KLAN, TELEVIZIONI KOMBËTAR MË I MADH NË TERRITORET SHQIPFOLËSE

Safety: Low trust score
Year Founded: 2020
Global Traffic Rank: 18,153
Estimated Worth: $669,600
Last updated:2020-11-03
Category: News and Media

Tv Klan - Televizioni Kombetar Shqiptar me i ndjekur


Domain summary

Domain label
tvklan
Domain extension
al
Global Traffic Rank
18,153
Statvoo Rating
F
Trust Score
Low Trust Score
Estimated worth
$669,600
Estimated daily income
$930
Estimated monthly income
$28,288

Rank summary

How is tvklan.al ranked relative to other sites:

Percentage of visits to tvklan.al from a search engine:


Frequently Asked Questions (FAQ)

Q: When was Tvklan.al registered?
A: Tvklan.al was registered 2 months, 2 weeks, 6 days, 20 hours, 39 minutes, 43 seconds ago on Tuesday, November 3, 2020.
Q: When was the WHOIS for Tvklan.al last updated?
A: The WHOIS entry was last updated 2 months, 2 weeks, 6 days, 20 hours, 39 minutes, 43 seconds ago on Tuesday, November 3, 2020.
Q: Who is the registrar for the Tvklan.al domain?
A: The domain has been registered at .
Q: What is the traffic rank for Tvklan.al?
A: Tvklan.al ranks 18,153 globally on Alexa. Tvklan.al has a Low Trust Score, and a Statvoo Rank of F.
Q: How many people visit Tvklan.al each day?
A: Tvklan.al receives approximately 77,533 visitors and 465,198 page impressions per day.
Q: What IP address does Tvklan.al resolve to?
A: Tvklan.al resolves to the IPv4 address 172.67.159.144.
Q: In what country are Tvklan.al servers located in?
A: Tvklan.al has servers located in the United States.
Q: What webserver software does Tvklan.al use?
A: Tvklan.al is powered by CloudFlare webserver.
Q: Who hosts Tvklan.al?
A: Tvklan.al is hosted by T-Mobile USA, Inc. in United States.
Q: How much is Tvklan.al worth?
A: Tvklan.al has an estimated worth of $669,600. An average daily income of approximately $930, which is roughly $28,288 per month.

Tvklan.al Reviews

We don't have any reviews for this website yet.

You could be the first to write one!

Add your review

Tvklan.al Free SEO Report

Website Related Search Terms

Website Inpage Analysis for Tvklan.al

H1 Headings

24 :
 1. A do të ketë mbyllje të pjesshme? Rama: Asgjë jashtë parashikimeve, kam besim absolut tek ekspertët
 2. Sot, zgjedhjet presidenciale në SHBA
 3. Denoncimi i qytetarit: Pasi kam takuar Bashën më është mbyllur dera e çdo institucioni
 4. Sulmi terrorist në Vjenë, 5 të vrarë dhe 17 të plagosur
 5. I vdiq djali, por nëna refuzoi t’i shkonte në varrim
 6. Tërmeti në Turqi, shkon në 105 numri i viktimave
 7. Osmani (Ertugrul)
 8. Sulejmani i Madhërishëm
 9. Stuhi Dashurie
 10. Lule të vetmuara
 11. Rregullat e lojës
 12. ÇUKUR
 13. Lista e zezë
 14. Kryeqyteti Abdulhamid
 15. Intrigat e pushtetit
 16. Bija Ime
 17. Vrasje të vogla
 18. Diamante dhe dashuri
 19. “Dihet që kam mik Lulin dhe jam në konflikt interesi…”
 20. Hapen 6 zyra të reja aplikimi për dokumente biometrike në Europë
 21. Fluturimi i së ardhmes, krijohet për herë të parë makina-aeroplan
 22. Ibra, “Zoti” i Milanit
 23. “Zemra e tij nuk duroi më gjatë”, Viola Spiro flet për humbjen e të atit
 24. “Oda dibrane” bashkon të gjitha trevat shqipfolëse

