Podujeva.net Favicon Podujeva.net

Podujeva.net Website Thumbnail
Checking...
Ballina - Portal informativ
Low trust score
Add a review Change category Claim this site

Domain summary

Domain label
podujeva
Domain extension
net
Domain registered:
2019-03-09
Domain updated:
2019-03-19
Global Traffic Rank
0
Statvoo Rating
I
Trust Score
Low Trust Score
Estimated worth
$9
Estimated daily income
$0
Estimated monthly income
$0

Rank summary

How is podujeva.net ranked relative to other sites:

Percentage of visits to podujeva.net from a search engine:


Frequently Asked Questions (FAQ)

Q: When was Podujeva.net registered?
A: Podujeva.net was registered 1 year, 7 months, 1 week, 6 days, 20 hours, 46 minutes, 24 seconds ago on Saturday, March 9, 2019.
Q: When was the WHOIS for Podujeva.net last updated?
A: The WHOIS entry was last updated 1 year, 7 months, 3 days, 20 hours, 46 minutes, 24 seconds ago on Tuesday, March 19, 2019.
Q: What are Podujeva.net's nameservers?
A: DNS for Podujeva.net is provided by the following nameservers:
 • ns73.domaincontrol.com
 • ns74.domaincontrol.com
Q: Who is the registrar for the Podujeva.net domain?
A: The domain has been registered at NAMECHEAP INC..
Q: What is the traffic rank for Podujeva.net?
A: Podujeva.net has a Low Trust Score, and a Statvoo Rank of I.
Q: How many people visit Podujeva.net each day?
A: Podujeva.net receives approximately 0 visitors and 0 page impressions per day.
Q: What IP address does Podujeva.net resolve to?
A: Podujeva.net resolves to the IPv4 address 160.153.128.30.
Q: In what country are Podujeva.net servers located in?
A: Podujeva.net has servers located in the United States.
Q: What webserver software does Podujeva.net use?
A: Podujeva.net is powered by Apache webserver.
Q: Who hosts Podujeva.net?
A: Podujeva.net is hosted by GoDaddy.com, LLC in Arizona, Scottsdale, United States, 85260.
Q: How much is Podujeva.net worth?
A: Podujeva.net has an estimated worth of $9. An average daily income of approximately $0, which is roughly $0 per month.

Who hosts Podujeva.net?

Podujeva.net Hosting Provider Information

Hosted IP Address:160.153.128.30
Hosted Hostname:ip-160-153-128-30.ip.secureserver.net
Service Provider:GoDaddy.com, LLC
Hosted Country:United StatesUS
Location Latitude:33.6013
Location Longitude:-111.8867
Webserver Software:Apache

Is "GoDaddy.com, LLC" in the Top 10 Hosting Companies?

Name
Percentage

HTTP Header Analysis for Podujeva.net

Http-Version: 1.1
Status-Code: 301
Status: 301 Moved Permanently
Date: Tue, 29 Sep 2020 01:40:25 GMT
Server: Apache
X-Powered-By: PHP/7.2.33
X-Redirect-By: WordPress
Upgrade: h2,h2c
Connection: Upgrade
Location: https://podujeva.net/
Vary: User-Agent
Content-Length: 0
Content-Type: text/html; charset=UTF-8

Podujeva.net Domain Nameserver Information

HostIP AddressCountry
ns73.domaincontrol.com 97.74.106.47
ns74.domaincontrol.com 173.201.74.47


Need to find out who hosts Podujeva.net?


