
dhe drejtsia3
fjala e3
rritje ekonomike3
ekonomike e3
8 qershor3
e qndrueshme3
konferenca pr3
konferenc pr3
dhe gjithprfshirse3
e presidentit3
ballkanit perndimor3
t ballkanit3
10 qershor3
re shqipria3
komisionerin pr3
rama me3
shqipria europiane3
deklarata pr3
e79
t49
dhe42
pr40
n32
rama24
edi19
017
me16
kryeministrit15
ministr14
nj12
kryeministri10
qershor10
s10
shtyp9
prbashkt8
konferenc8
true8
shtetit7
maj7
q6
publike6
nbsp6
yanev6
shqipria5
bullgar5
shrbimet5
homologut4
konferenca4
stefan4
shqipris4
europian4
14
nga4
pager4
ka4
tiran4
mir4
sot4
vrhelyi4
re4
europiane4
fqinjsin4
zgjerimin4
galeri4
komisionerin3
fjala3
m3
ministrave3
programi3
do3
jashtme3
sociale3
drejtsia3
function3
deklarata3
fjalime3
false3
rritje3
23
integrimi3
ekonomike3
qndrueshme3
gjithprfshirse3
foto3
bullgari3
33
takimit3
presidentit3
perndimor3
ballkanit3
43
e-mail3
return3

Who hosts Kryeministria.al?

Kryeministria.al Hosting Provider Information

Hosted IP Address:Not Applicable
Hosted Hostname:Not Applicable
Service Provider:Unknown
Hosted Country:Not Applicable
Location Latitude:Not Applicable
Location Longitude:Not Applicable
Webserver Software:CloudFlare

Is "Unknown" in the Top 10 Hosting Companies?

Name
Percentage
GOOGLE
17.4810%
Unknown
8.7814%
AS-26496-GO-DADDY-COM-LLC
4.6042%
NAMECHEAP-NET
3.7023%
AMAZON-AES
2.7678%
GoDaddy.com, LLC
2.4095%
UNIFIEDLAYER-AS-1
2.4018%
Fara Negar Pardaz Khuzestan
2.0303%
CONFLUENCE-NETWORK-INC
1.7535%
1&1 Internet AG
1.6915%

HTTP Header Analysis for Kryeministria.al

Http-Version: 1.1
Status-Code: 200
Status: 200 OK
Date: Tue, 15 Jun 2021 10:21:34 GMT
Content-Type: text/html; charset=UTF-8
Transfer-Encoding: chunked
Connection: keep-alive
CF-Ray: 65fb127f285569ed-LHR
Cache-Control: max-age=31536000
Expires: Wed, 15 Jun 2022 10:21:32 GMT
Link:; rel="https://api.w.org/", ; rel=shortlink
CF-Cache-Status: DYNAMIC
cf-request-id: 0ab0c9e378000069edd3839000000001
Expect-CT: max-age=604800, report-uri="https://report-uri.cloudflare.com/cdn-cgi/beacon/expect-ct"
X-Powered-By: PHP/5.4.16
Report-To: {"endpoints":[{"url":"https:\/\/a.nel.cloudflare.com\/report\/v2?s=BBv9VrwbaqtZLlnv5zptrGguyeGKAQeyujF1sUGXZu6+1mK5h2FF5OO7QraxNufVBI/rA7sVgYRSUScwZdWwJPNBIOXOzaO7X3iCBc2GtozFV0epX581rgFT55ozBQ=="}],"group":"cf-nel","max_age":604800}
NEL: {"report_to":"cf-nel","max_age":604800}
Vary: Accept-Encoding
Server: cloudflare
Content-Encoding: gzip
alt-svc: h3-27=":443"; ma=86400, h3-28=":443"; ma=86400, h3-29=":443"; ma=86400, h3=":443"; ma=86400

Kryeministria.al Domain Nameserver Information

HostIP AddressCountry
UnknownUnknownUnknownUnknown


Need to find out who hosts Kryeministria.al?


Domain Registration (WhoIs) information for Kryeministria.al

Websites with Similar Names

Kryeministri-ks.net
Zyra e Kryeministrit të Kosovës
Kryeministria.al
Qeveria Shqiptare Keshilli i Ministrave
Kryeministria.org
Kryeministria.org – This Qeveri is Under Rilindje

Recently Updated Websites

Educatorscan.com (1 second ago.)Toptierfinance.com (3 seconds ago.)Filetoad.com (4 seconds ago.)Groundworkprovidence.org (4 seconds ago.)Sunnyjimjuice.net (5 seconds ago.)Ownpalmsprings.com (5 seconds ago.)Mulaitradingonline.com (8 seconds ago.)Skinauth.club (9 seconds ago.)Rapideployment.us (9 seconds ago.)Bastethebook.com (9 seconds ago.)Derbydaysout.co.uk (11 seconds ago.)Asapresume.com (11 seconds ago.)Um-saferdriving.org (14 seconds ago.)Yugox.com (18 seconds ago.)Kock-sohn.de (20 seconds ago.)Carefactory.jp (20 seconds ago.)Gravityjob.com (20 seconds ago.)Jrdbeauty.com (22 seconds ago.)Szgacrj.com (22 seconds ago.)Tazflooringdesign.com (23 seconds ago.)Tiguimininggroup.com (24 seconds ago.)Madandesign.com (24 seconds ago.)Veganfeast.com (24 seconds ago.)Frisianworks.com (25 seconds ago.)Lets-summit.com (25 seconds ago.)Stinamarkan.se (25 seconds ago.)Apdselectchoice.com (28 seconds ago.)Neueoutput.co.uk (29 seconds ago.)Leppanenarkkitehdit.info (30 seconds ago.)Restaurantadvocacy.us (30 seconds ago.)

Recently Searched Keywords

смертельный скандал с участием валента фармацевтика (2 seconds ago.)专业设置 (2 seconds ago.)publish in open (3 seconds ago.)auf unserer seite (5 seconds ago.)lovers images (5 seconds ago.)golden fresh (5 seconds ago.)сандали на платформа (6 seconds ago.)political (7 seconds ago.)aboardnbsp (7 seconds ago.)штопоры (8 seconds ago.)anon ib (8 seconds ago.)trishbtw (8 seconds ago.)nationalgeographic kids.com (8 seconds ago.)hobby 2000 (9 seconds ago.)广州星海科技软件有限公司 ++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++叶怡伶 (9 seconds ago.)bestätigungsseite (9 seconds ago.)7 maneras de ser un mejor viajero luego del confinamiento (10 seconds ago.)bookexchange (10 seconds ago.)godrej service center artillery centre in nashik (10 seconds ago.)100 ff4c09 (11 seconds ago.)webnamesca (11 seconds ago.)open trading account (12 seconds ago.)idealista edinburgh (12 seconds ago.)コミコ (12 seconds ago.)game yang akan keluar 2019 (13 seconds ago.)urlaubskredit (13 seconds ago.)lifeliving your best (14 seconds ago.)simcablenavid.ir (14 seconds ago.)uitgebreid (14 seconds ago.)casinofisher.com (15 seconds ago.)