H2 Headings

164 :
 1. Lajmet kryesoreMË SHUMË
 2. A do të ketë mbyllje të pjesshme? Rama: Asgjë jashtë parashikimeve, kam besim absolut tek ekspertët
 3. Sot, zgjedhjet presidenciale në SHBA
 4. Denoncimi i qytetarit: Pasi kam takuar Bashën më është mbyllur dera e çdo institucioni
 5. Sulmi terrorist në Vjenë, 5 të vrarë dhe 17 të plagosur
 6. I vdiq djali, por nëna refuzoi t’i shkonte në varrim
 7. Tërmeti në Turqi, shkon në 105 numri i viktimave
 8. NË TRANSMETIM
 9. SOT NE TV KLANprogrami ditës
 10. VIDEOT E FUNDITMë shumë
 11. Aldo Morning Show – 03 Nentor 2020
 12. Historia ime – Historia e gruas që duroi për 12 vite dhunën e bashkëshortit!
 13. Arome dreke – Klodiana Shala | Mish viçi me patate në furrë & Sallatë me mashurka
 14. Uniko – Sherri për tokat që ndau një familje deri në mohim! (2 Nëntor 2020)
 15. Opinion – Covid-19, a do të mbyllemi përsëri?
 16. Stop – Emisioni 41 (sezoni 6)
 17. Fluturimi i së ardhmes, krijohet për herë të parë makina-aeroplan
 18. Ibra, “Zoti” i Milanit
 19. Sulmi terrorist në Vjenë, i dyshuar edhe një shtetas i Kosovës
 20. Arrestohet 22-vjeçari shqiptar në Itali, vidhte banesa
 21. “Më vinte thikën në fyt, më hidhte në zjarr dhe mbante armë të ftohta poshtë jastëkut”
 22. Mrekulli nga tërmeti në Turqi: Shpëtohet 4 vjeçarja pas 4 ditësh nën rrënoja
 23. Lajme Tv Klan 3 Nentor 2020, ora 12:00
 24. Lajme Tv Klan 3 Nentor 2020, ora 09:00
 25. Lajme Tv Klan 2 Nentor 2020, ora 23:30
 26. Lajme Tv Klan 2 Nentor 2020, ora 19:30
 27. Lajme Tv Klan 2 Nentor 2020, ora 15:30
 28. Lajme Tv Klan 2 Nentor 2020, ora 12:00
 29. TËRMET 2019
 30. EMISIONET NË TV KLAN
 31. Opinion
 32. E diela shqiptare
 33. Stop
 34. Rudina
 35. Zonë e lirë
 36. Klanifornia
 37. Love Story
 38. Historia Ime
 39. Aromë Dreke
 40. Jo vetëm modë
 41. Histori shqiptare
 42. Aldo Morning Show
 43. Në kurthin e Piter Pan
 44. Ka një mesazh për ty
 45. Shihemi në gjyq
 46. Tani mund të këndosh
 47. Quiz me 5 yje
 48. Ne jemi çfarë hamë
 49. Kënga Magjike
 50. Power Kidz
 51. Kujdes shëndetin
 52. Check in
 53. Lufta e nuseve
 54. Dance with me
 55. Xing me Ermalin
 56. Duplex
 57. Familja
 58. Porta e Fatit
 59. Tornado
 60. Sfida e Gatimit
 61. Maratona e Këngës
 62. Doktor plastik
 63. BE Coffee
 64. Ditë për ditë
 65. C'est la vie
 66. Virtuozët
 67. Kush vjen për drekë
 68. Your face sounds familiar
 69. Bukë e kripë e zemër
 70. Kënga Ime
 71. Musical Musiklan
 72. Këngët e shekullit
 73. Gjeniu i vogël
 74. Gjeniu i Vogël 5
 75. Gjeniu i Vogël 6
 76. Gjeniu i Vogël 7
 77. Taksi e rezervuar
 78. Opinion Plus
 79. Më shumë dashuri
 80. Histori me zhurmues
 81. Kombinat Show
 82. Blue
 83. Pro Business
 84. Uniko
 85. Diagnozë
 86. Habitus
 87. SERIALET NE TV KLAN
 88. SERIALET NE TV KLAN
 89. Osmani (Ertugrul)
 90. Sulejmani i Madhërishëm
 91. Stuhi Dashurie
 92. Lule të vetmuara
 93. Rregullat e lojës
 94. ÇUKUR
 95. Lista e zezë
 96. Kryeqyteti Abdulhamid
 97. Intrigat e pushtetit
 98. Bija Ime
 99. Vrasje të vogla
 100. Diamante dhe dashuri
 101. Osmani – Episodi 85
 102. Osmani – Episodi 84/2
 103. Osmani – Episodi 84/1
 104. Sulejmani i Madherishem – Episodi 240
 105. Sulejmani i Madherishem – Episodi 239
 106. Sulejmani i Madherishem – Episodi 238
 107. Stuhi Dashurie – Episodi 30
 108. Stuhi Dashurie – Episodi 31
 109. Stuhi Dashurie – Episodi 32
 110. Lule te vetmuara – Episodi 254
 111. Lule te vetmuara – Episodi 253
 112. Lule te vetmuara – Episodi 252
 113. Rregullat e lojës – Episodi 140
 114. Rregullat e lojës – Episodi 139
 115. Rregullat e lojës – Episodi 138
 116. Çukur – Episodi 295
 117. Çukur – Episodi 296
 118. Çukur – Episodi 297
 119. Lista e zezë – Episodi 56
 120. Lista e zezë – Episodi 55
 121. Lista e zezë – Episodi 53
 122. Kryeqyteti Abdulhamid – Episodi 324
 123. Kryeqyteti Abdulhamid – Episodi 323
 124. Kryeqyteti Abdulhamid – Episodi 322
 125. House of cards – Intrigat e pushtetit – Episodi 73
 126. House of cards – Intrigat e pushtetit – Episodi 72
 127. House of cards – Intrigat e pushtetit – Episodi 71
 128. Bija ime – Episodi 92
 129. Bija ime – Episodi 91
 130. Bija ime – Episodi 90
 131. "Vrasje të vogla" - Episodi 138
 132. "Vrasje të vogla" - Episodi 137
 133. "Vrasje të vogla" - Episodi 136
 134. EPISODI 157
 135. EPISODI 156
 136. EPISODI 155
 137. Lajme nga EmisionetMë shumë
 138. “Më vinte thikën në fyt, më hidhte në zjarr dhe mbante armë të ftohta poshtë jastëkut”
 139. Historia e 31-vjeçares: Ai më do dhe më dhunon…
 140. E torturonte dhe e mbyllte në një dhomë, gruaja: Më vinte keq për të…
 141. I vdiq djali, por nëna refuzoi t’i shkonte në varrim
 142. Najada Çomo: Nëse vijon trendi rritës i rasteve të reja, rrezikojmë mbyllje të pjesshme
 143. Opinion publikon videon e terroristit të dyshuar që qëllon me armë në Vienë
 144. PolitikëMË shumë
 145. PD: Rama dështoi me rindërtimin
 146. Videot e Fundit --
 147. AktualitetMË shumë
 148. Kamera e fshehtë: 50 mijë Lekë për një dhomë konvikti në Qytetin Studenti
 149. Ndahet nga jeta babai i ministres Manastirliu
 150. Teknologji
 151. Sport
 152. Napoli turpërohet nga Sassuolo
 153. Barazim me Alaves, Barcelona në krizë?
 154. Kosova
 155. Hoti nesër viziton Vatikanin dhe Italinë
 156. Showbiz
 157. "Amaneti", seriali i ri premierë në Tv Klan
 158. Ferhati së shpejti në Tv Klan me serialin e tij më të ri
 159. KulturëMË shumë
 160. ShëndetMË shumë
 161. Përdorimi i telefonit në tualet po ju rrezikon…
 162. KurioziteteMË shumë
 163. LifestyleMË shumë
 164. Si ishte, si u bë... Transformimi i pabesueshëm!