WhoIs information for Podujeva.net

 Domain name: podujeva.net
Registry Domain ID: 2367590788_DOMAIN_NET-VRSN
Registrar WHOIS Server: whois.namecheap.com
Registrar URL: http://www.namecheap.com
Updated Date: 2019-03-09T18:59:23.00Z
Creation Date: 2019-03-09T18:59:23.00Z
Registrar Registration Expiration Date: 2021-03-09T18:59:23.00Z
Registrar: NAMECHEAP INC
Registrar IANA ID: 1068
Registrar Abuse Contact Email: Login to show email
Abuse Contact Phone: +1.6613102107
Reseller: NAMECHEAP INC
Domain Status: clientTransferProhibited https://icann.org/epp#clientTransferProhibited
Registry Registrant ID: Redacted for Privacy Purposes
Registrant Name: Redacted for Privacy Purposes
Registrant Organization: Redacted for Privacy Purposes
Registrant Street: Redacted for Privacy Purposes
Registrant City: Redacted for Privacy Purposes
Registrant State/Province: NA
Registrant Postal Code: Redacted for Privacy Purposes
Registrant Country: AL
Registrant Phone: Redacted for Privacy Purposes
Registrant Phone Ext: Redacted for Privacy Purposes
Registrant Fax: Redacted for Privacy Purposes
Registrant Fax Ext: Redacted for Privacy Purposes
Registrant Email: Select Contact Domain Holder link at https://www.namecheap.com/domains/whois/result?domain=podujeva.net
Registry Admin ID: Redacted for Privacy Purposes
Admin Name: Redacted for Privacy Purposes
Admin Organization: Redacted for Privacy Purposes
Admin Street: Redacted for Privacy Purposes
Admin City: Redacted for Privacy Purposes
Admin State/Province: Redacted for Privacy Purposes
Admin Postal Code: Redacted for Privacy Purposes
Admin Country: Redacted for Privacy Purposes
Admin Phone: Redacted for Privacy Purposes
Admin Phone Ext: Redacted for Privacy Purposes
Admin Fax: Redacted for Privacy Purposes
Admin Fax Ext: Redacted for Privacy Purposes
Admin Email: Select Contact Domain Holder link at https://www.namecheap.com/domains/whois/result?domain=podujeva.net
Registry Tech ID: Redacted for Privacy Purposes
Tech Name: Redacted for Privacy Purposes
Tech Organization: Redacted for Privacy Purposes
Tech Street: Redacted for Privacy Purposes
Tech City: Redacted for Privacy Purposes
Tech State/Province: Redacted for Privacy Purposes
Tech Postal Code: Redacted for Privacy Purposes
Tech Country: Redacted for Privacy Purposes
Tech Phone: Redacted for Privacy Purposes
Tech Phone Ext: Redacted for Privacy Purposes
Tech Fax: Redacted for Privacy Purposes
Tech Fax Ext: Redacted for Privacy Purposes
Tech Email: Select Contact Domain Holder link at https://www.namecheap.com/domains/whois/result?domain=podujeva.net
Name Server: ns73.domaincontrol.com
Name Server: ns74.domaincontrol.com
DNSSEC: unsigned
URL of the ICANN WHOIS Data Problem Reporting System: http://wdprs.internic.net/
>>> Last update of WHOIS database: 2020-09-29T00:40:26.69Z

Podujeva.net Free SEO Report

Website Inpage Analysis for Podujeva.net

H1 Headings

1 :
 1. Portal informativ

H2 Headings

19 :
 1. Deputetët llapjanë Hyseni dhe Rekaliu marrin iniciativë për vendosjen e shtatores së Fadil Vokrrit në Podujevë
 2. Sabri Hamiti: Silueta me kasketë të Leninit
 3. Lakmia e Bulliqit për pushtet: Nuk po e lëshon postin e deputetit, ani pse po shprehet i bindur se do të jetë kryetar i Podujevës
 4. Avdullah Hoti: Më përpara prishet Qeveria, se miqësia me SHBA
 5. Nënshkruhet koalicioni LDK-AAK në Podujevë
 6. Serbia thotë se ka penguar anëtarësimin e Kosovës në Organizatën Evropiane për Administrata Tatimore
 7. Facebook regjistron firmën e re të teknologjisë financiare në Zvicër
 8. Llapi fiton kundër Drenicës
 9. Zhbllokohet ndeshja në “Fadil Vokrri”, Florent Hasani shënon golin e parë për Kosovën
 10. Më të lexuarat
 11. Lajme
 12. Magazina
 13. Podujeva
 14. Shëndetësi
 15. Teknologji
 16. Moti
 17. Pëlqeje faqën tonë në Facebook
 18. Sport
 19. Mund ti keni harruar

H3 Headings

35 :
 1. Lajmet e fundit
 2. Ekonomi
 3. Sport
 4. Deputetët llapjanë Hyseni dhe Rekaliu marrin iniciativë për vendosjen e shtatores së Fadil Vokrrit në Podujevë
 5. Sabri Hamiti: Silueta me kasketë të Leninit
 6. Lakmia e Bulliqit për pushtet: Nuk po e lëshon postin e deputetit, ani pse po shprehet i bindur se do të jetë kryetar i Podujevës
 7. Avdullah Hoti: Më përpara prishet Qeveria, se miqësia me SHBA
 8. Deputetët llapjanë Hyseni dhe Rekaliu marrin iniciativë për vendosjen e shtatores së Fadil Vokrrit në Podujevë
 9. Sabri Hamiti: Silueta me kasketë të Leninit
 10. Lakmia e Bulliqit për pushtet: Nuk po e lëshon postin e deputetit, ani pse po shprehet i bindur se do të jetë kryetar i Podujevës
 11. Avdullah Hoti: Më përpara prishet Qeveria, se miqësia me SHBA
 12. Nënshkruhet koalicioni LDK-AAK në Podujevë
 13. Ndërron jetë këngëtari llapjan, Irfan Blakçori
 14. Reperi serb shfaqet me flamurin shqiptar në videoklipin e tij (Video)
 15. Deputetët llapjanë Hyseni dhe Rekaliu marrin iniciativë për vendosjen e shtatores së Fadil Vokrrit në Podujevë
 16. LDK mban takime me nëndegët në Lupç, Lluzhan e Gllamnik
 17. Naim Fetahu: Rinia do të jetë në themel të qeverisjes sime në Podujevë
 18. Nexhmi Rudari liron nga taksa të gjitha bizneset në Bulevardin e Dëshmorëve
 19. Ndërron jetë këngëtari llapjan, Irfan Blakçori
 20. Boronica ju mbron nga sëmundjet e zemrës
 21. Sa duhet të jetë shtypja e gjakut në bazë të moshës që keni
 22. Dobitë shpirtërore dhe shëndetësore të agjërimit
 23. Dhjetë dobitë e Agjërimit
 24. Dobitë shëndetësore të Ramazanit, sipas fituesit të çmimit Nobel në mjekësi
 25. Jaguar Land Rover humbi 3.6 milionë funte vitin e kaluar
 26. Injeksioni i ri i fuqisë për BMW M550I – Nga 462 në 530 kuaj fuqi
 27. Llapi fiton kundër Drenicës
 28. Zhbllokohet ndeshja në “Fadil Vokrri”, Florent Hasani shënon golin e parë për Kosovën
 29. Llapi kalon në epërsi ndaj Prishtinës
 30. Eskalon situata në ndeshjen Prishtinë-Llapi, arrestohen pesë tifozë të Prishtinës
 31. Formacionet zyrtare: Prishtina – Llapi
 32. Deputetët llapjanë Hyseni dhe Rekaliu marrin iniciativë për vendosjen e shtatores së Fadil Vokrrit në Podujevë
 33. Sabri Hamiti: Silueta me kasketë të Leninit
 34. Lakmia e Bulliqit për pushtet: Nuk po e lëshon postin e deputetit, ani pse po shprehet i bindur se do të jetë kryetar i Podujevës
 35. Avdullah Hoti: Më përpara prishet Qeveria, se miqësia me SHBA

H4 Headings

0 :

H5 Headings

0 :

H6 Headings

0 :

Total IFRAMEs

0 :

Total Images

2 :