H3 Headings

99 :
 1. Osmani – Episodi 83.
 2. Osmani – Episodi 82
 3. Osmani – Episodi 81
 4. Sulejmani i Madherishem – Episodi 237.
 5. Sulejmani i Madherishem – Episodi 236
 6. Sulejmani i Madherishem – Episodi 235
 7. Stuhi Dashurie – Episodi 33.
 8. Stuhi Dashurie – Episodi 26
 9. Stuhi Dashurie – Episodi 27
 10. Lule te vetmuara – Episodi 251.
 11. Lule te vetmuara – Episodi 250
 12. Lule te vetmuara – Episodi 249
 13. Rregullat e lojës – Episodi 137.
 14. Rregullat e lojës – Episodi 136
 15. Rregullat e lojës – Episodi 135
 16. Çukur – Episodi 298.
 17. Çukur – Episodi 294
 18. Çukur – Episodi 292
 19. Lista e zezë – Episodi 54.
 20. Lista e zezë – Episodi 52
 21. Lista e zezë – Episodi 51
 22. Kryeqyteti Abdulhamid – Episodi 321.
 23. Kryeqyteti Abdulhamid – Episodi 320
 24. Kryeqyteti Abdulhamid – Episodi 319
 25. House of cards – Intrigat e pushtetit – Episodi 70.
 26. House of cards – Intrigat e pushtetit – Episodi 69
 27. House of cards – Intrigat e pushtetit – Episodi 68
 28. Bija ime – Episodi 89.
 29. Bija ime – Episodi 88
 30. Bija ime – Episodi 87
 31. "Vrasje të vogla" - Episodi 135.
 32. "Vrasje të vogla" - Episodi 134
 33. "Vrasje të vogla" - Episodi 133
 34. EPISODI 154.
 35. EPISODI 153
 36. EPISODI 152
 37. Holanda kundër negociatave, Rama: Çështje e komplikuar, shqiptarët i shikojnë si gogolë
 38. Mësim online, Rama: Të rinjtë, rol të madh në transmetimin e sëmundjes
 39. Rindërtimi i shtëpive nga tërmeti
 40. A do të ketë mbyllje të pjesshme? Rama: Asgjë jashtë parashikimeve, kam besim absolut tek ekspertët
 41. Akuzat e Ramës: Drejtuesit e opozitës, sharlatanë
 42. Rama bën panoramën e rindërtimit: Çfarë kemi bërë dhe cili është qëllimi
 43. Rama reagon pas sulmit terrorist në Vjenë
 44. Basha: Shqipëria në solidaritet me Austrinë
 45. "Dihet që kam mik Lulin dhe jam në konflikt interesi..."
 46. Rindërtimi i shtëpive nga tërmeti
 47. Sulmi terrorist në Vjenë, 5 të vrarë dhe 17 të plagosur
 48. Sulm terrorist në Vienë
 49. Vuçiç: Njohja reciproke, e pakuptimtë
 50. Lëvizje në Polici
 51. Denoncimi i qytetarit: Pasi kam takuar Bashën më është mbyllur dera e çdo institucioni
 52. Najada Çomo: Nëse vijon trendi rritës i rasteve të reja, rrezikojmë mbyllje të pjesshme
 53. Denoncimi në emisionin ‘Stop’, shkarkohet administratori i konviktit
 54. Kompanitë teknologjike dhe fushata zgjedhore në SHBA
 55. Përse iPhone 12 Pro është perfekt për përdoruesit e Instagramit
 56. Fitime miliardëshe nga teknologjia gjate pandemisë
 57. Shëndeti do të kontrollohet edhe në telefon
 58. Kamberi infektohet me Covid-19
 59. Pasi humbi të atin nga koronavirusi, infektohet edhe legjenda e Romës
 60. Luftëtari dënohet nga Disiplina, braktisi ndeshjen me Elbasanin
 61. Berisha pret penallti, SPAL fiton
 62. BE-ja nuk e komenton deklaratën e Thaçit për dialogun
 63. Trupat maqedonase nisin angazhimin në kuadër të KFOR-it në Kosovë
 64. Panik në Gjakovë, një person i armatosur sulmon qytetarët dhe policinë
 65. Hyjnë në fuqi masat e reja anti-covid në Kosovë
 66. Bilanc tragjik në Kosovë, 9 vdekje dhe 486 raste të reja me COVID
 67. VV dhe PDK nuk përkrahin projektligjin për të Drejtat Pronësore të shtetasve të huaj
 68. Thaçi: Dialogu, i pakuptimtë pa njohjen reciproke
 69. Borxhet e veriut të Kosovës
 70. Kosova miraton masat e reja kufizuese kundër pandemisë
 71. Ndahet nga jeta aktori italian Gigi Proietti
 72. Poeti laureat shqiptar
 73. Lamtumira e fundit për Avni Mulën
 74. Meta: Thellësisht i pikëlluar për vdekjen e Avni Mulës
 75. Lamtumirë Avni Mula!
 76. Goditjet cerebrale parandalohen
 77. Aktiviteti fizik, ilaç për njeriun!
 78. Vuani nga prostata? Këto ushqime nuk duhet t’i konsumoni në mënyrë kategorike
 79. Covid, 100 herë më vdekjeprurës për të moshuarit
 80. Djathi dhe arrat mbrojnë mushkëritë nga disa sëmundje
 81. Zbulohen qelizat imunitare nervore
 82. Reduktimi i dëmit të duhanit | Mjekët: Strategjia të bazohet mbi shembujt e suksesshëm
 83. Anti-trupat nuk garantojnë mbrojtje totale ndaj Covid-19
 84. Zbulohet kura për shërimin e Parkinsonit?
 85. Andet mposhtin COVID-in
 86. Të mbrohet natyra që të evitohet “epoka pandemike”
 87. Zbulohet asteroidi që mund të bëjë miliarder këdo në Tokë
 88. Bie nga froni çokollata zvicerane
 89. Egjiptiani që furnizon Hollywood-in
 90. Misteret e botës, zbulohet koralja gjigande
 91. Maska do 450 vjet për t'u dekompozuar
 92. “Zoti i Kaosit”, asteroidi i frikshëm që po udhëton drejt Tokës me shpejtësi skëterrë
 93. Cilat janë ëndrrat erotike që shikojnë femrat dhe meshkujt
 94. Pekini hap dyert për modën
 95. Djemtë e shikonin nga pas, vajza i fut në kurth
 96. Ekuacioni që po bën xhiron e rrjetit, a e zgjidhni dot?
 97. A e dalloni dot numrin me tre shifra?
 98. Prezantohen për herë të parë modele me hixhab
 99. Simptomat që njerëzit përjetojnë kur ndahen nga partneri, si t’i përballoni

H4 Headings

0 :

H5 Headings

0 :

H6 Headings

0 :

Total IFRAMEs

9 :

Total Images

249 :

Google Adsense

:
Not Applicable

Google Analytics

:
UA-6737549-2

Links - Internal

377:

Links - Internal (nofollow)

0:

Links - Outbound

20:

Links - Outbound (nofollow)

0:

Keyword Cloud for Tvklan.al

pushtetit episodicards intrigate dieldramatikdo t ketletedhedenoncimi i qytetaritqif windowinnerwidthdiel oraasgjosmanilajminshowbizfatibashnplagosurdreke historia imem tkronik aktualitetif lajmemergjentlengthndiheniomer1rregullat evrasje t voglavrasje tif understickyheader20me njpasi kam takuarrefuzoi ti shkonte13slidestoscroll 2 adaptiveheightnseinstitucionidhe 17dashurie osmanipr njesubmenulogostyledisplay142100 31102020armpr tuiframeattrsrc currentsrchoroskopi32klancoronavirusbrmod histori shqiptarebesim absolut tektjeraslidestoscroll 2windowinnerwidthlexo lajminmadhrishmdukeintrigat e3 slidestoscroll 34 adaptiveheight falsejasht parashikimevehistoriaarkiva9pluse hnif lajmemergjentlength 0m par lajme23te vetmuaradiel15shtunti shkonte nkam takuar45 slidestoscroll 4sht eepisodistory aldopushtetitqytetarit pasihistoria imet njmadherishemmadherishem episodilir klaniforniam par041020152701112020pjesshmehn edhe dashurislidestoscroll 4videoclickcounterlojs episodi003018072020 ukur episodin vjen 5n vjenlistam shtsulmi terroristucurrentsrckombinat showtushkonte nnna refuzoi tioramins m paradaptiveheightiframeattrsrcvideot e fundittvcards intrigat edashurie osmani ertugrulparashikimeve kam besimheader nav ule nje pushtetitporpor nna refuzoifalse breakpointket mbyllje tduhether trizon erajoni botae lojse dielanga emisionete diel oraekonomi kronik aktualitetlajmemergjentlength 017 tpr her2120 311020205 tshtt part madh2 adaptiveheightsepseket mbylljeatoaktualitet6hn e shtundiela shqiptare stopnnat gjithpashousepasirudina zongjithmins2300 18072020 ukurnentor 2020 oraslidestoscroll 3 adaptiveheightsotkontaktn njcilimirnukt zgjidhenshqiptare stopnna refuzoiautoplaytrmeti n turqiblocknonebashn m shte nusevevideotdisasulmi terrorist njasht29prrezervuargjithadera esajlajme nga edicionett madhebashn mvetmuara sulejmaniabdulhamid episodisht mbyllur deraslidestoshow 45stop rudinapakn tv klant tjerashkonteseriale stuhisht mbyllurn kosovvetmcoronavirus politikadiamante dhedo te zezstope dokryeqyteti abdulhamid episodijubija ime episodivoglalufta e nuseve12vrasjee shtun orat vrardhe 17 twindowpageyoffsetkjo4janm sht mbyllurparashikimevedashurie episoditaksi e rezervuarmbyllje ttv klan erefuzoi tin turqi768 ifmbyllje t pjesshmesht momenticoronavirus politika ekonomi2 nentor 2020programe opinionluftaishteasgj jashtdjali por nnavetmuara episodiditlajme nga emisionethours m parkundrklan 2 nentorekskluzive nt vetmuara sulejmani16abdulhamidterroristtashme tijime jo20192020navvrar dhefunctioneventekskluzivepardreke historiauldo t ndiheniif windowinnerwidth 768vetmuarataksi eopinion e dielamagjikemadhmbyllur deradenoncimiprogramem shummosgjeniutek eksperttramavrar dhe 1702112020besimdhe do tdjalisenentor1721rama asgje rejatrmetikryeqytetisulejmaniiflule teaie funditjo vetm modime jo vetmstop rudina zontijkryeqyteti abdulhamid25m etv klantjetrterrorist n vjenshownj tjetrvoglmins mfalselove story aldoshum trudina zon e20182019me tshqiptaret plagosurbijalajme ngaende hn eora 2100premte oradashurienga trmetiadaptiveheight