Google Adsense

:
pub-9128685993064121

Google Analytics

:
UA-136893845-1

Links - Internal

86:
 1. No text
  https://podujeva.net/
 2. Portal informativ
  https://podujeva.net/
 3. Ballina
  https://podujeva.net/
 4. Lajme
  https://podujeva.net/category/lajme/
 5. Podujeva
  https://podujeva.net/category/podujeva/
 6. Sport
  https://podujeva.net/category/sport/
 7. Ekonomi
  https://podujeva.net/category/ekonomi/
 8. Shëndetësi
  https://podujeva.net/category/shendetesi/
 9. Teknologji
  https://podujeva.net/category/teknologji/
 10. Konkurse
  https://podujeva.net/category/konkurse/
 11. Deputetët llapjanë Hyseni dhe Rekaliu marrin iniciativë për vendosjen e shtatores së Fadil Vokrrit në Podujevë
  https://podujeva.net/lajme/deputetet-llapjane-hyseni-dhe-rekaliu-marrin-iniciative-per-vendosjen-e-shtatores-se-fadil-vokrrit-ne-podujeve/
 12. Sabri Hamiti: Silueta me kasketë të Leninit
  https://podujeva.net/lajme/sabri-hamiti-silueta-me-kaskete-te-leninit/
 13. Lakmia e Bulliqit për pushtet: Nuk po e lëshon postin e deputetit, ani pse po shprehet i bindur se do të jetë kryetar i Podujevës
  https://podujeva.net/lajme/lakmia-e-bulliqit-per-pushtet-nuk-po-e-leshon-postin-e-deputetit-ani-pse-po-shprehet-i-bindur-se-do-te-jete-kryetar-i-podujeves/
 14. Avdullah Hoti: Më përpara prishet Qeveria, se miqësia me SHBA
  https://podujeva.net/lajme/avdullah-hoti-me-perpara-prishet-qeveria-se-miqesia-me-shba/
 15. Nënshkruhet koalicioni LDK-AAK në Podujevë
  https://podujeva.net/lajme/nenshkruhet-koalicioni-ldk-aak-ne-podujeve/
 16. No text
  https://podujeva.net/lajme/deputetet-llapjane-hyseni-dhe-rekaliu-marrin-iniciative-per-vendosjen-e-shtatores-se-fadil-vokrrit-ne-podujeve/
 17. May 16, 2020
  https://podujeva.net/lajme/deputetet-llapjane-hyseni-dhe-rekaliu-marrin-iniciative-per-vendosjen-e-shtatores-se-fadil-vokrrit-ne-podujeve/
 18. Arton Rama
  https://podujeva.net/author/podujeva-net/
 19. No text
  https://podujeva.net/lajme/sabri-hamiti-silueta-me-kaskete-te-leninit/
 20. May 11, 2020
  https://podujeva.net/lajme/sabri-hamiti-silueta-me-kaskete-te-leninit/
 21. No text
  https://podujeva.net/lajme/lakmia-e-bulliqit-per-pushtet-nuk-po-e-leshon-postin-e-deputetit-ani-pse-po-shprehet-i-bindur-se-do-te-jete-kryetar-i-podujeves/
 22. March 10, 2020
  https://podujeva.net/lajme/lakmia-e-bulliqit-per-pushtet-nuk-po-e-leshon-postin-e-deputetit-ani-pse-po-shprehet-i-bindur-se-do-te-jete-kryetar-i-podujeves/
 23. No text
  https://podujeva.net/lajme/avdullah-hoti-me-perpara-prishet-qeveria-se-miqesia-me-shba/
 24. March 10, 2020
  https://podujeva.net/lajme/avdullah-hoti-me-perpara-prishet-qeveria-se-miqesia-me-shba/
 25. No text
  https://podujeva.net/lajme/nenshkruhet-koalicioni-ldk-aak-ne-podujeve/
 26. March 10, 2020
  https://podujeva.net/lajme/nenshkruhet-koalicioni-ldk-aak-ne-podujeve/
 27. No text
  https://podujeva.net/ekonomi/serbia-thote-se-ka-penguar-anetaresimin-e-kosoves-ne-organizaten-evropiane-per-administrata-tatimore/
 28. Serbia thotë se ka penguar anëtarësimin e Kosovës në Organizatën Evropiane për Administrata Tatimore
  https://podujeva.net/ekonomi/serbia-thote-se-ka-penguar-anetaresimin-e-kosoves-ne-organizaten-evropiane-per-administrata-tatimore/
 29. July 9, 2019
  https://podujeva.net/ekonomi/serbia-thote-se-ka-penguar-anetaresimin-e-kosoves-ne-organizaten-evropiane-per-administrata-tatimore/