falseedicionetdebugfunctione shtune lojs episodimbylljeketlove story1933t pjesshmelule trregullatinkurajuar3drekepremtekosovae lir klanifornialufta edera e dolajmebija imehouse of cardslir klanifornia lovetjuheader navaldot inkurajuarnj historipar lajme tvt ket mbylljeduhet q tgjratpr her tlojsdiela shqiptarerefuzoikngaserialettaguida5mbylluravnishtun orarregullat e lojsdykam besimt gjithavideot ete vetmuara episodiintrigatkeni8windowinnerwidth 768pasi kamnavitemstylemargintop26sdera4 adaptiveheightwindowinnerwidth 768 ife do institucioninentor 20202 nentort ketosmani ertugrulpolitikae premte orajonjritjetrinduhet qshkonte n varrimjo vetmlajme tvekonomido institucioninga edicionetnjohuraromtekslidestoshowvdiq djalilexon varrimpar lajmerajonivideocategorystickyheadershum17 t plagosurnavitemstyleopacitytenekosovmos e7mt vetmuaravarukur3 adaptiveheight falsetrmeti nbotadiela31102020 stuhi dashurieseriali mpjesshme ramahistoria ime josubnave rezervuarkronikmbiknga magjikewindowlocationpathnamesportvititintrigat e pushtetite zez episodipremiern shbacovid19e lojs ukure pushtetit episodinav ulqytetarit pasi kamkurmomentiinkurajuar prsulmiserialiertugrulkombinatt pjesshme ramado t zgjidhenbreakpointopinion etakuar bashn mdjali porvdiq djali porteknologji31102020 stuhi03112020historihistoria e2020 oraunderstickyheadersettings slidestoshowzon28lajmet e31mod22lista e zezklan edhe tvetm mode sajhn10zgjidhenvarrimlista eosmani episodivjen 5lajmet e funditzotiabsolutunderstickyheaderstylemargintopn tv27102020 m shum2aldo morning34truevjenarom drekestuhi dashurie episodirama asgj jashtslidestoshow 45 slidestoscrollt rejat vogla episodiarom dreke historiandiheni t inkurajuart voglaeksperttime episodimorningtakuar bashnmorning show arom5 t vrarelseslidestoscroll 4 adaptiveheight30lajmemergjentlengthpremier ekskluzivetie lirloveopinionhours mslidestoshow 3brendadhe doe diela shqiptarepremier ekskluzive nhn e premtesulejmani i madhrishmklan e hnsht njdiamante dhe dashuri27102020 mshow aromshqiptarasgj jasht parashikimeve18072020 ukurstory2100 31102020 stuhiprejteknologji sportheaderstuhi dashurieturqisipr tvrarlule te vetmuaraabsolut tekpjesshme rama asgjhoursmund tq tukur episodipolitika ekonomi kronikrejazbulohetlajmetnjbota teknologjimbyllur dera ediamantesulejmani i madherishemstory aldo morningzez episodidhetdotsettings slidestoshow 45klan plusti shkontebota teknologji sportterrorist nnt ndiheni tmadheseriale3 adaptiveheightprograme opinion elirdashurivogla episodi2 adaptiveheight falsevetm mod historiqytetaritdostuhiklanifornia lovendiheni tekonomi kroniklule t vetmuarashkonikam takuar bashnjssavdiqhistori shqiptaremundcardsparashikimeve kampolitika ekonomie premte60pxslidestoscroll 3videofunditiframeholderrudinajasht parashikimeve kamabsolut tek eksperttt ndihenishbatakuarekskluzive n tvklanifornia love storyslidestoscrollelifseriale stuhi dashurieslidestoshow 3 slidestoscrolllajme tv klantaksiklanifornia35lule11ku2300 18072020vjen 5 tzon e lir0shqiptare stop rudinahert inkurajuar prkamaldo morning showsettings slidestoshow 3zez3 slidestoscrolljeniklan 2menuseve45 slidestoscrollshow arom drekepopor nna24mod historilojs ukurher t pargjeniu i voglimevajzat vrar dhesettingsbesim absolutvintestuhi dashurie osmanirajoni bota teknologjine tvtv klan 2kangaemisionetkam besim absolutadaptiveheight false breakpoint18morning showfundit

Longtail Keyword Density for Tvklan.al

KeywordsOccurences
e hn e14
rregullat e lojs12
intrigat e pushtetit11
lista e zez11
e shtun ora10
adaptiveheight false breakpoint10
vrasje t vogla9
e diel ora7
lule te vetmuara7
house of cards7
hn e shtun7
t vogla episodi6
lule t vetmuara6
bija ime episodi6
aldo morning show6
sulejmani i madhrishm6
te vetmuara episodi6
stuhi dashurie episodi6
n tv klan6
e pushtetit episodi6
cards intrigat e6
kryeqyteti abdulhamid episodi6
nentor 2020 ora6
lajme tv klan6
e zez episodi6
m par lajme6
e lojs episodi6
sulejmani i madherishem6
mbyllje t pjesshme5
terrorist n vjen5
e premte ora5
tv klan e5
par lajme tv5
hours m par5
gjeniu i vogl4
sulmi terrorist n4
hn e premte4
2 nentor 20204
klan 2 nentor4
tv klan 24
lajme nga emisionet4
2100 31102020 stuhi4
31102020 stuhi dashurie4
pr her t4
3 adaptiveheight false4
18072020 ukur episodi4
2300 18072020 ukur4
mins m par4
slidestoscroll 3 adaptiveheight4
3 slidestoscroll 34
slidestoshow 3 slidestoscroll4
settings slidestoshow 34
2 adaptiveheight false4
e diela shqiptare4
slidestoscroll 2 adaptiveheight4
zon e lir4
her t par4
dhe do t4
duhet q t4
jo vetm mod4
taksi e rezervuar3
45 slidestoscroll 43
27102020 m shum3
ekskluzive n tv3
premier ekskluzive n3
diamante dhe dashuri3
do t ndiheni3
4 adaptiveheight false3
slidestoscroll 4 adaptiveheight3
slidestoshow 45 slidestoscroll3
t ndiheni t3
ndiheni t inkurajuar3
klan e hn3
settings slidestoshow 453
if lajmemergjentlength 03
windowinnerwidth 768 if3
header nav ul3
videot e fundit3
do t zgjidhen3
t inkurajuar pr3
lufta e nuseve3
if windowinnerwidth 7683
coronavirus politika ekonomi3
lajmet e fundit3
show arom dreke3
ket mbyllje t3
t ket mbyllje3
do t ket3
e lojs ukur3
t vetmuara sulejmani3
dashurie osmani ertugrul3
stuhi dashurie osmani3
seriale stuhi dashurie3
mod histori shqiptare3
vetm mod histori3
ime jo vetm3
historia ime jo3
dreke historia ime3
arom dreke historia3
morning show arom3
pjesshme rama asgj3
story aldo morning3
love story aldo3
klanifornia love story3
lir klanifornia love3
e lir klanifornia3
rudina zon e3
stop rudina zon3
shqiptare stop rudina3
diela shqiptare stop3
opinion e diela3
programe opinion e3
bota teknologji sport3
rajoni bota teknologji3
ekonomi kronik aktualitet3
t pjesshme rama3
rama asgj jasht3
lajme nga edicionet3
n vjen 53
trmeti n turqi3
politika ekonomi kronik3
ti shkonte n3
refuzoi ti shkonte3
nna refuzoi ti3
por nna refuzoi3
djali por nna3
vdiq djali por3
17 t plagosur3
dhe 17 t3
vrar dhe 173
t vrar dhe3
5 t vrar3
vjen 5 t3
e do institucioni3
asgj jasht parashikimeve3
qytetarit pasi kam3
jasht parashikimeve kam3
parashikimeve kam besim3
kam besim absolut3
besim absolut tek3
absolut tek ekspertt3
denoncimi i qytetarit3
pasi kam takuar3
dera e do3
kam takuar bashn3
takuar bashn m3
bashn m sht3
m sht mbyllur3
sht mbyllur dera3
mbyllur dera e3
shkonte n varrim3
m shum22
do t19
e hn16
tv klan16
hn e14
q t14
rregullat e14
m par13
stuhi dashurie13
e lojs12
kryeqyteti abdulhamid12
settings slidestoshow12
adaptiveheight false12
intrigat e11
e shtun11
lista e11
e zez11
e pushtetit11
m t11
shtun ora10
false breakpoint10
t vogla9
bija ime9
vrasje t9
lajme nga8
nentor 20207
e fundit7
mund t7
lule te7
diel ora7
te vetmuara7
e diel7
n nj7
pr t7
vetmuara episodi6
aldo morning6
osmani ertugrul6
osmani episodi6
zez episodi6
abdulhamid episodi6
cards intrigat6
morning show6
ime episodi6
pushtetit episodi6
madherishem episodi6
vogla episodi6
klan plus6
lajme tv6
terrorist n6
par lajme6
ora 21006
t gjitha6
lexo lajmin6
historia ime6
2020 ora6
lojs episodi6
lule t6
t vetmuara6
me nj6
ukur episodi6
n tv6
dashurie episodi6
hours m5
t pjesshme5
if windowinnerwidth5
e premte5
premte ora5
n vjen5
pr nj5
e tij5
slidestoshow 35
klan e5
t reja5
mbyllje t5
2 nentor4
mins m4
her t4
t par4
3 adaptiveheight4
31102020 stuhi4
t madh4
shum t4
2100 311020204
mos e4
2300 180720204
18072020 ukur4
dhe do4
duhet q4
pr tu4
2120 311020204
slidestoscroll 24
2 adaptiveheight4
iframeattrsrc currentsrc4