 30. podujeva
  https://podujeva.net/author/admin/
 31. No text
  https://podujeva.net/ekonomi/facebook-regjistron-firmen-e-re-te-teknologjise-financiare-ne-zvicer/
 32. Facebook regjistron firmën e re të teknologjisë financiare në Zvicër
  https://podujeva.net/ekonomi/facebook-regjistron-firmen-e-re-te-teknologjise-financiare-ne-zvicer/
 33. May 20, 2019
  https://podujeva.net/ekonomi/facebook-regjistron-firmen-e-re-te-teknologjise-financiare-ne-zvicer/
 34. No text
  https://podujeva.net/sport/llapi-fiton-kunder-drenices/
 35. Llapi fiton kundër Drenicës
  https://podujeva.net/sport/llapi-fiton-kunder-drenices/
 36. November 1, 2019
  https://podujeva.net/sport/llapi-fiton-kunder-drenices/
 37. No text
  https://podujeva.net/sport/zhbllokohet-ndeshja-ne-fadil-vokrri-florent-hasani-shenon-golin-e-pare-per-kosoven/
 38. Zhbllokohet ndeshja në “Fadil Vokrri”, Florent Hasani shënon golin e parë për Kosovën
  https://podujeva.net/sport/zhbllokohet-ndeshja-ne-fadil-vokrri-florent-hasani-shenon-golin-e-pare-per-kosoven/
 39. October 10, 2019
  https://podujeva.net/sport/zhbllokohet-ndeshja-ne-fadil-vokrri-florent-hasani-shenon-golin-e-pare-per-kosoven/
 40. No text
  https://podujeva.net/magazina/nderron-jete-kengetari-llapjan-irfan-blakcori/
 41. Magazina
  https://podujeva.net/category/magazina/
 42. Ndërron jetë këngëtari llapjan, Irfan Blakçori
  https://podujeva.net/magazina/nderron-jete-kengetari-llapjan-irfan-blakcori/
 43. December 13, 2019
  https://podujeva.net/magazina/nderron-jete-kengetari-llapjan-irfan-blakcori/
 44. No text
  https://podujeva.net/lajme/reperi-serb-shfaqet-me-flamurin-shqiptar-ne-videoklipin-e-tij-video/
 45. Reperi serb shfaqet me flamurin shqiptar në videoklipin e tij (Video)
  https://podujeva.net/lajme/reperi-serb-shfaqet-me-flamurin-shqiptar-ne-videoklipin-e-tij-video/
 46. November 1, 2019
  https://podujeva.net/lajme/reperi-serb-shfaqet-me-flamurin-shqiptar-ne-videoklipin-e-tij-video/
 47. No text
  https://podujeva.net/lajme/ldk-mban-takime-me-nendeget-ne-lupc-lluzhan-e-gllamnik/
 48. LDK mban takime me nëndegët në Lupç, Lluzhan e Gllamnik
  https://podujeva.net/lajme/ldk-mban-takime-me-nendeget-ne-lupc-lluzhan-e-gllamnik/
 49. February 25, 2020
  https://podujeva.net/lajme/ldk-mban-takime-me-nendeget-ne-lupc-lluzhan-e-gllamnik/
 50. No text
  https://podujeva.net/podujeva/naim-fetahu-rinia-do-te-jete-ne-themel-te-qeverisjes-sime-ne-podujeve/
 51. Naim Fetahu: Rinia do të jetë në themel të qeverisjes sime në Podujevë
  https://podujeva.net/podujeva/naim-fetahu-rinia-do-te-jete-ne-themel-te-qeverisjes-sime-ne-podujeve/
 52. February 25, 2020
  https://podujeva.net/podujeva/naim-fetahu-rinia-do-te-jete-ne-themel-te-qeverisjes-sime-ne-podujeve/
 53. No text
  https://podujeva.net/lajme/nexhmi-rudari-liron-nga-taksa-te-gjitha-bizneset-ne-bulevardin-e-deshmoreve/
 54. Nexhmi Rudari liron nga taksa të gjitha bizneset në Bulevardin e Dëshmorëve
  https://podujeva.net/lajme/nexhmi-rudari-liron-nga-taksa-te-gjitha-bizneset-ne-bulevardin-e-deshmoreve/
 55. February 20, 2020
  https://podujeva.net/lajme/nexhmi-rudari-liron-nga-taksa-te-gjitha-bizneset-ne-bulevardin-e-deshmoreve/
 56. No text
  https://podujeva.net/shendetesi/boronica-ju-mbron-nga-semundjet-e-zemres/
 57. Boronica ju mbron nga sëmundjet e zemrës
  https://podujeva.net/shendetesi/boronica-ju-mbron-nga-semundjet-e-zemres/