3 slidestoscroll4
slidestoscroll 34
pr her4
klan 24
e lir4
histori shqiptare4
love story4
sulmi terrorist4
arom dreke4
jo vetm4
vetm mod4
zon e4
e diela4
opinion e4
diela shqiptare4
nga emisionet4
videot e4
n turqi4
show arom3
sht e3
lir klanifornia3
klanifornia love3
sht nj3
e saj3
story aldo3
t ket3
t nj3
e nj3
t gjith3
dreke historia3
ime jo3
lojs ukur3
vetmuara sulejmani3
dashurie osmani3
seriale stuhi3
me t3
mod histori3
lajmet e3
rudina zon3
t ndiheni3
lajmemergjentlength 03
ekonomi kronik3
kronik aktualitet3
rajoni bota3
bota teknologji3
teknologji sport3
programe opinion3
4 adaptiveheight3
slidestoscroll 43
45 slidestoscroll3
slidestoshow 453
if understickyheader3
if lajmemergjentlength3
ndiheni t3
768 if3
windowinnerwidth 7683
shqiptare stop3
nav ul3
header nav3
stop rudina3
n kosov3
t zgjidhen3
sht momenti3
nj histori3
inkurajuar pr3
t inkurajuar3
ket mbyllje3
rama asgj3
t tjera3
t plagosur3
e rezervuar3
taksi e3
e nuseve3
lufta e3
knga magjike3
do institucioni3
vjen 53
5 t3
t vrar3
vrar dhe3
dhe 173
17 t3
vdiq djali3
e do3
djali por3
por nna3
nna refuzoi3
politika ekonomi3
refuzoi ti3
ti shkonte3
shkonte n3
n varrim3
trmeti n3
nga trmeti3
nga edicionet3
ne tv3
kombinat show3
dera e3
pjesshme rama3
n shba3
historia e3
asgj jasht3
jasht parashikimeve3
dhe t3
parashikimeve kam3
kam besim3
m e3
besim absolut3
nj tjetr3
27102020 m3
absolut tek3
tek ekspertt3
ekskluzive n3
mbyllur dera3
premier ekskluzive3
qytetarit pasi3
e reja3
seriali m3
t madhe3
pasi kam3
dhe dashuri3
diamante dhe3
kam takuar3
takuar bashn3
bashn m3
m sht3
sht mbyllur3
coronavirus politika3
e212
t181
n99
m73
episodi72
dhe66
nj62
q45
pr45
me44
nga41
shum41
ora34
0211202032
do29
0311202026
if25
klan24
sht24
tv21
let21
020
118
par18
false18
lajme17
ime16
si16
hn16
osmani15
214
slidestoshow14
ukur14
rregullat14
adaptiveheight13
dashurie13
stuhi13
313
slidestoscroll13
vetmuara13
lule13
breakpoint12
sulejmani12
settings12
lojs12
kryeqyteti12
ti12
pushtetit12
abdulhamid12
shtun12
412
512
nuk12
lista11
intrigat11
seriali11
611
711
vrasje11
zez11
810
910
vjen10
109
opinion9
mund9
bija9
vogla9
historia9
119
show9
duhet9
function9
128
reja8
138
fundit8
ai8
por8
diel8
148
158
kam8
histori8
var8
te8
rama8
duke8
shqiptare8
plus7
ertugrul7
house7
nentor7
cards7
pasi7
tij7
stop7
tek7
bota7
167
s7
true7
se7
176
her6
edhe6
ka6
aldo6
morning6
currentsrc6
00306
186
dreke6
gjitha6
lexo6
dashuri6
madherishem6
lajmin6
terrorist6
mos6
disa6
madhrishm6
lajmet6
ri6
none5
hours5
premier5
windowinnerwidth5
madh5
else5
ta5
195
po5
ju5
horoskopi5
madhe5
dy5
nse5
omer5
jan5
saj5
2018-20195
premte5
rudina5
sot5
pjesshme5
mbyllje5
205
vetm5
sport5
trmeti5
emisionet5
teknologji5
love4
zon4
elif4
lir4
sepse4
klanifornia4
pas4
story4
arom4
u4
jo4
kur4
mod4
ku4
vajza4
besim4
214
diela4
denoncimi4
60px4
videoclickcounter4
iframeattrsrc4
programe4
seriale4
video4
guida4
arkiva4
kontakt4
understickyheaderstylemargintop4
jeni4
understickyheader4
politika4
kronik4
aktualitet4
kosova4
224
tju4
shkoni4
tu4
njohur4
video-fundit-iframe-holder4
dit4
234
gjeniu4
nna4
knga4
videot4
sulmi4
ne4
turqi4
serialet4
rezervuar4
vogl4
244
shqiptar4
mins4
254
debug3
gjrat3
js3
263
2019-20203
momenti3
zbulohet3
avni3
showbiz3
lufta3
kosov3
magjike3
zgjidhen3
rajoni3
nuseve3
011120203
sa3
qytetarit3
ekonomi3
navitemstyleopacity3
vinte3
functionevent3
273
zoti3
283
covid-193
autoplay3
block3
293
navitemstylemargintop3
windowlocationpathname3
end3
submenulogostyledisplay3
subnav3
lajmemergjentlength3
303
coronavirus3
categorystickyheader3
windowpageyoffset3
313
ul3
header3
nav3
keni3
inkurajuar3
asgj3
gjith3
323
ket3
ato3
prej3
institucioni3
tjera3
dera3
tashm3
ekskluzive3
jasht3
mbi3
fati3
parashikimeve3
dramatik3
tjetr3
mbyllur3
absolut3
ekspertt3
bashn3
shba3
takuar3
njri-tjetrin3
vrar3
ndiheni3
refuzoi3
333
taksi3
343
041020153
edicionet3
kjo3
kombinat3
br3
varrim3
shkonte3
kundr3
353
vitit3
mir3
dot3
djali3
cili3
ishte3
diamante3
vdiq3
pak3
arm3
plagosur3
brenda3

Who hosts Tvklan.al?