 58. July 1, 2019
  https://podujeva.net/shendetesi/boronica-ju-mbron-nga-semundjet-e-zemres/
 59. No text
  https://podujeva.net/shendetesi/sa-duhet-te-jete-shtypja-e-gjakut-ne-baze-te-moshes-qe-keni/
 60. Sa duhet të jetë shtypja e gjakut në bazë të moshës që keni
  https://podujeva.net/shendetesi/sa-duhet-te-jete-shtypja-e-gjakut-ne-baze-te-moshes-qe-keni/
 61. May 21, 2019
  https://podujeva.net/shendetesi/sa-duhet-te-jete-shtypja-e-gjakut-ne-baze-te-moshes-qe-keni/
 62. No text
  https://podujeva.net/shendetesi/dobite-shpirterore-dhe-shendetesore-te-agjerimit/
 63. Dobitë shpirtërore dhe shëndetësore të agjërimit
  https://podujeva.net/shendetesi/dobite-shpirterore-dhe-shendetesore-te-agjerimit/
 64. May 20, 2019
  https://podujeva.net/shendetesi/dobite-shpirterore-dhe-shendetesore-te-agjerimit/
 65. No text
  https://podujeva.net/shendetesi/dhjete-dobite-e-agjerimit/
 66. Dhjetë dobitë e Agjërimit
  https://podujeva.net/shendetesi/dhjete-dobite-e-agjerimit/
 67. May 20, 2019
  https://podujeva.net/shendetesi/dhjete-dobite-e-agjerimit/
 68. No text
  https://podujeva.net/shendetesi/dobite-shendetesore-te-ramazanit-sipas-fituesit-te-cmimit-nobel-ne-mjekesi/
 69. Dobitë shëndetësore të Ramazanit, sipas fituesit të çmimit Nobel në mjekësi
  https://podujeva.net/shendetesi/dobite-shendetesore-te-ramazanit-sipas-fituesit-te-cmimit-nobel-ne-mjekesi/
 70. May 20, 2019
  https://podujeva.net/shendetesi/dobite-shendetesore-te-ramazanit-sipas-fituesit-te-cmimit-nobel-ne-mjekesi/
 71. No text
  https://podujeva.net/teknologji/jaguar-land-rover-humbi-3-6-milione-funte-vitin-e-kaluar/
 72. Jaguar Land Rover humbi 3.6 milionë funte vitin e kaluar
  https://podujeva.net/teknologji/jaguar-land-rover-humbi-3-6-milione-funte-vitin-e-kaluar/
 73. May 20, 2019
  https://podujeva.net/teknologji/jaguar-land-rover-humbi-3-6-milione-funte-vitin-e-kaluar/
 74. No text
  https://podujeva.net/teknologji/injeksioni-i-ri-i-fuqise-per-bmw-m550i-nga-462-ne-530-kuaj-fuqi/
 75. Injeksioni i ri i fuqisë për BMW M550I – Nga 462 në 530 kuaj fuqi
  https://podujeva.net/teknologji/injeksioni-i-ri-i-fuqise-per-bmw-m550i-nga-462-ne-530-kuaj-fuqi/
 76. May 20, 2019
  https://podujeva.net/teknologji/injeksioni-i-ri-i-fuqise-per-bmw-m550i-nga-462-ne-530-kuaj-fuqi/
 77. No text
  https://podujeva.net/sport/llapi-kalon-ne-epersi-ndaj-prishtines/
 78. Llapi kalon në epërsi ndaj Prishtinës
  https://podujeva.net/sport/llapi-kalon-ne-epersi-ndaj-prishtines/
 79. September 13, 2019
  https://podujeva.net/sport/llapi-kalon-ne-epersi-ndaj-prishtines/
 80. No text
  https://podujeva.net/podujeva/eskalon-situata-ne-ndeshjen-prishtine-llapi-arrestohen-pese-tifoze-te-prishtines/
 81. Eskalon situata në ndeshjen Prishtinë-Llapi, arrestohen pesë tifozë të Prishtinës
  https://podujeva.net/podujeva/eskalon-situata-ne-ndeshjen-prishtine-llapi-arrestohen-pese-tifoze-te-prishtines/
 82. September 13, 2019
  https://podujeva.net/podujeva/eskalon-situata-ne-ndeshjen-prishtine-llapi-arrestohen-pese-tifoze-te-prishtines/
 83. No text
  https://podujeva.net/podujeva/formacionet-zyrtare-prishtina-llapi-2/
 84. Formacionet zyrtare: Prishtina – Llapi
  https://podujeva.net/podujeva/formacionet-zyrtare-prishtina-llapi-2/
 85. September 13, 2019
  https://podujeva.net/podujeva/formacionet-zyrtare-prishtina-llapi-2/
 86. No text
  http://podujeva.net/

Links - Internal (nofollow)

0:

Links - Outbound

0:

Links - Outbound (nofollow)

0:

Keyword Cloud for Podujeva.net

se dot leninit maykoalicionilajme podujevavokrrideputett llapjanrama lajme lakmiapodujev maylajme sabri hamitiepo e lshonbindursabrideputettbulliqit pr2pushtet nukpodujeva deputettsesiluetae kosovsmay 16 2020shbae lshon postinlshonshndetsiprishet qeveria selajme podujeva deputettavdullah hoti me bulliqitmarch 10 2020pse poqavdullahlajme avdullahnuk pomarrinme kasket11 2020 artonkryetar i podujevspr vendosjen en4sabri hamitinukkoalicioni ldkaak n2019 podujeva shndetsie shtatoressilueta me kasketqeveria selshon postin earton rama lajmepodujeva deputett llapjanldkaakdoshtatores s fadilpo emay 20leninitvendosjen e shtatoreslakmia erama lajme avdullahfebruarypostint jets fadilpodujevs march 10pr pushtet nukpostin evokrritjethyseni dhe rekaliubulliqit pr pushtet11 20205bindur se dopodujeva shndetsirekaliukasket t leninithamiti silueta mepodujevdo tdeputetit anijet kryetarfadil vokrrit nllapjanpse po shprehetani6hoti m prparaseptember 13pushtet nuk posportkasketbulliqitkoalicioni ldkaakekonomim prpara prishetse miqsiamarrin iniciativ prm tshba march 10fadil vokrrikannovemberlajme avdullah hotileninit maydeputett llapjan hysenirekaliu marrin iniciativfadildobitiniciativ pr vendosjenprpara20 2019shprehetnuk po eme shba2019 podujevavendosjenmay 20 2019vokrrit n podujevn podujev mayiniciativ prramame shba marchs fadil vokrritpr pushtetqeveria se miqsiahoti mrekaliu marrin2019 artonqeveria13 2019 podujevangat jet kryetare shtatores smay 11se do tshba marchprlajme lakmia eavdullah hotivokrrit ndo t jetarton ramapo shprehetani psebindur semagazinamiqsia memiqsialdkaak n2020 artonnje deputetit anit leninit10 2020 artonrama lajmemay 16n podujevllapjan hysenipodujevs marchprishet12019 podujeva podujeva10 2020teknologji7pushtethamitiporama lajme sabriseptember 13 2019shprehet i bindurhotisport llapishtatoresmarch 1016 2020 artonmarrin iniciativpodujev may 16postin e deputetitpodujeva podujeva sportllapi2020 arton ramakosovsdhe rekaliu marrine deputetitnovember 1 2019fadil vokrritdeputetitpodujevase miqsia meldkaak n podujevprpara prishet qeveriamiqsia me shbadhe rekaliue bulliqit prllapjan hyseni dhesilueta mee lshonpr vendosjensabri hamiti siluetainiciativprpara prishet20 2019 podujeva13 2019vendosjen eshtatores slajme sabripsemarchlshon postindhepodujevs3nhellippodujeva podujevakryetar2019 arton ramaani pse pome kasket thyseni dhepodujeva sportseptembertdeputetit ani psemay1 2019m prparamehamiti siluetanovember 1lajme lakmialajmekasket tarton0lakmia e bulliqitprishet qeveriammay 11 2020lakmialeninit may 11hysenis16 2020