Tvklan.al Hosting Provider Information

Hosted IP Address:172.67.159.144
Hosted Hostname:172.67.159.144
Service Provider:T-Mobile USA, Inc.
Hosted Country:United StatesUS
Location Latitude:37.751
Location Longitude:-97.822
Webserver Software:CloudFlare

Is "T-Mobile USA, Inc." in the Top 10 Hosting Companies?

Name
Percentage
GoDaddy.com, LLC
9.5100%
DoD Network Information Center
8.4509%
Google Inc.
2.8338%
Confluence Networks Inc
2.6217%
Amazon.com, Inc.
2.1737%
Namecheap, Inc.
2.1384%
TOT Public Company Limited
1.5665%
1&1 Internet AG
1.5512%
Merit Network Inc.
1.3856%
Unified Layer
1.3043%
T-Mobile USA, Inc.
0.8767%

HTTP Header Analysis for Tvklan.al

Http-Version: 1.1
Status-Code: 200
Status: 200 OK
Date: Tue, 03 Nov 2020 14:26:52 GMT
Content-Type: text/html; charset=UTF-8
Transfer-Encoding: chunked
Connection: keep-alive
Vary: Accept-Encoding
Link:; rel=shortlink
X-Cache-Status: HIT
CF-Cache-Status: DYNAMIC
cf-request-id: 063019fb710000ce3b03161000000001
Expect-CT: max-age=604800, report-uri="https://report-uri.cloudflare.com/cdn-cgi/beacon/expect-ct"
Report-To: {"endpoints":[{"url":"https:\/\/a.nel.cloudflare.com\/report?s=2S6Zd2xq/YHa1nn99Dbi/it16GafaCpvx0YwJ9C4hopgMQSlAVMbgjOW9ySt9JVOJNU/Gv8CzoovTISJGYObKWc+l4i95lqkE2Q="}],"group":"cf-nel","max_age":604800}
NEL: {"report_to":"cf-nel","max_age":604800}
Server: cloudflare
CF-RAY: 5ec6c5d8bfd2ce3b-LHR
Content-Encoding: gzip

Tvklan.al Domain Nameserver Information

HostIP AddressCountry
UnknownUnknownUnknownUnknown


Need to find out who hosts Tvklan.al?


Domain Registration (WhoIs) information for Tvklan.al

Websites with Similar Names

Tvklan.al
KLAN, TELEVIZIONI KOMBËTAR MË I MADH NË TERRITORET SHQIPFOLËSE

Recently Updated Websites

Ifcfa.us (1 second ago.)Bigwholesale.top (2 seconds ago.)Evkpwovwp.today (4 seconds ago.)8080w.xin (4 seconds ago.)Kmrpro.us (4 seconds ago.)Maydieuhoa.store (5 seconds ago.)Letskag.website (6 seconds ago.)Aarogyasetu.ltd (6 seconds ago.)Efinancial.info (7 seconds ago.)49.uk (8 seconds ago.)Afsdfgg.net (9 seconds ago.)Cumhuriyetmeclisi.press (10 seconds ago.)Diveintothebible.today (13 seconds ago.)Dcinsideout.com (14 seconds ago.)Foodie-bites.info (15 seconds ago.)Kococa.top (16 seconds ago.)Baldovin.us (17 seconds ago.)Bitrix.name (18 seconds ago.)Thehindustan.store (19 seconds ago.)Housecleaningsupplies.store (19 seconds ago.)Arcspace.us (20 seconds ago.)Betterself.click (22 seconds ago.)Unfairtermination.claims (22 seconds ago.)Restructuring.us (24 seconds ago.)Mix99.vip (24 seconds ago.)Xantessa.site (24 seconds ago.)Safeworship.site (25 seconds ago.)Audioportrait.us (27 seconds ago.)Sitepress.website (29 seconds ago.)Danghalo.website (33 seconds ago.)

Recently Searched Keywords

normal 18px13em (3 seconds ago.)dầu ôliu và quả ôliu (4 seconds ago.)apodiscounter.de (5 seconds ago.)pgina de descargas (6 seconds ago.)klebe extensions (7 seconds ago.)ppplp (10 seconds ago.)серверы dell poweredge r830 (11 seconds ago.)renew now (19 seconds ago.)godembassy (22 seconds ago.)cum panties (22 seconds ago.)taboo (24 seconds ago.)spitting (25 seconds ago.)subiturre (27 seconds ago.)big-cock (28 seconds ago.)centerastria sunnyside (28 seconds ago.)koper v tujini (29 seconds ago.)lactating (29 seconds ago.)crm e soluções focadas no cliente (30 seconds ago.)ar-15 stripped lower d2k067a000opanderson$99.99add to cart (31 seconds ago.)long legged (31 seconds ago.)blog news (32 seconds ago.)snowballing (32 seconds ago.)أفلم سكس عربي مصري كامل جديد (33 seconds ago.)novinha (34 seconds ago.)legal advocate for george w. bush (35 seconds ago.)£0.00 (36 seconds ago.)sign up for shopify (37 seconds ago.)comazo (37 seconds ago.)flasher (38 seconds ago.)eftps (38 seconds ago.)