Longtail Keyword Density for Podujeva.net

KeywordsOccurences
2020 arton rama22
arton rama lajme16
march 10 202010
10 2020 arton10
vendosjen e shtatores8
e shtatores s8
fadil vokrrit n6
llapjan hyseni dhe6
do t jet6
may 20 20196
20 2019 podujeva6
deputett llapjan hyseni6
s fadil vokrrit6
hyseni dhe rekaliu6
pr vendosjen e6
iniciativ pr vendosjen6
marrin iniciativ pr6
rekaliu marrin iniciativ6
dhe rekaliu marrin6
shtatores s fadil6
m prpara prishet5
prpara prishet qeveria5
prishet qeveria se5
se miqsia me5
n podujev may5
lajme podujeva deputett5
podujeva deputett llapjan5
vokrrit n podujev5
podujev may 165
may 16 20205
16 2020 arton5
hoti m prpara5
qeveria se miqsia5
t jet kryetar5
lshon postin e5
e bulliqit pr5
me kasket t5
se do t5
bulliqit pr pushtet5
pr pushtet nuk5
pushtet nuk po5
po e lshon5
e lshon postin5
nuk po e5
postin e deputetit5
silueta me kasket5
bindur se do5
deputetit ani pse5
ani pse po5
hamiti silueta me5
shprehet i bindur5
e deputetit ani5
pse po shprehet5
lajme avdullah hoti4
rama lajme avdullah4
me shba march4
avdullah hoti m4
miqsia me shba4
shba march 104
kryetar i podujevs4
podujevs march 104
kasket t leninit4
lakmia e bulliqit4
lajme lakmia e4
rama lajme lakmia4
11 2020 arton4
may 11 20204
leninit may 114
t leninit may4
sabri hamiti silueta4
lajme sabri hamiti4
2019 podujeva podujeva4
2019 arton rama4
podujeva podujeva sport3
september 13 20193
2019 podujeva shndetsi3
koalicioni ldk-aak n3
november 1 20193
rama lajme sabri3
ldk-aak n podujev3
13 2019 podujeva3
arton rama26
2020 arton22
rama lajme16
2019 podujeva15
n podujev12
march 1010
10 202010
e shtatores8
shtatores s8
lajme podujeva8
vendosjen e8
hyseni dhe8
deputett llapjan8
t jet7
fadil vokrrit6
dhe rekaliu6
do t6
iniciativ pr6
vokrrit n6
pr vendosjen6
s fadil6
llapjan hyseni6
rekaliu marrin6
marrin iniciativ6
may 206
20 20196
hoti m5
16 20205
podujev may5
podujeva deputett5
miqsia me5
se miqsia5
qeveria se5
podujeva sport5
prpara prishet5
m prpara5
13 20195
may 165
prishet qeveria5
jet kryetar5
e lshon5
bulliqit pr5
se do5
kasket t5
me kasket5
silueta me5
pr pushtet5
pushtet nuk5
po e5
nuk po5
lshon postin5
postin e5
bindur se5
po shprehet5
pse po5
ani pse5
deputetit ani5
e bulliqit5
hamiti silueta5
e deputetit5
2019 arton4
fadil vokrri4
podujeva podujeva4
avdullah hoti4
shba march4
me shba4
1 20194
lajme lakmia4
lajme avdullah4
lakmia e4
11 20204
may 114
leninit may4
podujevs march4
t leninit4
sabri hamiti4
lajme sabri4
ldk-aak n3
podujeva shndetsi3
koalicioni ldk-aak3
november 13
m t3
sport llapi3
e kosovs3
september 133
e40
n33
t33
podujeva30
arton26
rama26
lajme24
023
119
pr18
may16
me15
213
podujev12
se11
llapjan10
sport10
po10
s10
fadil10
march10
jet9
dhe9
m9
deputett8
hyseni8
shtatores8
rekaliu8
vendosjen8
37
shndetsi7
do7
marrin6
iniciativ6
vokrrit6
miqsia5
qeveria5
prishet5
45
llapi5
55
prpara5
kryetar5
hoti5
lshon5
bindur5
kasket5
bulliqit5
pushtet5
silueta5
nuk5
postin5
deputetit5
ani5
pse5
shprehet5
hamiti5
nga4
ekonomi4
magazina4
vokrri4
64
teknologji4
q4
avdullah4
shba4
podujevs4
lakmia4
74
leninit4
sabri4
kosovs3
november3
kan3
nj3
nhellip3
february3
ldk-aak3
koalicioni3
dobit3
september3

Podujeva.net Reviews

We don't have any reviews for this website yet.

You could be the first to write one!

Add your review

Need to find out if Podujeva.net is a scam?

Websites with Similar Names

Podujeva.net
Ballina - Portal informativ
Podujevo.com
podujevo.com

Recently Updated Websites

Contern.org 1 second ago.Yuriweb.com 1 second ago.Zhongxinmm.com 1 second ago.Groupe-univia.com 2 seconds ago.Bengalurudental.com 3 seconds ago.Vreeken.nl 3 seconds ago.Taylorriverband.com 4 seconds ago.Tarifree.com 4 seconds ago.Hyundaibahrain.com 5 seconds ago.Seebetterpaducah.com 6 seconds ago.Themlsinc.com 7 seconds ago.Steinruckdesign.com 7 seconds ago.Southwestautoglass.com 8 seconds ago.Coupontry.com 9 seconds ago.Greyhoundtong.co.uk 9 seconds ago.Iveta.com 9 seconds ago.Canurb.org 10 seconds ago.1batch2batch.com 10 seconds ago.Jacksonwagnonmd.com 10 seconds ago.Dankkurland.com 10 seconds ago.Asphaltworks.com 10 seconds ago.Thefashionunited.com 11 seconds ago.Ichasing.com 11 seconds ago.Mariosingh.com 11 seconds ago.Masturbationpro.com 12 seconds ago.Paddlecraftpark.com 12 seconds ago.Counterattackgames.com 12 seconds ago.Arhub.ru 13 seconds ago.Dineviceroy.com 13 seconds ago.Pinosierra.com 13 seconds ago.